«Нічого дивного за підлітками не помічали»: деталі вбивства ковельчанина через бурштин на Рівненщині

01 Квітня 2018, 12:10
Згоріле авто 5402
Згоріле авто

Нагадаємо, на Рівненщині двоє 17-річних юнаків жорстоко вбили 45-річного ковельчанина, який приїхав купити бурштин-сирець під обробку. 

У сюжеті «Надзвичаних новин» телеканалу ICTV розповіли деталі моторошної трагедії.

«Не дитяча жорстокість. На Рівненщині двоє підлітків по-звірячому вбили жителя Волині, який хотів придбати бурштин. Чоловіка били арматурою так, що череп, буквально, луснув. Тіло завантажили в його ж автомобіль та вивезли за місто, а самі поїхали розважатися. Юних душогубів шукали два тижні!», – йдеться у сюжеті.

Для сусідів, які знали юнаків все життя, це вбиство стало шоком.

«Батько їх верующий, всі вони віруючі, і в церкву ходили... ну золоті парні. Ну немає що сказать, що вони онде не поздоровкались чи щось погане зробили людям... і чого воно так получилось, я без поняття», – каже сусід Олександр.

 

 

Коментарі
01 Квітня 2018, 15:52
Коли ведуть СМЕРТНУ КАРУ.
01 Квітня 2018, 15:56
В тихому болоті чорти водяться. Я завжли не долюьлювах тих партійних, вони всі на свого пастора схожі.Секта їтіть ту люсю
01 Квітня 2018, 16:11
а хто вам сказав, що сектанти ідеальні невинні ягнята? Це організовані бандформування.
01 Квітня 2018, 16:23
Во де собака зарита... А СБУ на що дивиться, злочинний сендикат, з філіалами по всьому світі
01 Квітня 2018, 17:28
То харошие ребята. В громадском формировании ''Буг'' служат. Ми так боремся з бурштинокопачами. Не заплатиш мне и тебя распишут пером мои пацики
01 Квітня 2018, 18:07
Ти , видно, не все ще пропив, бо вірно підмітив,що вони всі на одне лице, на свого пастора схожі, такі ж дибіли, як і він.
01 Квітня 2018, 20:47
Особливо Петруха з Емануїла звав мене в свою банду
01 Квітня 2018, 21:14
Правильно, не дитяча жорстокість, бо били разом з підлітками і дорослі, тільки їх не світять, бо їм світить довічне. А пацанам дадуть по 8 років, через пару років викуплять по черговій амністії...
02 Квітня 2018, 00:33
Вони не вiруючi а сектанти, ця наволоч за бабло готова на все, не даром цих недоумкiв гнобили при союзi.
02 Квітня 2018, 02:58
Найгірші сектанти ті які ходять в сатанинську (московську) "церкву"...
02 Квітня 2018, 03:11
Потрібно загодя відстрілювати
02 Квітня 2018, 10:32
Наше зборище найкраще
02 Квітня 2018, 10:46
Є такі віруючі, якими диявол керує, а вони думають що в рай попадають автоматично.
02 Квітня 2018, 11:40
Петруха гнида кончена вже спасенний вже в раю він тільки того не знає!!!
02 Квітня 2018, 12:26
Сектанти до добра не доведуть
02 Квітня 2018, 18:15
Це ті, що в московську "церкву" ходять
02 Квітня 2018, 19:48
Шо тому Петрухі пастор 10-на в кишеню кожну неділю. А сам то за шо сидів... Не бісь макрушнік... Зараз фури бізнес покаявся, а в очах під сивими бровами погляд вовка.
03 Квітня 2018, 02:05
Може мочкануть падлу