Суд оштрафував сільського голову з Колодяжного

26 Березня 2018, 09:13
Віталій Кашик 10914
Віталій Кашик

Ковельський міськрайонний суд розглянув матеріали, які надійшли від управління західного офісу держаудитслужби у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності Колодяжненського сільського голови Віталія Кашика (на фото) за порушення бюджетного законодавства.

Держаудитслужба встановила, що 26 грудня 2017 року він перерахував від Колодяжненської сільської ради кошти підприємству «ПІК» в сумі 1 995 221 гривень за виконання будівельних робіт з реконструкції частини адміністративного приміщення під дошкільний навчальний заклад у селі Скулин на вулиці Шкільній, 3. Хоча, за результатами контрольних обмірів, здійснених в ході ревізії, за станом на 23 січня 2018 року встановлено невиконання обсягу робіт на суму 1 017 021 гривень, включених до акта, чим завдано матеріальних збитків Колодяжненській сільраді.

Поліцією було відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Наше видання Район. Ковель повідомляло про це у публікації «Скулин: поліція розслідує привласнення бюджетних коштів».

Незважаючи на проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні, сільського голову судили за фактом правопорушення.

У судове засідання Віталій Кашик не з’явився, хоча про час і місце розгляду справи йому було належно повідомлено, про причини неявки він суду не повідомив.

Однак винуватість сільського голови у вчиненні правопорушення у повному обсязі довели матеріалами справи, зокрема протоколом з його визнавальними поясненнями, витягом з акта позапланової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності Колодяжненської сільської ради, копіями контрольних обмірів копією та платіжного доручення на суму 1 995 221 грн.

До матеріалів також приєднали характеристику, видану 16 лютого 2018 року в сільській раді на сільського голову, тобто з місця роботи, в якій вказується, що голова характеризується виключно позитивно, має на утриманні 3-х осіб.

Враховуючи викладене, суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк прийшла до висновку про достатність застосування адміністративного стягнення у виді штрафу у мінімальному його розмірі.

Отож, згідно постанови суду, Віталій Кашик оштрафований на 510 гривень, з нього стягнуто в дохід держави судовий збір в сумі 352,40 грн.

Також ухвалою Ковельського міськрайонного суду слідчий суддя Сергій Панасюк, розглянувши клопотання старшого слідчого відділу поліції у кримінальному провадженні № 12018030110000084 від 12 січня 2018 року, надав тимчасовий доступ до трьох платіжних доручень (36 000 грн., 372 115 грн., 1 995 221 грн.), відповідно до яких, Колодяжненська сільська рада перерахувала зазначені суми коштів підприємству «ПІК» Волинської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» за будівельні роботи, що фактично не виконані.

