У Ковелі водій дорогої іномарки побився з патрульними

01 Квітня 2018, 00:44
13731

Вчора, 31 березня, у Ковелі під час охорони публічної безпеки та перекриття руху по вулиці Незалежності, де відбувався міський ярмарок, екіпаж патрульних побачив Toyota Land Cruiser, водій якого зупинився під знаком 3.34 (зупинку/стоянку заборонено).

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції у Волинській області.

Інспектори попросили чоловіка перепаркуватись, однак той відреагував агресивно, не представлявся, документи показувати відмовлявся. Більше того, сів в автомобіль і розпочав рух в бік одного з патрульних, загрожуючи його життю й здоров’ю. Інший інспектор почав затримувати водія, але той ігнорував законні вимоги правоохоронця, чинив опір і розірвав кишеню на однострої поліцейського та завдав йому удари в обличчя.

31-річного порушника – мешканця Ковеля – затримали. За порушення правил зупинки/стоянки оформили відповідну постанову. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Йдеться про можливе відкриття кримінального провадження за опір правоохоронцям.

На відео з нагрудних камер поліцейських та з телефону свідків видно, що водій ігнорує законні вимоги патрульних, а за кілька хвилин цей конфлікт переріс в сутичку з полісменами, і чоловік наносить удар ногою.

 



Коментарі
01 Квітня 2018, 03:56
Поліцай бик ,валити чорта тре а тоді пакувати в той дзіп.
01 Квітня 2018, 06:02
бидло, певно з к.каширська.Докумєнти...
01 Квітня 2018, 06:18
Ви перекрили рух, як мені туди заіхати,...коліньми
01 Квітня 2018, 06:38
<p>[НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] ним тре тим знаком, щоб побачили  IP 46.133.99.10<br />  </p>
01 Квітня 2018, 07:49
Знак встановлено зпорушеннями. В правилах сказано що знаки повинні бути встановлені згідно правил дорожнього руху та стандартів. В стандарті сказано що в населеному пункті повинна бути вказана зона дії цього знака табличкою або розміткою. Суд скасував би постанову про порушення, а от за напад вже кримінал.
01 Квітня 2018, 08:19
чухаю дупу. знайшов проблему на рівному місті.тепер треба нести бакси щоб не посадили
01 Квітня 2018, 10:10
зона дії знаку закінчується також після першого повороту. Читай уважніше
01 Квітня 2018, 10:11
а чому ви рило того бика в джипі не показуєте? Нехай ковельчани бачать бидло.
01 Квітня 2018, 10:34
покажіть його фото. я його хоч мітлою вперіщу! (бо в мене гумовоі палки немає)
01 Квітня 2018, 10:50
Валити таких бичих водіїв на місці, діти мої, треба. Мочити в сортирі, як говорив карлик Путлер.
01 Квітня 2018, 11:03
Ну він натупив став вкючив аварійну сигналізіцію і рубай окуня. А піліція з якіх то пір за відмову надати документм викликае опер групу і застосовує силу? Не по закону по суворій догані кожному! Склали на місті адмін протоколи і в суді вирішуй хто правий.
01 Квітня 2018, 11:30
Знаю водія, норм мужик, вдарив тай вдарив. Їх скоро відстрелювати почнемо! Пакують і розводять всіх, 100% мстяться за ком.взвода, збирають гроші шоб його викупити в сбу))
01 Квітня 2018, 11:33
Красавчік шо в*бав, поясніть хтось мусорам шо не предявлення доків це ст.126 КУПАП! А вони пакують за злісну непокору, і кажуть оскаржіть наші дії в суді! Тіко шось ніхто в суд з них не ходить! Виходить, шо стань на коліна відсмокчи, а потім докажи в суді шо не смоктав!
01 Квітня 2018, 11:33
Я ТЕЖ БАГАТО ЗАНІС
01 Квітня 2018, 11:38
Красавелло, навіть я не зібрав 3 машини коли мене пакували, всього 2 екіпажа але 6 мусорів!
