Cвідомий громадянин: ковельчанин зробив зауваження за розпивання алкоголю на вокзалі

25 Березня 2018, 09:56
7110

Ковельський «кіборг» Віталій П'ясецький зробив зауваження групі чоловіків за розпивання алкоголю на автовокзалі. Окрім цього, він викликав поліцію, щоб чоловіків оштрафували за розпивання алкоголю у громадському місці.

Про цю пригоду він розповів на своїй сторінці у Фейсбук.

«Виходжу з маршрутки. На платформі, група молодих чоловіків бухає. Пляшка горілки, пара плях пива, стаканчики, шаурма. Взагалі, до такої шняги ставлюсь вкрай негативно. Особливо, коли так демонстративно. Але іноді,не хочеться ввязуватись. Бо ще псіханеш, знов ті поламані руки. Ну навіщо воно? Але не в цей раз. Перебуваючи в прекрасному настрої і не бажаючи закривати на це безчинство очі, рішучим кроком підходжу. 

- Ви розпиваєте алкоголь в громадському місці, а це є порушенням закону... І починається.
- А ти хто такий?А ти бачив що ми вживаєм? А чому тебе це турбує?
- На ви будь-ласка.
- А ви бачили? А то може не наше.А воно вам треба?
- Якщо ви не приберете,я викликаю поліцію. 
- Викликай.

Набираю 102, а в трубку зараз всі оператори зайняті, ви в черзі третім. Думаю. Зараз копи приїдуть,а ці смиються. Треба зафіксувати. Ложу трубку. Вмикаю камеру і знімаю розмову. На щастя, хоч розмова тривалий час була неконструктивною,та всеж мати ніхто не гнув. За шаблями не ліз. Тільки відійшов,телефонують з незнайомого МТСа. Це патрульна поліція,ви телефонували. Чи потрібна допомога? Пояснюю ситуацію і кажу,що конфлікт вичерпано», – розповідає Віталій.

Далі він пояснює причинити такого вчинку: «До чого це все? Я не герой. Але моя позиція така. Неможна проходити повз такого,якщо ти хочеш, щось змінити в цій країні. Хтось скаже. То робота поліції! Чо я маю? Я скажу, то обов'язок кожного громадянина,який себе поважає. Який здатний за себе постояти.Але себе потрібно тримати в рамках. Впевнений, що наступного разу ці індивідуми, подумають, чи потрібно так нахабно це робити. І чи не з'явиться якийсь контужений, який не дасть їм спокійно вмазати».

 

