«Ковельводоканал» закликав не красти воду із колонок

28 Березня 2018, 11:27
9120

Водорозбірні колонки встановлюють на вуличному водопроводі. Біля них можна побачити людей з відрами або пластиковим посудом, котрі набирають воду в випадках перебоїв у водопостачанні багатоквартирних будинків або відсутності водопроводу до окремого приватного будинку.

Однак, є люди, які зловживають цією «безкоштовною» водою. Про це повідомляють у «Ковельводоканалі», де такі факти крадіжки характеризують словами – «бери те, за що не потрібно платити, або нехай платять інші».

Яскравим прикладом називають такий випадок, котрий зафіксували на фотокамеру працівники «Ковельводоканалу» 21 березня о 9.00 год. 30 хв. біля водорозбірної колонки на розі вулиць Грушевського-Вінниченка.

«Фотознімки по даному випадку надаємо для загального огляду та надання коментарів», – кажуть у службі.

 

1
Працівники «Вересу» набирають воду з колонки
Працівники «Вересу» набирають воду з колонки

Бутлі з водою
Бутлі з водою

 

Як видно на знімках, мікроавтобус КП «ВЕРЕС» завантажує пластикові бідони з водою, відібраною з водорозбірної колонки.

У службі «Ковельводоканалу» пояснюють: увесь парадокс ситуації полягає в тому, що  КП «ВЕРЕС» має підключення до централізованих мереж водопостачання, яке  обладнане водолічильником, а водорозбірна колонка – ні.

Водоканал не заперечує щодо відбору води з колонок для побутових потреб громадян, однак застосовуватиме заходи впливу при виявленні фактів відбору води у великих кількостях для виробничих або комерційних потреб окремих підприємств або фізичних осіб.

Систематичний не облікований відбір води призводить до зростання втрат, що в свою чергу призводить до збільшення тарифів на водопостачання і водовідведення, та в кінцевому підсумку лягає на плечі користувачів послуг водоканалу.

Факти необлікованого відбору великої кількості води не є винятковим явищем. На протязі останнього часу вони почали інтенсивніше повторюватись, в зв’язку з чим, УВКГ «Ковельводоканал» ставить собі за мету вжиття заходів для їх присічення, – зазначають у службі.

Також, у «Ковельводоканалі» закликали жителів міста повідомляти про подібні крадіжки води: «Коли ви стаєте свідком подібних випадків, – не проходьте повз. Надавайте інформацію про них, та надсилайте фото та відеоматеріали для розміщення на сайті УВКГ «Ковельводоканал». Телефони для надання інформації : 5-12-09, 5-32-67; електронна пошта [email protected]».

