На Ковельщині авто врізалось в кінну підводу, загинуло троє людей

16 Березня 2018, 10:14
8750

Учора, 15 березня, на автодорозі Київ-Ковель-Ягодин поблизу села Озерне Ковельського району автомобіль «Opel Astra» врізався в кінну підводу. Внаслідок автопригоди загинуло троє людей.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції у Волинській області.

За кермом автомобіля перебував 31-річний ковельчанин. Водій допустив зіткнення із кінною підводою, яка виїхала на проїжджу частину з другорядної дороги. Внаслідок ДТП водій та двоє чоловіків, 41 та 45 років, які перебували у підводі, загинули.

Триває досудове розслідування.

 

Коментарі
16 Березня 2018, 12:35
оце те, шо я писав. Кінними підводами вночі крадуть ліс і возять автострадою.
16 Березня 2018, 13:36
Вони їхали п'яні і везли якусь скляну тару.... а водій опинився не в тому місці і не в той час
16 Березня 2018, 15:39
А що з коником?
16 Березня 2018, 16:53
Судячи по опису подіі водій винен : він допустив наізд на неадекватних візничих , які мали перевагу в русі адже вони місцеві .
16 Березня 2018, 18:31
Я ТЕЖ КОЛИСЬ ЛІТАВ ПЯНИЙ
16 Березня 2018, 19:38
ДТП відбулося поблизу села Пісочне, а не Озерне.
16 Березня 2018, 21:23
Дуже шкода водія авто,хорошою людиною був,нехай земля Тобі буде пухом Паша!!!
16 Березня 2018, 22:22
Це був мій брат, і дійсно був дуже гарною людиною. Завжди всім допомагав і підтримував. А для тих хто пише що теж літав п`яним-побійтесь Бога, за таких потім і руйнуються долі людей. Паша, вже більше як 5 років нічого спиртного не вживав!!!
16 Березня 2018, 23:35
Водій машини був дуже гарною людиною, мені дуже шкода що сталась така біда. Паша нехай земля буде тобі пухом.
17 Березня 2018, 00:37
сочувствую семье Паша ты был человек с большой буквы Пусть земля тебе будет пухом
17 Березня 2018, 11:24
Хай земля буде тобі пухом!!! Це був справжній Колега по роботі...співчуття рідним!
17 Березня 2018, 12:36
хто це
17 Березня 2018, 16:34
там постыйно аварї на тому місті з кіньми
17 Березня 2018, 16:50
За останні 2 роки це вже третя аварія біля пісочного,і це ще 3 про які знаю я
18 Березня 2018, 00:01
уявляєте, коник остався живий і неушкодженими, сам навіть прибіг додом. <br/>хоч щось радісне в цій ситуації. <br/>шкода людей звичайно. <br/>хай земля буде вам всім пухом.
18 Березня 2018, 23:44
Ні який вони ліс не вкрали вони просто їздили в поворськ знімати гроші
18 Березня 2018, 23:49
Я скажу земля їм пухом я їх любив і люблю
19 Березня 2018, 00:07
Люди,побійтесь бога,який п'яний!!!!!!Це мій братик,вічна йому пам'ять.Для нас рідних,це найбільша втрата.А якщо місцевим можна творити &quot;безпредєл&quot; на дорозі,бо їм можна,то того хто це написав,хай жде те,що сталося з моїм Павліком.
19 Березня 2018, 00:08
Люди,побійтесь бога,який п'яний!!!!!!Це мій братик,вічна йому пам'ять.Для нас рідних,це найбільша втрата.А якщо місцевим можна творити &quot;безпредєл&quot; на дорозі,бо їм можна,то того хто це написав,хай жде те,що сталося з моїм Павліком.
19 Березня 2018, 14:22
А цього року в нас мала бути зустріч випускників,15 років,і ось нестало одного нашого однокласника.дуже сумно...співчуваємо рідним.прям перед очами ,,сидить паша взаді мене за партой,,.хай земля буде пухом.
19 Березня 2018, 21:04
Люди,побійтесь бога,який п'яний!!!!!!Це мій братик,вічна йому пам'ять.Для нас рідних,це найбільша втрата.А якщо місцевим можна творити &quot;безпредєл&quot; на дорозі,бо їм можна,то того хто це написав,хай жде те,що сталося з моїм Павліком.
20 Березня 2018, 16:30
Співчуваю родинам загиблих. Особисто знав Пашу, гарною, доброю і дуже порядною людиною, що в нинішній час велика рідкість.
20 Березня 2018, 16:30
Співчуваю родинам загиблих. Особисто знав Пашу, гарною, доброю і дуже порядною людиною, що в нинішній час велика рідкість.
20 Березня 2018, 17:03
Дуже шкода(Співчуття рідним (Паша був гарною людиною, нехай земля йому буде пухом.Дійсно, опинився не в тому місці і не в той час (
09 Травня 2018, 15:51
Шофер їхав зі швидківстю 180 км за год і коли хлопці вже переїхали дорогу шофер своїм лівим боком врізався в кінну підводу і вона від удару полетіла на машину. Як можна їхати з такею швидкістю щоб розтрощити залізний віз. Одного з хлопців хоронили в закритій труні тому що в нього не було нічого цілого бо його зібрали по кусках.