01 Квітня 2018, 11:39
Мало дав,пітушня в погонах, треба було сраку розірвати а не карман, щоб не забував хто він був і є
01 Квітня 2018, 11:39
Мало дав,пітушня в погонах, треба було сраку розірвати а не карман, щоб не забував хто він був і є
01 Квітня 2018, 11:40
Мало дав,пітушня в погонах, треба було сраку розірвати а не карман, щоб не забував хто він був і є
01 Квітня 2018, 11:51
Злісна непокора, це непокора законним вимогам працівнику поліції. На скількі вони законні видно на відео... А мусаров треба на перездачу фізо,мето також двох не могли запхати в джипік.
01 Квітня 2018, 11:53
За не покору в інших країнах (в Америці наприклад) застрелили б і навіть не розбиралися. Пощастило дурню, що в Україні живе!!!
01 Квітня 2018, 12:23
Так ми ж не в Америці там і 0.6 проміле дозволено. І зброя в супермаркеті продається. Ти ше порівняв би з Папуа новой гвінеєю.
01 Квітня 2018, 12:43
На 15 діб молодика посадити і хай мете вулиці. Побрити наголо, щоб знав як бити поців.
01 Квітня 2018, 13:13
Водій ще той пітух знаю це говно особисто за копійку вдавиться йому всеодно хто перед ним стоїть воно бикує до всіх людей.Так тобі й треба, щоб тебе ті менти задовбали так щоб ти був не радий що з ними взагалі зцепився. Не дивно що з його манерами поведінки це чмо їздить на джипі, але буде їздити тепер на колінах.
01 Квітня 2018, 13:26
<p> Респект и уважуха красава так и Нада [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] IP 37.73.199.44</p>
01 Квітня 2018, 13:27
Про алкоголь мова зовсім не йшла і про зброю також.
01 Квітня 2018, 13:38
Люди на машинах за 80тис $ пред'являють документи. А це прадо що собі дозволяє?
01 Квітня 2018, 13:38
Люди на машинах за 80тис $ пред'являють документи. А це прадо що собі дозволяє?
01 Квітня 2018, 13:49
Вони тількі коли у хвормі пір'чко розпускають. А так подивись коли де в барі чи так зустінеш на дорозі після інценденту то хобота волоче по земі. Підійдеш а воно мукає під ніс собі"то робота така нас заставили я не віноватая то все начальніка"
01 Квітня 2018, 14:29
той бичара ще й форму нову купить поліцейському. А взвгалі тим бичарам треба морду бити конкретно. А машину конфіскувати для нужд поліції.
01 Квітня 2018, 14:29
ті ПІТУХИ на джипах дуже багато собі дозволяють
01 Квітня 2018, 14:43
Закон один для всіх. Байдуже на чому ти їздиш чи на Toyota Prado чи на Таврії, якщо порушив то не тікай від відповідальності скотиняко. .Ці водії на дорогих чорних джипах думають, що вони господарі життя їздять по Ковелі як в себе по огороді не помічають ні людей ні знаків порушуючи всі закони і правила дорожнього руху які тільки існують. Щоб такі бидло-водії на джипах горіли в пеклі разом із своїми сраними чорними джипами. Не люблю копів, але вони все зробили правильно. Якщо бидло-водій їздить на чорному джипі то це дає йому право плювати на закони і бикувати до тих як не як представників влади яку ми з вами обирали???
01 Квітня 2018, 14:46
Де воно шмаркате таку машину взяло? Це якійсь маценат чи жлоб?
01 Квітня 2018, 14:51
Але того сосунка з джипа треба було положити мордою на асфальт, щоб відчув урод, що порушує Закон, чинить злісний опір представнику держави і в камеру такого придурка на 15 суток. Уявіть таке сьогодні в Польщі, Білорусі чи в колишньому СРСР...
