«Дякую вам за щасливі очі моєї дитини», – поліцейський повернув дитині повітряні кульки

18 Березня 2018, 14:00
5271

У Ковелі поліцейський допоміг повернути дитині повітряні кульки. Ця пригода трапилась ще 10 березня на Привокзальній площі.

Про це пише Тетяна Радивонік на своїй сторінці у Фейсбук.

«Ішли ми з донечкою по привокзальній площі і вітер вкрав у неї в'язку повітряних кульок, закинув під бус... Дитя розплакалось, бо дістати ми їх не змогли... Вже відійшли далеченько, а кульки нам повернув добрий дядя ПОЛІЦАЙ, який в цей час виписував штраф власнику того самого буса) Фоткатись з нами він не захотів, зате зробив нам настрій. Шановна наша поліція, дякую вам за щасливі очі моєї дитини », – написала у дописі мама дівчинки.

 

Коментарі
18 Березня 2018, 16:33
Оце так новина.
18 Березня 2018, 16:47
нарешті у нашої поліції з"являється почуття людяності і спвчуття іншим
18 Березня 2018, 17:01
Їхав я в 22 години з дітьми і мене без причини зупинив мусор. Йому було цікаво куди я їду. Нащо їх переатестовували......?
18 Березня 2018, 17:49
О це дійсно геройський вчинок. Присвоїти йомо звання героя радянського союзу.
18 Березня 2018, 18:18
дядя був ПОЛІЦАЙ? ржу вголос))) повний ппц. Die GEheimeSTAatsPOlizei. здуріти, автор хоч би пост тої тітоньки якось поправив))
18 Березня 2018, 18:59
А якби він повернув гроші, які вкрали чиновники, то ціни цьому поліцаю не було б
18 Березня 2018, 18:59
А якби він повернув гроші, які вкрали чиновники, то ціни цьому поліцаю не було б
18 Березня 2018, 19:24
Якось бридко воно звучить - "поліцай". Як в 1941.
18 Березня 2018, 19:26
<p>ви всі [ОБРАЗА] + ІР 77.111.244.32 </p>
18 Березня 2018, 22:42
Будьте добріші. Такі випадки справді залишаються у пам,яті дітей надовго. Я колись (приблизно 1985 рік) була мала, років з 9 мала, і несла із 11 школи на Волю Ковельську ДУЖЕ важкий портфель. Стала коло ГАПА (до цих пір не знаю, чому цю зупинку так звуть), і вже хотіла перейти дорогу, щоб рушити у напрямку Турії, - підходить міліціонер. Питає - ти куди? Я показую пальцем район, де живу. Він (УЯВІТЬ) зупинив фуру, посадив мене туди і попросив підвезти до слідуючого перехрестя. Ніколи не забуду цього міліціонера і шофера. Дай Бог їм здоров,я, і їхнім діткам та онукам)))
19 Березня 2018, 00:37
Якщо нас всі поліцаї будуть так правоохороняти, то злочинність в місті миттєво впаде до нуля!
19 Березня 2018, 10:05
Добре,коли все добре.А якби той дядя з фури та завіз далі.Думати треба ,було тому міліціонеру.Це дякувати треба тому шоферу, а не міліціонеру.
19 Березня 2018, 12:36
До історика- в нас люди слабо освідчені, в історії плавають, як говорять- так і пишуть. Людина не знає хто такі поліцаї, тому їй всеодно. Мабуть, тому поліцейський і не захотів робити фото.
19 Березня 2018, 17:04
незнаю я особисто не буду озвучувати фамілій ну прийшлось мені в житті так що уже маю поважний вік і пропрацювала педагогом та син в мене не дуже так би мовини "путьовий" скажу просто я щиро вдячна працівникові який так мені допоміг, дай Боженько щоб в тебе все було гаразд, і твій ангел охоронець завжди тебе оберігав і квазував вірний курс
20 Березня 2018, 13:15
Чому ви думаєте, що всі люди погані? Уродів 1 відсоток на 99. Може, іще менше. А ще під наглядом міліції - що б із"Мамою"могло статися?
20 Березня 2018, 13:19
Чому ви думаєте, що всі люди погані? Уродів 1 відсоток на 99. Може, іще менше. А ще під наглядом міліції - що б із"Мамою"могло статися?