Коментарі
28 Березня 2018, 15:44
Які можуть бути крадіжки з колонок загального користування? Великі кількості то є скільки? 100 літрів чи 500 літрів? А може 11 літрів?
28 Березня 2018, 16:18
І тут Верес краде.В людей які працюють на Вересі,краде недоплачуючи зарплату,і води їм мало.
28 Березня 2018, 16:41
А звідки така інформація що Верес бере воду для виробничих та комерційних потреб? Що вони її продають, чи можливо готують борщі та реалізують? Якесь безглуздя, нехай "Ковельводоканал" розмістить офіційну інформацію, де та кому закон дозволяє вдібір води!
28 Березня 2018, 17:03
Вуличний водорозбір (водорозбірна колонка) - пристрій для розбору питної води безпосередньо з водопровідної мережі в місцях колективного водокористування.<br/><br/>Наказ від 27.06.2008р. №190 &quot;Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України&quot;<br/>Тобто вони влаштовані для відбору води споживачами, що проживають в радіусі до 100 м від колонки, не мають безпосереднього підключення до мереж, та з якими водоканалом заключені договори на водопостачання по відповідних нормативах.<br/>Колонки не призначені для того аби кожен хто захоче набирав воду в необмеженій кількості, особливо для комерційних цілей.
28 Березня 2018, 17:50
Згідна з водоканалом. Воду красти неприпустимо! Але хай і водоканал виконує закон про комерційний облік води від 22.06.2017р. і зверне увагу на споживачів які не встановили індивідуальні лічильники обліку води, і дійсно крадуть воду особливо в весняно- літній період поливаючи городи біля будинків.
28 Березня 2018, 18:00
Закон 2119. Перехідні положення п.2- для житлових будівель- ПРОТЯГОМ двох років з ДНЯ набрання чинності цим Законом. Вперед встановлюйте лічильники ВЖЕ.
28 Березня 2018, 18:03
А ЩОБ ВИ У ВОДОКАНАЛІ ПОДАВИЛИСЬ ТОЮ ВОДОЮ Хіба вона тварта тоі ціни , що ви загнули
28 Березня 2018, 18:12
Та вже по місту тих колонок і не знайти Всі позакривали То ще і на колодязі в селах лічильники поставте А всі ж надра належать народу ! НЕГАЙНО ВІДНОВИТИ РОБОТУ ВСХ КОЛОНОК В МІСТІ !
28 Березня 2018, 18:13
Може ще й не дихати?
28 Березня 2018, 18:36
Якщо ви вважаєте,що воду крадуть з колонок- поставте високий паркан.
28 Березня 2018, 18:36
Якщо ви вважаєте,що воду крадуть з колонок- поставте високий паркан.
28 Березня 2018, 18:53
почитати хто гонить на водоканал і зразу видно хто воду з колонок бере.
28 Березня 2018, 19:54
Крадіжка - це ТАЄМНЕ заволодіння ЧУЖИМ майном.<br/>Вода належить народу, у вартість послуг з водопостачання вартість самої води не включена.<br/>Колонки стоять відкрито для безкоштовного споживання води населенням.<br/>Як можна відкрите, легальне споживання належної народу води назвати крадіжкою?<br/>Юрій Іванович, звідки ти витягнув такого юриста-невігласа? З каналізаційного колектора?..
28 Березня 2018, 20:35
До речі борщі варуть іне погані,воду беруть для борща,тому що в них погана.К
28 Березня 2018, 20:40
Ганьба вересу- крадію
28 Березня 2018, 21:05
Скажуть будь ласка, що ви маєте на увазі під вартістю води? Вартість води включає в себе витрати на електроенергію, зарплати, податки, витрати на ремонт та обслуговування мереж і споруд ( в тому числі колонок), очистку та знезараження тої ж таки води. А за видобуток кожного літра справляється рентна плата за користування. Причому чим більше втрат (а несанкціонований відбір води відноситься саме до втрат) тим більша плата за видобуток води. Потім всі ці витрати включаються до тарифу і лягають на плечі всіх споживачів. Тому як вода з колонки може бути безкоштовною? Зайдіть в магазин і попросіть щоб вам продали пляшку води по вартості пластикової пляшки, в яку вона налита. Продавець покрутить пальцем біля виска І покаже на двері.
28 Березня 2018, 21:18
Шановний Вадим Вікторович! А де написано, що там не можна набирати воду? Нехай тоді поставлять приймачі для грошей і порціями видають воду, як у супермаркеті &quot;Наш край&quot;.
28 Березня 2018, 23:04
Нехай Водоканал на кожну колонку тепер ставить лічильник і цілодобово сторожа! Бо ж не дай Боже розкрадуть геть усю воду... Не буде що людям продавати. (ржунємагу)<br/><br/>А те що в більшості випадків тиск у системі &quot;не достатній&quot; (м'яко кажучи), чи про наявність іржі та хлору у цій воді, чи про &quot;дешеві&quot; тарифи Водоканалу... Тут щось ніхто не каже, що Водоканал ОБКРАДАЄ ковельчан.<br/>Зате у Водоканалу вкрали 70 літрів води... СІМДЕСЯТ !!! на цілих ДВАНАДЦЯТЬ гривень!!!! ПОДІЯ РОКУ!!!!! ЗАНАВІС!
29 Березня 2018, 01:09
Якби до Вереса доходила вода добра ,то вони не брли воду з колонки
29 Березня 2018, 01:48
Автору статті треба лікуватись у психіатра! ШИЗ!!!
29 Березня 2018, 11:48
це не стаття, а офіційне повідомлення з офіційного сайту Ковельводоканалу
29 Березня 2018, 12:35
Батьки жили на малу зарплату, але плата за воду не штовхала їх красти. Так само і єлектроєннргію...
29 Березня 2018, 13:33
Дана стаття свідчить про відсутність штатного юрисконсульта в УВКГ &quot;Ковельводоканал&quot;. Автор статті не має навіть початкових знань в галузі права.<br/>Крадіжка води із відкритого для безкоштовного споживання джерела. Це як???
29 Березня 2018, 14:12
&lt;p&gt;[ВИДАЛЕНО ЗА НЕНОРМАТИВНУ ЛЕКСИКУ] + ІР&amp;nbsp;37.55.68.17&lt;/p&gt;
29 Березня 2018, 14:37
Щодня службовий автобус дер. номер АС 0169 АХ набирає воду - бідонами. Спочатку набирали воду біля повороту на вул. Уласа Самчука - колонка у же зламана. Тепер набирають на перехресті вулиць Грушевського-Винниченка. Особисто, немаю нічого проти, але, якщо користувались і зламали, то потрібно самим і лагодити. А ні. Хай стось лагодить. Будуть проводитись ремонтні роботи і не буде води, де будете набирати воду? У колонці, яка не працює? Потрібно почина з себе, навчитись кожному поважати самого себе.
29 Березня 2018, 14:59
Треба розробити механізм приватизації водоканалу. Продати приватній компанії ,або олігарху щоб навів порядок. Вклав гроші на водяні лічильники для кожного абонента. Набрав людей щоб знаходили не легальні підключення. Щоб підприємство розвивалося и давало прибуток. Щоб як абонент приходить на Івасюка то щоб його прийняли як людину. Бо або посилають з кабінета в кабінет,то не у той день прийшли, то немає спеціаліста, не пояснять які документи потрібно принести.
29 Березня 2018, 15:07
До речі хай віддадуть водоканал Вересу.Щоб Верес вже домінував у сфері комунальних послуг Ковеля.
29 Березня 2018, 18:58
Підтримую Маргарет Тетчер щодо &quot;якості обслуговування&quot;.Був неприємно вражений , коли почув як заступниця начальника &quot;спілкувалася&quot; з підлеглими. Не мене обзивали і ображали , а відчуття було таке ніби брудом облили. А з вигляду мила жіночка...