01 Квітня 2018, 14:56
Поліцейських можна не любити Хай дівчата іх люблять А ПОВАЖТИ ТРЕБА .
01 Квітня 2018, 15:05
Якщо копи не можуть справитись з пітухами на чорних джипах, то що тоді робити нам простим громадянам з мінімальною зарплатою? Чекати коли ці петухі нас переїдуть та почнуть катати на своїх чорних дорогих капотах.Ми ж для цих петухів не люди і не пішоходи а, лише м'ясо яке воно переїде і не помітить.Щоб ви ті джипи заправляли своєю кровю.
01 Квітня 2018, 15:19
несправедливо у мента е зброя а у водія нема
01 Квітня 2018, 15:27
Всі гроші пішли на покупку джипа, а треба було б ще оставити на лікування дурної безмозглої голови. Хоча...якщо в тій порожній башці нема звивин то ніяке лікування ні за які гроші не поможе. А тих типу поліцейських треба в спортзал загнати, щоб ручки свої підкачали і елементарних прийомчиків навчити, а то сміх один - не можуть одного бичару упакувати.
01 Квітня 2018, 15:29
НЕ БУДЕ воно на на ньому іздити!
01 Квітня 2018, 15:46
Винен і той і той,мусор МАЄ право застовувати силу лише відповідно до закону! А відмова надати докумеети це не підстава. Автомобіль може заглох чи сіла АКБ. На суді з грамотним адвокатом ще піліціянт буде покараний також.
01 Квітня 2018, 15:52
Як притон розігнати чи бариг накрити, разом з спиртовіками то вних законних підстав нема. А зупинився не там чи пиво випив то адмінку накатають аж бігом і до суду відішлють. Телята ця поліція. А начальство хабарники, кругова порука.
01 Квітня 2018, 16:07
Фамілія порушника і його спутниці? Анти героїв повинні знати всі.
01 Квітня 2018, 16:08
Фамілія порушника і його спутниці? Анти героїв повинні знати всі.
01 Квітня 2018, 16:18
Продається розумний годинник-телефон Smart Watch Q18 <br/><br/>Стильна модель розумного годинника - телефону Smart Watch Q18 виконана в класичному стилі. Завдяки величезній функціональності, гаджет стане вашим щоденним надійним помічником. Тільки уявіть, що практично майже весь функціонал смартфона відтепер вміщається в такому невеликому пристрої, який завжди знаходиться поряд з Вами.<br/>Підходять для дорослих та дітей.<br/>Дуже зручна річ в школу, дитина може написати вам повідомлення під час уроку.<br/>Дуже зручна річ для розмов із близькими за кермом або на роботі без відриву від виробництва.<br/><br/>Ціна: 450 грн. <br/><br/>0682630117 або 0731215354
01 Квітня 2018, 16:23
Щови сцукі за кукурікали треба було хабарника послати він без опер групи розруливби і не булоб кіна а де відіо з затриманя командира що миші зжерли мало дав вас скоро топити будуть тікайте поки не пізно
01 Квітня 2018, 16:26
Так тримати тіж тупорилі нарашили закон вони не попередили водія що ведеться зйомка ст40
01 Квітня 2018, 16:28
водїй джипа бидло однозначно мордякою в асвальт
01 Квітня 2018, 16:33
Може в людини запаморочилась голова щоб не наробити біди він зупинився а тут бичкі в формі давай дукументи будим писати постанову А за карман це він провіряв чи нема взяткі але оці судьбой обіжені уже на торпеду хавають
01 Квітня 2018, 16:46
мозги в нього забікрєнілісь (якщо такові ще існують в цій макітрі) а не голова, і пєлєна на очі насунула - знак не побачив, точніше - ложив на той знак
01 Квітня 2018, 16:48
Потрібно наводити порядок , а то хто більше середнього заробляє вважає що правила не для них.Цілком підтримую Поліцію.Поідьте в Польщі чи в Білорусіі так себе з Поліцією поведіть.
