Собаки перетворюються на «шкіру та кістки», – зоозахисниця про жінку, яка у Ковелі знущається над тваринами

01 Квітня 2018, 16:00
Сім'я, в якій утримуються собаки 7814
Сім'я, в якій утримуються собаки

Зоозахисники у Ковелі вимагають покарати сім'ю, яка знущається над собаками.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Нова Волинь».

Нагадаємо, 29 березня, 29 березня, активісти прийшли до будинку жінки, щоб врятувати тварин. Однак ситуація вийшла з-під контролю. Жінка почала через паркан кидатись у активістів камінням і поливати водою.

«Ми мали розмову з цією панянкою, вона стверджує, що усі тварини були підібрані у такому жахливому стані з вулиці. Але сусіди стверджують, що вона підбирає нормальних собак. Є свідки, які бачили як вона шукає собак і намагається заманити додому. А потім вони перетворюються на шкіру та кістки», – каже зоозахисниця Оксана Артемук.

Чоловік власниці псів Олександр розповів, що вони годують тварин двічі на день, а жінка показала активістам підібрану собаку без однієї лапи.

У Ковельському відділлі поліції повідомили, що перевірять умови утримання собак.

 

Коментарі
01 Квітня 2018, 20:48
Краще б пані била собак на м'ясо туберкульозникам, бо медрехворма заборонила їх лікувати медикаментами...
01 Квітня 2018, 22:45
Та дістали ви з своїми собаками.Людей би так захищали,ЛЮДЕЙ.Нехай та захисниця Артемук собі забере тих собак і годує.Ще ніколи в Ковелі не було стільки бездомних псів.Ідеш по парку чи бульварі і боїшся ,щоб не кинулись на дитину.може це і жормтоко,але я за цеo,шоб присипляти собак
01 Квітня 2018, 23:19
Артемук! Забери всіх бездомних собак з міста до себе додому! Ходити по місту не можна ні по центру, ні біля ринку, ні по прилеглих вулицях!
01 Квітня 2018, 23:25
це вас ублюдки треба бити на мясо!!! гади! якби люди не викидали них то й не було б них стільки на вулицях! уроди тупі
01 Квітня 2018, 23:26
ноги тобі поламати шоб не ходив по ринку! дятел тупий
02 Квітня 2018, 00:00
Не активісти, а контрацептиви і юні гівнюки. Не зоозахисниця артемук, а так звана артемук- зоофілійка. І не її собаче діло, що робиться в когось за парканом. Чи 37-й рік таки вже вернувся, слава майданам?
02 Квітня 2018, 00:27
Це парадокс якийсь! Прийшла купа невість когось на приватну територію почали погрожувати господарям, вдератись в двір, люди як могли захищались, приїхали копчики і щоб заарештувати нападників вчепились до потерпілих. Повний абзац!!!
02 Квітня 2018, 10:43
Та вона на башню балується,покі чоловік розводить людей. Нема дітей от і собак назбирала, їб.. и її белорусу треба краще, вимити добре бо смердить псіною і човпти во всі дири поки не схаменеться
02 Квітня 2018, 12:56
Супер! В Ковелі є зоозахисники!!!(Вперше про вас стало відомо) То чому ж вас (вашої роботи) не чути й не видно в місті??? То чому ж ви не даєте ради безпритульним тваринам, що гуляють містом? Чи захист полягає у відстоюванні їх права на життя? На центральній площі міста, Бульварі Л.Українки, парках впродовж зими-весни спостерігається нереально велика кількість безпритульних собак (приблизно 30-40 тварин різних габаритів). Чи безпечно ходити містом? Як мають пересуватись діти, пенсіонери, та з рештою, і всі інші громадяни. Повідомляли всі служби міста – адекватної реакції почуто не було… Куди скаржитись? Кому казати, писати? <br/>Якщо ви назвались зоозахисниками, то будь ласка робіть свою роботу! Бо ще трохи треба буде створювати службу по захисту людей від тварин!
02 Квітня 2018, 13:51