Коментарі
25 Березня 2018, 14:27
П‘ясецький- КРАСАВА!!!!!!!!!! РЕСПЕКТ!!!!
25 Березня 2018, 14:57
Молодець! А то бидло бухаєш собі
25 Березня 2018, 15:28
Денису- з такими думками тобі не місце в Украіні.Чемодан,вокзал,раша
25 Березня 2018, 15:29
може вже здаси Дениса в СБУ
25 Березня 2018, 16:03
Може вони його самі вже візьмуть, не раз тут ай-пі друкували цього кацапа феесбешного. Що їм ще треба?
25 Березня 2018, 16:21
Вали з цього сайту, недоумок. Віталій - порядний чоловік, і не тобі, убогому на розум, його паплюжити.
25 Березня 2018, 16:47
Навіщо цей дешевий понт!? Як що такий свідомий то є валютники, спиртовіки, хабарники, казнокради, на кайнях хамло в міськраді. Камеру в рукі в перед за сенсаційним репортажем!
25 Березня 2018, 17:48
И не забудьте позвонить жирной шлюхе антонине геращенко, ок как раз по ай-пи вычисляет. ХА ХА ХА
25 Березня 2018, 17:52
ЗАТКНИСЬ КАЦАПЕЗДОЛ
25 Березня 2018, 18:00
Така біомаса як москалі, буряти та інші найманці ("трактористи, шахтери"), які ступили на святу Українську землю, є гарним добривом для наших земель. І кіборги не вбивали своїх, бо свої люди за їхніми спинами, а попереду тільки наймана погань. Ми, українці, мочили москалів, мочимо і будемо мочити й надалі.
25 Березня 2018, 18:02
Дружище, Юго-Восток никогда не был территорией какой-то вымышленной украины
25 Березня 2018, 18:04
Путин опять стал президентом, так что советую тебе насчет "мочить" попридержать язык...
25 Березня 2018, 20:04
Респект і уважуха!
25 Березня 2018, 21:05
Денис і Саша підходите друг другу два підораса.
25 Березня 2018, 22:11
Україна - це Київ, Київська Русь, а твоя москва - це земля великої Орди. Ваша недоімперія із царем-карликом Вовою впевнено йде шляхом Радянського Союзу. "Правильным курсом идете таварищи!" Не довго вам вже залишилось!
25 Березня 2018, 22:23
А Киевскую Русь, сука не трогай, там вас продажных западенцев и в помине не было
25 Березня 2018, 22:24
Ви дивіться краще за собою, там вже китайці скоро будуть звільняти Сибір від кацапів, захищати китайськомовне населення
25 Березня 2018, 22:36
Утікайте москалі з української землі!<br/>Забирайте автомати і вертайтеся до хати!<br/>Це є наш родинний дім<br/>І не місце в нім чужим<br/>Ми вас навіть не лякаєм<br/>Так культурно виганяєм<br/>Якби ви знали докінця<br/>Чим дихає земля оця<br/>З могил тут мертві можуть встати і Україну захищати<br/>Тут душі славних козаків<br/>І наших прадідів,дідів<br/>Повернуться назад <br/>Із неба як виникне така потреба<br/>І діти тут повстануть <br/>За Україну грудьми стануть!<br/>Тут ріки вийдуть з берегів що потопити москалів!!!<br/>На захист нашого народу<br/>Тут стане Бог <br/>І вся природа.<br/>І кров'ю скроплена земля вже не допустить москаля!<br/>Запам'ятайте,злії люди,<br/>Земля ця вашою не буде!!!<br/>Її ми в силі захистити<br/>Від вас,московськії бандити<br/>Бо ми давно вже не раби,<br/>Не завойовники як ви.<br/>У нас є гідність,честь,ідея<br/>Ми в бій готові йти за неї!<br/>У нас мета одна єдина<br/>Велика,сильна Україна!
25 Березня 2018, 22:36
Утікайте москалі з української землі!<br/>Забирайте автомати і вертайтеся до хати!<br/>Це є наш родинний дім<br/>І не місце в нім чужим<br/>Ми вас навіть не лякаєм<br/>Так культурно виганяєм<br/>Якби ви знали докінця<br/>Чим дихає земля оця<br/>З могил тут мертві можуть встати і Україну захищати<br/>Тут душі славних козаків<br/>І наших прадідів,дідів<br/>Повернуться назад <br/>Із неба як виникне така потреба<br/>І діти тут повстануть <br/>За Україну грудьми стануть!<br/>Тут ріки вийдуть з берегів що потопити москалів!!!<br/>На захист нашого народу<br/>Тут стане Бог <br/>І вся природа.<br/>І кров'ю скроплена земля вже не допустить москаля!<br/>Запам'ятайте,злії люди,<br/>Земля ця вашою не буде!!!<br/>Її ми в силі захистити<br/>Від вас,московськії бандити<br/>Бо ми давно вже не раби,<br/>Не завойовники як ви.<br/>У нас є гідність,честь,ідея<br/>Ми в бій готові йти за неї!<br/>У нас мета одна єдина<br/>Велика,сильна Україна!
25 Березня 2018, 23:31
Та не Україна закінчилась, братику, а до влади прийшли чужі нам наймити. Нічого, переживали голод, переживемо і &quot;изобилие&quot;, не завжди яйценюхам і кривавим пасторам з шоколадними поросенками керувати нами. Колись же повинен настати в Україні порядок і спокій.
26 Березня 2018, 00:14
Тамбовский волк тебе дружище.Люди?! Що це за погань з&quot;явилася в нашому місті!? Виявляйте рашистських найманців,їм нема що робити на нашій землі
26 Березня 2018, 00:20
Так вы же их за 300 грн. на майдане и привели
26 Березня 2018, 01:11
&lt;p&gt;Я чуть-чуть бухнув [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА]?! &amp;nbsp;ІР&amp;nbsp;188.163.78.144&lt;/p&gt;
26 Березня 2018, 01:15
Нащо тебе виявляти сам викажеш себе
26 Березня 2018, 01:22