01 Квітня 2018, 16:59
Однозначно в нашого люду нема довіри до нової піліції, так як і до післямайданної влади. Та вже і солдатів те бескінечне перемиря за.. ло. Потрібо змінювати в собі самому державу. А то живем за пинципом моя хата з краю. А ті жирують за наші податки. Якійнарод така і влада. А піліція то пси системи.
01 Квітня 2018, 17:07
Тепер зрозуміло чому чорні джипи стоять під знаком 3.34, тому що у бичар-водїв памориочиться в голові а їхні спутниці надають їм долікарську медичну допомогу.Це все пояснює, дибіл-водій &quot;не&quot; бикував і &quot;не&quot; плював на закон, йому просто трошки паморочилось в голові, а поліцейські все не так зрозуміли. Коли цих сук на джипах беруть за сраку то вони ще й не таку відмазку придумають аби тільки уникнути покарання. Щоб ви поздихали в тих чорних джипах.
01 Квітня 2018, 17:08
А поліцаі самі ложать на пдр і куап і на закон про поліцию то що вони можуть брати хабарі постанови лєві писати бож полюцай цих щинків командир хабарник надрочив що по чом і вони раді випендрюватися
01 Квітня 2018, 17:13
А &quot;Я&quot; персона VIP VIP у меня есть джіп джіп.
01 Квітня 2018, 17:14
Ти точно подліцай ну зупинився но на бмв не вбив людину значить за те що зупинився посадити а шакала на бмв помилувати і виписати путівку на гаваі
01 Квітня 2018, 17:44
Мабуть у Вас фобія чорний позяшляховик. Так і народжуються манякі. Та мента оприходувати то +100 до карми!
01 Квітня 2018, 17:46
Всі повинні бути покарані, діти мої, за діяння ваші. А той півник з чорного джипа повинен пам'ятати, що сьогодні він півник з чорного джипа, а завтра мешканець нетрів привокзальних. А взагалі, пробачте, діти мої, ла.....о він.
01 Квітня 2018, 18:11
Люди добрі, якби пані Міра непрацювала на Ягодинській митниці, то того і джипа і тих бусів у цього козака небуло б, а то шо він бикує бо жінка бриє бабкі - то треба починати вже наказувать і так щоб інші задумувались
01 Квітня 2018, 18:17
Видно пані Міра все рішає за того мудака не давала і слова вставити,самі нарвалися
01 Квітня 2018, 18:37
Ідіть і ви працюйте косіть бабкі хто вам не дає і в поліцію ідьть тільки знайте хочеш працювати плати
01 Квітня 2018, 18:47
Паца чоткій не сцить задьню не включив мало дав пітушкам краснопьорим яб поміг
01 Квітня 2018, 18:59
Що б ти поміг? Це бидло, завтра так буде мичати як твоя дитина на піщохідному буде переходити. Воно ж буде пікати і їхати. Що ти тоді зачпіваєш? Помічники хрєнові( Таких пі@арасів нада розкатувати по-повній. Я поліціянтів теж призираю коли начинають пір'я розпускати. Але тут ситуація. І та курка, що збоку кудкудакала, на митниці теж грозилася, що я останній раз їду. І тепер коли бачить то очі опускає... А те пидло як їздить в Європі? Хотів би побачити як його &quot;фріц&quot; в формі зупинить...
01 Квітня 2018, 19:00
Що б ти поміг? Це бидло, завтра так буде мичати як твоя дитина на піщохідному буде переходити. Воно ж буде пікати і їхати. Що ти тоді зачпіваєш? Помічники хрєнові( Таких пі@арасів нада розкатувати по-повній. Я поліціянтів теж призираю коли начинають пір'я розпускати. Але тут ситуація. І та курка, що збоку кудкудакала, на митниці теж грозилася, що я останній раз їду. І тепер коли бачить то очі опускає... А те пидло як їздить в Європі? Хотів би побачити як його &quot;фріц&quot; в формі зупинить...