шановні, а ви цікавились роботою зоозахисників? а ви взагалі цікавились питанням бездомних тварин в &quot;біломуу домі&quot;? чи в курсі що на це виділяються чималі гроші з бюджету і пропадають в невідомому напрямку ? а по документах тендер виграв Верес ( телефон для приймання заявок +380335272980) прошу дуже телефонуйте і говоріть яку саме собаку потрібно стеелізувати . робіть щось. <br/>бо швидше за все ви &quot; диванний експерт&quot;. потрандіти, а до діла ніяк. якщо ви любите своє місто - робіть його кращим. почніть з себе : не кидайте бичок від сигарет чи бумажку від цукерок під ноги, робіть зауваження дітям , що ламають забори чи лавки, потурбуйтесь про безпеку- стерелізуйте пса. і через рік-два буде вам результат.<br/><br/>я особисто цікавився роботою ковельських волонтерів і знаю що вони за пів року за власні кошти простерелізували аж 50 собак , а скільки прилаштували по домівках. і це все власними силами. <br/>а міська рада за два роки програми , аж лдного собаку. <br/>перш ніж говорити вникніть в суть питання.
02 Квітня 2018, 14:17
Пропоную масовий відлов чи відстріл собак та бомжів разом циганами на привокзальній площі!А тих що підкормлюють тих псів нагородити смачним підсрачником. Діти в африці голодають а вони собакам ковбасу купують. Тьху-ти!
02 Квітня 2018, 14:47
Були повідомлені такі служби міста:<br/>Відділ комунального господарства ВК Ковельської м.р.<br/>ДСНС України у Вол. Обл.<br/>КП «Верес»<br/>Відповідь: Питаннями безпритульних собак в місті займається КП «Верес», де відповіли, що вони їх відловлюють та перетримують 10 дні, після чого відпускають на волю ( в місці відлову), так як не має в місті притулку для тварин.<br/>Порада: Звернутись в міську раду з письмовим зверненням для створення притулку.<br/>Думка обурених Мешканців Ковеля: цим питанням мають займатись зоозахисники. Раді, що такі в Ковелі є!( Вперше почули про Ваше існування)<br/>P.S.: Щодо етичного виховання населення - питання актуальне! Але, не за адресою та не по темі!
02 Квітня 2018, 14:55
Стерилізація виправить ситуацію в майбутньому, як бути сьогодні? Коли буде накидатись на людину (дитину) собака, то питання , чи вона стерилізована та чи привита буде підніматись згодом. Як вберегтись від зубів безпритульних собак посеред вулиці?
02 Квітня 2018, 16:48
Купіть собі елетрошокер, накрайнях ПМ і питання відпадуть.
02 Квітня 2018, 17:36
Шановні,зоозахисники,на яких ви всі так дружньо накинулися,це звичайні мешканці нашого міста-такі ж я і ви!Це не організація,не фонд,не установа.Ви всі кричить:&quot;Хай собі позабирають тих собак!&quot;Та й забрали б,аби було куди.Створити притулок самі люди не в змозі фінансово,а владі плювати.Але вони хоч намагаються трохи виправити ситуацію-стерилізують,прилаштовують собак.А ви КОВЕЛЬЧАНИ хоч би поцікавилися,що робить наша влада.Хочете знати скільки в нас виділено коштів на програму Поводження з безпритульними тваринами на 2018 рік---489,324 ТИС.ГРН.!!!!!!!! І так,для загальної інформації-програма вже &quot;працює&quot; з 2016 року і кошти кожен рік списуються немалі.Ось минулого року ветеринаром на Добробуті оформили батька Товстиги,а цього року пані Аліну-племінницю Кіндера,хоч обоє такі ветеринари як і балерини.
02 Квітня 2018, 17:36
