Голова Ковельської РДА Віктор Козак показав свої статки за минулий рік

31 Березня 2018, 11:13
Віктор Козак 9905
Віктор Козак

На офіційному сайті НАЗК оприлюднили декларацію голови Ковельської районної державної адміністрації Віктора Козака за 2017 рік .

За основним місцем роботи Віктор Теодосійович минулого року отримав заробітну плату у розмірі 172 347 гривень, його дружина за основним місцем роботи отримала 43 103 гривень та дохід від підприємницької діяльності – 219 251 гривень. 

 

 

Зокрема, Мирослава Козак володіє 100% капіталу ТОВ «ІДЕЯ», загальною вартістю 7 мільйонів 538 130 тисяч гривень. Підприємство виграло 59 тендерів на суму 60 мільйонів 399 тисяч 317 гривень. 

 



 

Об’єкти нерухомості: чотири земельні ділянки – 1000, 1577, 76, 30 кв. м. Також житловий будинок, загальною площею – 374,40 кв. м. Дружина голови РДА володіє квартирою – 62,70 кв.м. 

 


 

Мирослава Козак має три легкових автомобілі: Volkswagen Caddy, 1998 року випуску; Volkswagen Tiguan, 2011 року випуску, вартістю 299 076 гривень; Toyota Land Cruiser 200, 2008 року випуску, вартістю 748 200 тисячі гривень.

 

 

Порівнюючи із 2016 роком, у декларації Віктора Козака залишились незмінними нерухомість та транспортні засоби. Впродовж року він нічого нового не придбав. Втім, за 2017 рік наполовину зменшився дохід від підприємницької діяльності дружини: від 650 123 грн. (2016 р.) до 219 251 грн. (2017 р.). У цей же час зросла його зарплата за основним місцем роботи: з 127 542 грн. (2016 р.) до 172 347 грн. (2017 р.).

Коментарі
31 Березня 2018, 15:28
Ото працює весь бізнес на дружині, а я далі буду робити щоб Ковельській район в гамні був...
31 Березня 2018, 17:00
Людина прийшла до влади уже маючи усе це. Він бізнесмен. Заробив не на посаді, а власною працею. В чому кіпіш то?
31 Березня 2018, 17:14
Такий керівник нічого для району не зробив, це не такий керівник який потрібний ковельщині, люба галузь, скрізь бардак, зами нічого не роблять тільки вміть звільняти, лякати, хабарі брати, і не кваліфікованих кадрів ставити ,особливо в освіті, що працівниця то працівниця, працювала у школі, вела уроки, навіть освіти педагогічної немає а керує вчителями. Ото доробились, скоро техпрацівниця може з такими кадрами працювати. Вся надія на нового ОДА, можливо наведе порядок, і діти може будуть нормально, оздоровлюватись у таборах а не помиї пити з розбавленим соком і обгризки їсти з м'яса уже на дітях економлять а потім звітують, які працівників хороші, який голова розумний, менше в стакан заглядав то може більше користі було.
31 Березня 2018, 17:14
робить більше для сільських громад ніж поперередники.
31 Березня 2018, 17:33
Що робили папередніки..... А що робиться зараз це... бардак, добре громади може щось і зроблять хочеться у це вірити бо село реально спиваються, ось і вся робота, за чотири роки могли би щось зробити у садочках і у школах а якщо за попередніків, то вони зробили табір для дітей, і будинки культур, і школи і музичні школи і культура і вреші ковельщина була перша а зараз пасе останній ряд хто винен, кваліфікований голова.
31 Березня 2018, 18:44
Цікаво а хто ріже ліс в селах біля Голоб??? <br/>Очікування не виправдав))) як і попередники.....
31 Березня 2018, 21:43
Менше солярки вкрали
01 Квітня 2018, 02:27
Кажуть Козак плотно на стакані...
01 Квітня 2018, 04:27
Кажуть від того що ви тут піз**ця ганяєте ніхера не зміниться.
01 Квітня 2018, 10:46
Що було при совєтскій власт- історія! Козак і Броіл-порівняно непогано працюють!
01 Квітня 2018, 14:45
Козак порядна людина, дай Бог його б у мери, був би толк.
01 Квітня 2018, 15:34
Цього Козака підтримаємо! Колись вже один Козак балотувався так той кукукнутий!
02 Квітня 2018, 01:28
Козака на Палю, а не в мери.<br/>В тюрмі буде мером
02 Квітня 2018, 13:30
Не рахуйте чужі гроші, навчіться свої заробляти. Козак В. своєю роботою, як підприємець зробив дуже багато, нехай Вас заздрісники ЖАБА не давить. Прикладом є сформоване підприємство, збережений колектив, стабільна заробітна платня, гарний власний житловий будинок, багато робиться і в районі. А от на предмет формування колективу РДА, роботи заступників ви всі праві, гнати Рому К. треба, тому, що саме його робота несе весь негати на роботу В.Козака і в цілому РДА.
03 Квітня 2018, 13:05
Цілком підтримую....... Гнати.... Гнати.... Гнати...разом з відділом освіти з &quot;освітянкою&quot;,який тільки працює за вказівкою Романа К.
03 Квітня 2018, 20:59
Чесний,порядний,професійний.А те що йому одному цей корупційний хребет не здолати ,то він і сам про це казав. Навіть свій особистий бізнес запустив.