01 Квітня 2018, 19:23
відео каже одне - водій &quot;побикував&quot; на &quot;славу&quot; для себе.
01 Квітня 2018, 19:37
Ім'я бидла в студію, хай місто знає хероя))) і чому номер машини закрили?
01 Квітня 2018, 19:50
В студію
01 Квітня 2018, 20:07
Велика біда в тому,що в нашої поліції недостатньо повноважень,якби хоч одному такому бичарі,попрострілювали ноги,то б другий вже не ризикнув так бикувати і тим паче піднімати руку.
01 Квітня 2018, 20:07
Велика біда в тому,що в нашої поліції недостатньо повноважень,якби хоч одному такому бичарі,попрострілювали ноги,то б другий вже не ризикнув так бикувати і тим паче піднімати руку.
01 Квітня 2018, 20:43
Та ця Міра вже зажралась, не хоче ділитись з нами хабарями бриє на ще один джип бо їм в одному вже тісно.
01 Квітня 2018, 21:19
джип гавно ХАЙ краще от купить за 100 тис баксів тобі може ставати пад знаками а так той джип ЛАХ СМІТТЯ <br/>ВЛАСНИК ЦЕ ЧТО ТОЖЕ <br/>МЕНТИ ТОЖЕ ПАСКУДИ АЛЕ НЕ ВСІ В ПОЛІЦІЇ ТОЖЕ ПРАЦЮЮТЬ ЛЮДИ
01 Квітня 2018, 21:21
Ой що ж то за поліцаї такі, яких правильні пацани вже не перший раз звіздячать, як дітей. Понабирали інвалідів...
02 Квітня 2018, 00:11
Мусарята не рвіть пукани долар править міром
02 Квітня 2018, 00:11
Мусарята не рвіть пукани долар править міром
02 Квітня 2018, 00:16
це тобі дурепо треба язика прострілити. а чого мусора морду не показали ? боїться ?
02 Квітня 2018, 00:31
Суд розбереться .Дай волю мєнтам то вони усіх перестриляють, бидло воно і в Африці бидло.
02 Квітня 2018, 02:02
Машину купив ,і права купив ! А правила не вчив !!! Чиї проблеми що тобі треба стати , шукай місце для парковки !!!
02 Квітня 2018, 02:21
Так там номер джипа та морду хероя-водія теж особливо не показали, щоб він не боявся в майбутньому бикувати ще більше.
02 Квітня 2018, 02:36
Пацан молодець....... В Ковелі взагалі катасрофічно не хватає стоянок для автомобілів......і нічого тут такого не було... <br/>Реформа заї......сь. ....
02 Квітня 2018, 02:38
Куда вже ним більше прав......??????????
02 Квітня 2018, 02:46
Оксану напевно на пішоході не пропустили, <br/>Або шось серйозне по лічному
02 Квітня 2018, 02:46
Оксану напевно на пішоході не пропустили, <br/>Або шось серйозне по лічному
02 Квітня 2018, 02:50
Водій дибіл, треба було пару раз дубіношкой навернути! Бо Амірікоси його б вже давно розмазали по асфальту!
02 Квітня 2018, 03:03
Ти шо плетеш Синок
02 Квітня 2018, 12:46
Читаючи коментарi розумiю, що маемо те, що заслужили. А нормальним дам пораду тiкайте з того Ковеля, чим далi, тим краще. Бо то вже не мiсто, а село &quot;Рагулiвське&quot;
02 Квітня 2018, 13:37
Нагнули фермера і правильно зробили, нічого правила порушувати.
02 Квітня 2018, 22:51
Ти рагуль! Брат вже їде!!!
03 Квітня 2018, 09:52
&lt;p&gt;Де цей [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] в 31рік взяв цей джип? &amp;nbsp;ІР&amp;nbsp;45.33.140.150&lt;/p&gt;