Сергій Кошарук написав заяву на звільнення, але чи задовольнить її новий голова ОДА

27 Березня 2018, 12:54
Сергій Кошарук 6629
Сергій Кошарук

Колишній мер Ковеля та голова депутатської фракції «Солідарність» у Ковельській міській раді Сергій Кошарук написав заяву на звільнення з посади заступника голови облдержадміністрації.

Про це розповіли у відділі управління персоналом Волинської обласної державної адміністрації. Зокрема, зі слів начальника управління Зінаїди Гордієнко, заява на звільнення на розгляді у голови адміністрації, – пише «Волинь24». 

Сергій Кошарук зазначає, що заяву написав, однак чи підпише її новопризначений губернатор – не знає.

«Я дотримуюся законодавства. Поки більше нічого не можу сказати, все залежить від рішення голови адміністрації», – прокоментував Сергій Кошарук.

Заяву на звільнення також написала заступник голови ОДА Світлана Мишковець.
 

 Нагадаємо, у п’ятницю, 23 березня, у Луцьку представили нового голову Волинської обласної державної адміністрації Олександра Савченка. У цей же день, першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Степанцова звільнили за згодою сторін. Водночас 26 березня під час своєї першої оперативної наради голова ОДА Олександр Савченко заявив, що не звільнятиме заступників свого попередника Володимира Гунчика.

«Це питання всіх цікавить. Заступники, надіюсь, будуть працювати зі мною», – наголосив Савченко.

Коментарі
27 Березня 2018, 16:15
Мабуть незабаром буде золотий торт
27 Березня 2018, 16:20
Де поділи золотий батон
27 Березня 2018, 18:28
цей брехун ще рік назад мав піти з посади. Костомельний так і залишився проблемою. Мужик повинен тримати слово, а не ховатись за спину начальства. Написва заяву, будь мужиком йди з посади. Просто не виходь на роботу і звільнять. А то жде, коли новий губернатор пошкодує.
27 Березня 2018, 19:48
Сергій Дмитрович залишиться на посаді.
27 Березня 2018, 20:09
ДМИТРОВИЧ, МЕРЩІЙ ДО КОВЕЛЯ, СТАРТУЮТЬ ВИБОРИ НА МІСЬКОГО ГОЛОВУ, МІСТО ГЕТЬ ЗАСМІЧЕНО, І ВІЛЬНОЇ ЗЕМЛІ СКОРО НЕ ЛИШИТЬСЯ ?
27 Березня 2018, 20:35
Які ще вибори міського голови стартують?! Ти що білини об'ївся?
27 Березня 2018, 20:53
МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ БУДЕ ГАЛИНА СТАСЮК
27 Березня 2018, 21:27
скільки народу с раной в голове......
27 Березня 2018, 21:44
Все дуже просто:коли приходить новий голова чи в області чи в районі немає значення,всіх заступників просять на вихід та призначають своїх.Нова мітла по своєму мете
27 Березня 2018, 21:44
це в ліпінах стартують вибори мера.
27 Березня 2018, 22:06
Вангую: новим мером Ковеля стане Андрій Товстига або Віра Федосюк.
27 Березня 2018, 22:34
Новим мером буде Коля Хамса
28 Березня 2018, 00:16
Піпец пінісу як шо сирожу звільнять
28 Березня 2018, 00:51
Не підіймайте галасу. Ще не знаєм як поведе себе Савченко. Я думаю що може буде ліпше ніж при Гуні. Дай губернатору Савченку терпіння і розуму і буде все файно.
28 Березня 2018, 01:01
міським головою буде Галя Стасюк, а Вєрка Сердючка, ой блін - Федосючка буде проводніца, туалети піде мити.
28 Березня 2018, 10:06
Головне щоб потім не було Мавпа в любій якості
28 Березня 2018, 10:07
Може Кошарука мером поставлять
28 Березня 2018, 12:03
Мавп губу розкатав на Верховну раду...пітіца високого польоту.
28 Березня 2018, 12:49
Мавпа в обласний зоопарк