«Кораблик до серця мера»: діти провели акцію проти бездоріжжя на вулиці Черняховського та Відродження

18 Березня 2018, 11:00
5202

За кількасот метрів від будинку міського голови Ковеля Олега Кіндера люди змушені залишати свої автомобілі на центральній дорозі та у гумових чоботях добиратися до своїх осель, навіть водії автомобілів з підвищеною прохідністю не наважуються заїжджати в кінець вулиці Відродження.

Про це інформує агентство Волинські Новини.

Вже багато років жителі вулиці Черняховського та Відродження та кількох десятків прилеглих вулиць не можуть достукатися до міського голови та його команди.

Цього разу вони зі своїми дітками у одній із найбільших калюж провели акцію «Кораблик до серця мера».

Запустивши десятки паперових корабликів, діти та дорослі запросили міського голову разом з ними у гумових чоботях ходити до школи, садочка та автобусної зупинки баюрами, які тут є замість доріг та тротуарів.

 


1

1

1

1


2


 

Коментарі
18 Березня 2018, 13:19
не з того паперу кораблики ліпите. папір повинен буди з фотографіями американських президентів
18 Березня 2018, 14:09
"Кораблик до серця мера". А воно в натурі існує?
18 Березня 2018, 14:10
чекаємо папір
18 Березня 2018, 14:44
З євриків кораблики зробимо.
18 Березня 2018, 14:54
Кіндер найнятий ковельчанами для того, щоб виконував всі накази ковельчан. так що нема чого його просити. за жабри і в багнюку його по коліна в його гламурному костюмчику.
18 Березня 2018, 15:04
Набудували хат а тепер держава винна
18 Березня 2018, 15:28
Таких вулиць в місті відсотків 45...
18 Березня 2018, 15:37
Що за дурниці ви придумуєте, батьки???
18 Березня 2018, 16:50
Ви знаєте вже ці вулиці в печінках сдять в кожного ковельчанина. Таке враження що скрізь асфальт, а тут типу повна &quot;опа&quot;. На сьогодні в Ковелі 40-50 відсотків вулиць в гіршому набагато стані, дивує лише одне, хати в кожного по 100-150 тисяч зелених, а дорогу скинутись і висипати нема за що. Дані жителі будували хати в 2000-2010 роках і всі знають на чому, а де відрахування в бюджет, де податки? <br/>Так що порада така, закрийте рота і самі щось для себе зробіть, а не звикли все на халяву отримувати!
18 Березня 2018, 16:52
Мер найнятий щоб виконувати НАКАЗИ ковельчан? Ви при своєму розумі? Ви знаєте скільки і яких наказів народ може дати? БРЄД! Задовбали ті з Черняховського. По фото видно які там хати - палаци. Сама бідота живе. Шо кричати можете найголосніше - ото да!
18 Березня 2018, 19:24
В місті є набагато гірші дороги. Міському голові не варто навіть звертати увагу на це шоу &quot;для ЗМІ&quot;
18 Березня 2018, 22:11
Замість того щоб роти розкривати скинулись би на декілька самосвалів з щебінню , побрали лопати і позасипали дорогу. А то як маєтки будувати то грошей у всіх вистачило.
18 Березня 2018, 23:10
Потрібно зробити матеріальну оцінку будинків, тих хто плаче про погану дорогу и відсутність тротуару. А вони нехай підтвердять податковими деклараціями про свої доходи. За які кошти будувались ці маєтки. Не сплачувати податки і вимагати з міста дороги, тротуари. Народ знає скільки коштують ваші вілли.
19 Березня 2018, 00:03
ник василь ти глухарь шо ти мелеш иди колядуй зависний<br/>КИВА ШО ТИ ЛЕПИШ ПРИДУРОК<br/>ДІД КАРПО ТИ НЕ СМЕРДИ В ЧАТІ БО СКОРО ЗАГНИЄШ
19 Березня 2018, 00:34
Завидують віллам тільки комунодебіли, бо вони нічого робити не хочуть і не вміють, можуть тільки свою Батьківщину продавати козломордим
19 Березня 2018, 03:02
Хай джипа продасть і трактора купить. Нещасні водії автомобілів з підвищеною прохідністю , як вас шкода.....
19 Березня 2018, 13:15
хотівби побачити то василя що написав коментар, ніби построіти мали за шо а на дорогу не можем зложитися. так скажи шановний а на хрена з мене стільки вищитують на топливі, щоб я потім складався? ти приідь до нас ми тобі покажем і обяснем
19 Березня 2018, 14:36
якщо будуть виділені кошти на в черняховського то приведемо половину жителів другого ковеля. права сторона від в.стуса взагалі немае асфальтного покриття а це біля 30 вулиць. не шуткуйте бо матимете набагато більше мітингуючих
19 Березня 2018, 15:39
На топлива продиться нарахування на утримання доріг, а не вулиць в містах та селах. А власникам маєтків дійсно треба самим намагатися робити свою вулицю по европейським стандартам, а не вимагати в мера. Там же всі працездатні власники будівель, а в мера можна просити лише сприяння у виконанні ваших намірах.
19 Березня 2018, 15:46
Зберіть громадські слухання по стану доріг і вулиць в Ковелі. І вирішити що потрібно ремонтувати першочергово, і скільки часу де не було ремонту. І ще подивитись де які люди живуть і за що вони будувались.
19 Березня 2018, 22:27
Строілись -дорогі розбивали -Ремонтуйте! Бородачі. кантробандісти... падаткі платіть!