Президент «Ковельсільмашу» удостоєний ордена «Лицар Вітчизни»

17 Березня 2018, 12:00
7679

Днями в житті Президента ТзОВ «Ковельсільмаш», члена виконкому Ковельської міської ради Миколи Заікіна сталася пам’ятна подія: він удостоєний ордена і звання «Лицар Вітчизни» ІІІ ступеня.

Про це повідомляє газета «Вісті Ковельщини». 

Зазначається, що його нагородили за багаторічну сумлінну працю, допомогу Збройним Силам України, участь у підтримці воїнів, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході країни. «Микола Михайлович – один з тих господарських керівників Волині, які вважають підтримку армії своїм першочерговим патріотичним обов’язком», – йдеться у газеті.

Вручення ордена з відповідним посвідченням, нагрудним знаком, іменним дипломом та лицарською шаблею відбулося в урочистій обстановці у державній резиденції Президента України – малому Маріїнському палаці.

Нагороди вручали Володимир Лішавський – генерал-майор Збройних Сил України, кандидат військових наук, доцент Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління та Заслужений журналіст України, президент Асамблеї ділових кіл Антон Саввов.

 

Під час вручення високих нагород у Маріїнському палаці, фото Ольги ЗБРИЦЬКОЇ
Під час вручення високих нагород у Маріїнському палаці, фото Ольги ЗБРИЦЬКОЇ

Коментарі
17 Березня 2018, 16:54
Микола Михайлович - молодець! І не звертай увагу на тих, що сичать!
17 Березня 2018, 17:13
Бо і дійсно молодець. Ковельсільмаш одне з найуспішніших підприємсв. робітникам забезпечені гідні умови праці. Висока заробітна плата сприяє намобору молодих спеціалістів. Ковельсільмаш є взірцем та прикладом навіть для багатьх закордонних підприємств. Кожен ковельчанин мріє влаштуватись на ковельсільмаш.
17 Березня 2018, 18:21
Чим більше в державі орденів недержавних, а всяких тим більше нівелюється сама нагорода. Це орден недержавний, вручається якраз некою Асамбеею ділових кіл, незрозуміло за що, а частіше в наш час за гроші. Зверніть увагу як мусолиться тема Маріїнського палацу, презідентського, що має бути нібито оцінкою цієї відзнаки. Господі, купив медальку да і купив, чого про це теревенити. Я живу в Ковелі, і про заслуги "Ковельсільмаша! як тут розписують і не чув...Раніше був Сільмаш, а зараз...Тільки медальки один одному і роздають!
17 Березня 2018, 20:17
ЗАЖИНУ ЩЕ ДВА ПРЕСА --ГЕРОЯ УКРАЇНИ КУПЛЮ.
17 Березня 2018, 20:30
Микола Михайлович дійсно допомагає Збройним силам України, тому від тебе такий шлейф дитячого поносу...
17 Березня 2018, 21:42
Сільмашу розкрали.... Його нема. Це руїни. Микола Михайлович президент розвалин, які він власними руками зтворив........ У нас мода на нагороди пішла Кіндер теж нагороду отримав за заслуги перед народом України. У харьковського грудь в медалях.
17 Березня 2018, 21:58
От що гроші роблять!!!!<br/>А біля заводу навіть прибрати нема кому!!!<br/>Завод давно руїна!!!<br/>Нахапав всього де тільки міг! Палац до рук прибрав!!!<br/>Ордена нашим захисникам на сході треба давати!!!
17 Березня 2018, 23:37
Не приписуй Заікіну &quot;подвиги&quot; ткачука, кошкіна і понікарчука
17 Березня 2018, 23:37
В АТО таких лицарів... Можливо війна швидше скінчиться.
18 Березня 2018, 09:48
Президент,лицар...
18 Березня 2018, 11:26
Сумно від картини Сільмашу_розкраденого,запущеного,А нагороди -показуха,хизування...Як діти граються нагородами,тішаться,а поруч-завод,як химера .Скоро приїдуть знімати кіно жахів.
18 Березня 2018, 14:01
Не знайшлося, на жаль, собачкіна на кошкіна, ткучука, понікарчука та ладаная з ніфонтом...