У ковельському ресторані молодик не розрахувався за замовлення і втік

16 Березня 2018, 17:00
6960

У Ковелі у ресторані Classic чоловік не розрахувався за їжу і втік.

Про це повідомляється на сторінці ресторану у Фейсбук.

«Допоможіть знайти злодія, який відпочивав у закладі по вул.Міцкевича,14 і пішов не розрахувавшись!  Сума замовлення була 498 грн. Якщо ви маєте будь-яку інформацію про цього хлопця, пишіть будь ласка в приватні повідомлення», – йдеться у дописі.

Зазначається, що чоловік вийшов з ресторану без верхнього одягу. У коментарях представники ресторану пишуть, що куртка, яку чоловік залишив, була крадена. Власника куртки знайшли.

 


1

1

 

Коментарі
16 Березня 2018, 21:25
О я знаю його!
16 Березня 2018, 21:59
Герої не повинні плаьити. Класік не збідніє. Ще не один зайде.
16 Березня 2018, 22:01
А у Класіка є докази, що хлопець не заплатив???
16 Березня 2018, 22:32
За таких обставин хлопцю не завадило б подати позов до "Класіка" про хахист честі, гідності, ділової репутації, відшкодування моральної шкоди.
16 Березня 2018, 22:33
За таких обставин хлопцю не завадило б подати позов до "Класіка" про хахист честі, гідності, ділової репутації, відшкодування моральної шкоди.
17 Березня 2018, 00:18
вони з клієнтів більше видурили. Не збідніють
17 Березня 2018, 00:20
Звісно він може подати на класік. Хоча є ще внутрішні камери спостереження. Я думаю на них буде видно чи він розраховувався.
17 Березня 2018, 00:42
цим мають займатися відповідні служби, і тільки після суда у випадку доведення до вини цієї особи цей драний зажравшийся цінами класік мав би право оприлюднювати фото! Чи у нас законодавство якесь змінилось? Зявилась служба "охотнікі за головами" як в США?! То чому немає винагороди за те щоб зловити його живого чи мертвого? ))
17 Березня 2018, 01:17
Це при умові що класік подавав заяву в поліцію. А коли вони виложили у себе на сторінці у фейсбуці і цю новину підхопив даний ресурс і йому подібні диванні журналісти, то це було їх право. А молодик що на фото завжди може подати до суду коли він впевнений у своїй правоті. Це теж його право.
17 Березня 2018, 01:47
Не забувайте, що він у когось із вас ще куртку зимою прихватив.
17 Березня 2018, 10:11
"Класік" з заявою повинен звернутися в поліцію , а вже поліція вивчивши всі обставини звертається через ЗМІ за допомогу в розшуку до людей !!!!!!
17 Березня 2018, 12:14
Відео з камер спостереження можна змонтувати, вирізати момент розрахунку. Сьогодні це під силу хакеру-трійочнику.
17 Березня 2018, 12:45
Люди якщо ви таке будете писати то взавтра кожен третій не буде розраховуватися в класіку!!!! Правильно зробили , що виклали фото хай усі бачать, нажерся нахаляву і пішов!!! А якшо в класіку великі ціни декому то не ходіть туди , а ходіть в ((забігайлівки )) на привокзалці і там їжте пиріжки!!!
17 Березня 2018, 15:10
Постраждає не КЛАСІК а офіціант Ясно?<br/><br/><br/><br/>Постраждає не Класік ,а офіціант .Ясно?
17 Березня 2018, 15:12
Всі на привокзалку-_ свіжий шмурдяк! пиріжки з лівером(асорті)! рибка з запашком! ...і все за доступними цінами!
17 Березня 2018, 15:17
Я його впізнав, цього хлопа звуть тарас романчук 100%
17 Березня 2018, 15:49
А куди дивилися офіціанти і адміністрація?? Якщо людина виходила і не заплатила, чому не зупинили?? Самі винні. І де фото з внутрішніх камер?? Де докази??
17 Березня 2018, 17:01
Хтопче, не будь дурним, подавай на класік в суд!
18 Березня 2018, 21:08
Смачного