Не смішіть українців, що Київська Русь, то є &quot;родіна&quot; кацапів. Ви є вилупками Орди, собачими хвостами кочівників Чингісхана. Не крадіть чужу історію, не цурайтеся своєї ординської історії. А свята Київська Русь - це Київ на Дніпрі, землі Київщини, Чернігівщини... і Волині, з її славним містом Володимиром, що біля Ковеля, тобто західними землями Київської Русі. Вашої ср@ної москви ще навіть не було в планах, коли тут стояли православні собори і була писемність. А чим можете похвалитися ви, чучмекі?
26 Березня 2018, 01:29
Друзі,не ведіться на цих тролів...Вважаю вчинок Віталія цілком правильним...Бо жити по &quot;панятіям&quot; то не для нормальних людей
26 Березня 2018, 01:30
Друзі,не ведіться на цих тролів...Вважаю вчинок Віталія цілком правильним...Бо жити по &quot;панятіям&quot; то не для нормальних людей
26 Березня 2018, 01:45
Ты еще забыл написать что древние укры Черное море выкопали
26 Березня 2018, 01:48
Кстати, приезжайте к нам в Крым, посмотрите трассу Таврида и Мост
26 Березня 2018, 03:17
ЗАСУНЬ СВІЙ МОСТ СОБІ В ТАВРИДУ
26 Березня 2018, 11:10
Молодець !Якщо ми з вами усі будемо небайдужими ,як Віталій,то і Україна і наше місто будуть безпечними,чистими і багатими.А якщо хтось хоче щоб Віталій ще робив зауваження решті порушників закону,то для чого ви &quot;живете&quot;?Для того щоб лише писати на цій сторінці свої брудні і нікому не потрібні дописи?Кожен повинен починати з себе.Це істина доказана життям.
26 Березня 2018, 14:21
Якщо викопали Чорне море, то прибери, будь ласка, сміття , хори алєксандрова всякіє, а то мушлю до вуха, і балалайки чути.
26 Березня 2018, 14:37
Віталік, він же Хапуга, якщо такий поборник закону, то йди скажи своє &quot;фе&quot; в міській раді кіндерам та іншим козлам-злодюгам, а не простим роботягам, яким влупити водяри, щоб не здуріти від прекрасного життя у чодовій країні під керівництвом мудрих нациків і жидів - єдина віддушина. Народ бухав і бухати буде, поки його не видушать. Хапуга, чого ти своїм писком лізеш, куди не треба? Якщо такий ідейний кіборг- усунь спочатку причину такого життя простих людей, а вже тоді борись з наслідками.<br/> Надю Савченко - на свободу! Надю в Президенти!
26 Березня 2018, 15:34
ПОТРІБНО БУЛО ДОВЕСТИ СПРАВУ ДО КІНЦЯ, ОТАК ЗАВЖДИ, НА ЕМОЦІЯХ ПОЧАВ, ВИДОХСЯ, І СПРАВУ ДО КІНЦЯ НЕ ДОВІВ.
26 Березня 2018, 16:13
22 февраля на Украине произошел государственный переворот, президент Виктор Янукович был отстранен от власти. Исполняющим обязанности президента был назначен спикер парламента Александр Турчинов. По итогам назначенных парламентом на 25 мая досрочных президентских выборов главой государства был избран миллиардер Петр Порошенко.<br/><br/>Против недовольных февральским переворотом жителей Донбасса власти Украины начали в апреле 2014 года силовую операцию.<br/><br/>Напоминание кто такие ваши сраные &quot;киборги&quot;
27 Березня 2018, 01:19
Дали б хлопці пі...ди тому Пясецькому чи як там його, не було б про що навіть говорити. Зі школи таких чмирів не переварюю та й мабуть нгіхто не любить - скрізь лізуть, все треба а самі -- невдахи. <br/>А то не той хлоп, шо десь на Володимирській живе у штундовському мурашнику і в АТО втік, бо родинонька надоїла?
27 Березня 2018, 01:51
От уважно переглядаю новини колись рідного краю, до цього вважала, судячи по дописах, що є такий героїчний ковельчанин ім'ям Пясецький Віталій. Видно було, що його розкручують ЗМІ, але кого зараз не розкручують.<br/> Сумніви вже брали трохи раньше, а після цього допису розуміється, що це є представник тоталітарних владців, які хочуть робити, як їм хочеться не рахуючись з правами людей. Випивали ті хлопці десь чи ні - то є їх право, тим нехай переймається поліція, а хтось інший не має диктувати своє бачення. То передвісник тих подій, що мали місце в Німеччині при Гітлеру.
27 Березня 2018, 11:14
Угу, всі в Німеччині випивали на лавочках, і гінденбург передав владу доброму дідусеві Адіку)) Саме так і було, гарантую це)
27 Березня 2018, 17:35
Дійсно, куди там всім до гобліна з башмаків.
28 Березня 2018, 02:53
Це якийсь припіз...ний довбеник, а не свідомий громадянин. Як при совку, лаври Павлика Морозова не дають спокійно жити.
28 Березня 2018, 20:02
Проржав з коментів) Тим хто,розділяє мою позицію дякую. Тим хто, не поділяє таких методів,раджу прочитати про теорію розбитих вікон. З чого починається гімно в якому ми борсаємось. Ну а клоунів,&quot;Сакраменто&quot;,&quot; Бухариків&quot; та інших,навіть коментити не буду. Удачі вбогі.
28 Березня 2018, 20:03
Проржав з коментів) Тим хто,розділяє мою позицію дякую. Тим хто, не поділяє таких методів,раджу прочитати про теорію розбитих вікон. З чого починається гімно в якому ми борсаємось. Ну а клоунів,&quot;Сакраменто&quot;,&quot; Бухариків&quot; та інших,навіть коментити не буду. Удачі вбогі.