У Ковелі патрульні повернули власнику загублене посвідчення

26 Березня 2018, 11:09
3599

Учора, 25 березня, у Ковелі поблизу міського парку, екіпаж патрульних виявив у снігу загублене посвідчення водія.

Про це повідомляється на сторінці волинських патрульних у Фейсбук.

Полісмени встановили особу та знайшли власника документа.

Потому вони приїхали за адресою його проживання та повернули посвідчення. Чоловік висловив вдячність правоохоронцям за те, що вони патрулюють місто і допомагають людям.

 

Коментарі
26 Березня 2018, 14:58
Петушня,в суботу в районі Слайги,10 чоловік молотили один одного,два екіпажа стояли поряд,в метрі від побоїща,руки зложили,потім сіли і роз"їхались,на виклик міліції,приїхали через 10 хв,вже інші,коли нікого не було!патруль,дупа це,а не патруль!!!Бабок тільки ганяти вміють,хай би краще їм лопати видали,сніг розчищати,саме для них справа!
26 Березня 2018, 15:04
Дайте їм орден МАТЬ ГЕРОЇНЯ. Чому звичайне(не завжди) виконання службових обов'язків підноситься як подвиг ? Вони так само без причини зупиняють водіїв, беруть хабарі з п'яних і зневажають права громадян України.
26 Березня 2018, 15:06
А повертати документ поїхали з кореспондентом ?
26 Березня 2018, 15:13
Державний номерний знак,одного з авто патрульних - "4641", якщо журналістам цікаво,нехай ідуть у Слайгу,попросять у охорони запис,з камери спостереження,з часу по опівночі,хай переглянуть записи,і опублікують,як поліція працює!
26 Березня 2018, 15:14
Це ніч з суботи на неділю була,25.03.2018
26 Березня 2018, 15:16
Далбаєбізм, розстріляти сук ментавскіх
26 Березня 2018, 16:16
А скільки взяли за повернення? 100 зелених за старими тарифами чи вже є нові?
26 Березня 2018, 20:46
Звісно дуже вдячний, але приїхав до них я, всетаки трохи прибрихали))<br/>І ще був з ними чоловік який сказав мені, що він їх знайшов і звернувся до поліції а ті вже вийшли на мене, дав йому на пиво 100грн а не зелених, якби були такі ціни то їх дешевше було просто відновити, особисто патрульні нічого не просили і не брали!<br/>Ще раз велике Дякую!
27 Березня 2018, 00:27
Так що ти там прибрехав за пиво?..
27 Березня 2018, 00:56
Оце так подвіг, що нада розголошувати))))<br/>Ну клоуни з клоунів!)))<br/>То кота з дерева знімуть, права найшли, пса з дороги прийняли, фуру з снігу дістали..<br/>Цирк)))))
27 Березня 2018, 22:00
А ще повітряну кульку з-під коліс врятували... Беріть приклад...