Коментарі
26 Березня 2018, 12:56
Перераховано по кишеням
26 Березня 2018, 12:58
Морда в нього злодійська мабуть із БЮТ
26 Березня 2018, 13:07
З таким покаранням , можна далі деребанити державні кошти на повну ...
26 Березня 2018, 14:15
Та перестань! Покарання й так міцно жорстоке! Могли б просто пожурити і все! Подумаєш мільйон спер, вони ж під ногами валяються, ходити людям мішають.
26 Березня 2018, 15:47
Всі бюджетні організації заставляють освоювати бюджетні кошти до Нового року інакше їх забирають назад до слідуючого розподілу бюджету. Голова вирішив їх перерахувати, щоб не забрали. В наступному році підрядник їх освоїть , але наше законодавство таке , що не встигли кошти з бюджету поступити зразу аудиторська перевірка от і попав.
26 Березня 2018, 15:50
Ви мудописаки не знаєте що наша долбана держава виділяє кошти під кінець року, в грудні місяці . І якщо не освоїш виділені кошти, то їх заберуть назад і більше громаді не виділять. Не переживайте за голову громади.Аби він вкрав ці гроші, то він би давно сидів би в КПЗ. І дали б років 6 тюрми.
26 Березня 2018, 16:22
Голова не крав, а брав! І більше так не говори, а то подасть тебе обіжений голова в самий справедливий суд і присудять тобі моральну шкоду.
26 Березня 2018, 17:32
Товстига, я тобі, як жовторотику підказую- міський парк повністю заражений ОМЕЛОЮ. Якщо її не зрізати з дерев, то через 3-4 роки вони загинуть. Застав Верес очистити дерева від ОМЕЛИ. Баалак це добре знає. Нехай та гнида розкаже як він гонив ЖЕКи за кожну гіллячку ОМЕЛИ. А сам чого падлюка не обрізає дерева? Це ж входить в утримання парків.. А акти ННВИКОНАНИХ робіт на зрізання ОМЕЛИ підписані і гроші заплачені. Це я знаю точно.
26 Березня 2018, 17:43
Та як раз і не з БЮТа ,а з Укропу, там злодііі крепші як у БЮТі
26 Березня 2018, 17:59
От якраз і не з Укропу, а з солідарності БПП. Бидло а не голова.
26 Березня 2018, 18:36
Головне мати в кума прокурора ющика і бери собі скільки завгодно
26 Березня 2018, 19:19
кашик поверни мені 300 грн помниш гад ти должен поки тебе геть не закрили
26 Березня 2018, 19:19
До матеріалів також приєднали характеристику, видану 16 лютого 2018 року в сільській раді на сільського голову, тобто з місця роботи, в якій вказується, що голова характеризується виключно позитивно, має на утриманні 3-х осіб.
26 Березня 2018, 21:21
КашИК вам прощає
26 Березня 2018, 23:11
це не бют це УКРОП
27 Березня 2018, 00:30
Які проблеми? Платіть по 28 копійок за кожну гіллячку омели, всю вискубу!
27 Березня 2018, 02:29
Добре мати кума прокурора , можна і гроші тринькати , то мільйон вкрав то і можна з Лількою в (( Галиі )) сидіти !!!
27 Березня 2018, 02:34
А яких це трьох осіб Кашик на утриманні має ??
27 Березня 2018, 10:28
І то частенько там сидить
28 Березня 2018, 00:51
Оооо, уже тирити грошикі починає) Мужик)<br/>І що це за штраф такий 500грн? Смішно і сумно.<br/>978200грн могли зтибзити а штраф, мабуть, чисто символічний)<br/>А скільки ще таких &quot;темних справ&quot; у Кашика є? Хм.
28 Березня 2018, 00:57
Якби нічого не вкрав то і не дали б штраф. На нари його разом із ОТГ.
28 Березня 2018, 08:04
Тож щоб по барах Лільку возити то грошики ж треба , а це певно вже закінчилися бо тільки на ((скулинську «»Забігайлівку- Галию «»)) вистачає
28 Березня 2018, 11:15
То тільки в нашій злодійській державі із - за відкриття кримінальної справи а це списав майже ДВА млн гривень і маючи кума прокурора такого ж злодія та прикриттям Козака бо це він їздив та заКашика агітував можна відбутися легеньким переляком 800 грн штрафу А купівля машини без ПРОЗОРО А організація масових п&quot;янок після кожної сесії.КОЗАК бач за якого хабарника ти викинув гроші по 200 грн за кожний голос і обманув виборців
28 Березня 2018, 11:24
А організація масових пянок після кожного змагання по школах , і пянок після кожного концерту по клубах !!!! Оце все що робить Кашик для громади ))))
28 Березня 2018, 16:16
Оце все що зробив Кашик за рік роботи+ встановив собі зарплату15000 грн
28 Березня 2018, 19:50
А яка тоді зарплата в Кашиковоі секретутки»» Лільки»»???
28 Березня 2018, 23:57
А чому нам вчителям не доплачують 15% зарплати колодяженська громада?
29 Березня 2018, 00:00
Кашик !! Може відповіси ?? Читаєш так точно!!!
30 Березня 2018, 10:58
І шестірки Кашикові вже мовчать:::
06 Березня 2019, 17:13
а чому не судили по 366 чи 191 КК України?))