Шановні,зоозахисники,на яких ви всі так дружньо накинулися,це звичайні мешканці нашого міста-такі ж я і ви!Це не організація,не фонд,не установа.Ви всі кричить:&quot;Хай собі позабирають тих собак!&quot;Та й забрали б,аби було куди.Створити притулок самі люди не в змозі фінансово,а владі плювати.Але вони хоч намагаються трохи виправити ситуацію-стерилізують,прилаштовують собак.А ви КОВЕЛЬЧАНИ хоч би поцікавилися,що робить наша влада.Хочете знати скільки в нас виділено коштів на програму Поводження з безпритульними тваринами на 2018 рік---489,324 ТИС.ГРН.!!!!!!!! І так,для загальної інформації-програма вже &quot;працює&quot; з 2016 року і кошти кожен рік списуються немалі.Ось минулого року ветеринаром на Добробуті оформили батька Товстиги,а цього року пані Аліну-племінницю Кіндера,хоч обоє такі ветеринари як і балерини.
02 Квітня 2018, 18:45
Та за такі бабки я тим песикам сам яйця зубами повідгризаю. А сук нитками кетгут зашию і на половину грошей валеріени котам куплю і порозливаю біля міськради.
02 Квітня 2018, 19:07
Чому не створюються петиції до міської ради (за прикладом м.Луцька)? Чому не піднімається це питання? Більшість здоровомислячих ковельчан підтримали б створення притулків, та вирішення цієї проблеми. А кому цим зайнятись, як не Вам! Зоозахисники!!!
02 Квітня 2018, 19:07
Чому не створюються петиції до міської ради (за прикладом м.Луцька)? Чому не піднімається це питання? Більшість здоровомислячих ковельчан підтримали б створення притулків, та вирішення цієї проблеми. А кому цим зайнятись, як не Вам! Зоозахисники!!!
02 Квітня 2018, 20:04
Щоб зменшити кількість бездомних тварин уже СЬОГОДНІ потрібно не піджати хвоста і тихенько обсирати когось, а не боятись і говорити своїм знайомим, брату, свату, сусіду не викидади цуциків на вулицю. А брати відповідальність за свої вчинки (заведення собаки вдома)<br/>Тварини нівчому не винні. Собаки це суто створіння людське. Взяли собаку будьте готові нести відповідальність, а не лише гратись і гуляти, а як нещасне прихворіє чи розмножиться викинути.<br/>Людей потрібно стриляти і труїти за те що смітять, грабують, ображають інших, а не собак<br/>Люди схаменіться.! Не притримуйтесь принципу стада. Беріть житя в свої руки і включайте міски. Голова на плечах не для шапки
02 Квітня 2018, 20:52
Беріть в свої руки,зоозахисники пишіть петиції,БІЛЬШІСТЬ КОВЕЛЬЧАН підтримає--вже аж нудить від того,як всі вміють комусь радити що робити.Тільки коли в кінці грудня люди прийшли на мітинг до міськради вимагати виділені кошти витрачати за призначенням,то БІЛЬШІСТЬ КОВЕЛЬЧАН назвала акцію &quot;Чокнутим домогосподаркам немає чим зайнятись&quot; Ну а тепер ми розказуємо,що і як робити.Та писали вже не один раз в міськраду,і на зустрічі ходили з паном Стернійчуком-результату НУЛЬ.Два роки гроші крали,а тут почати витрачати за призначенням.
02 Квітня 2018, 20:58
Люди,будьте людьми.Ситуацію з безпритульними тваринами повинна вирішувати місцева влада.Так,стерилізація в перший рік не покаже результату,але вже на другий буде краща картина.Але ж і домашніх потрібно стерилізувати,адже 8 з 10 бродячих собак народжені від домашніх тварин.Звідки вони беруться на вулицях ?Закінчу словами Махатми Ганді: «Бродячі собаки не падають з небес. Вони — результат ліні, байдужості та невігластва суспільства. І коли вони стають проблемою, то це пов’язано з нашим невіглаством і нестачею співчуття».
02 Квітня 2018, 21:24
Ти Хрон Привокзальний,менше говори,а підніми жопу з дівана і в Африку місіонєр бля найшовся. А тут без тебе розберуться куда кому трати свої гроші,бугалтер долбаний!
02 Квітня 2018, 21:33
В тої жінки, вони хоть шось їдять!!! Накинулись на неї !!!! Біля ЗОШ 3 в центрі тих собак стільки.... на дітей кидаються, то туди підіть і зробіть шось! Накинулись на жінку
02 Квітня 2018, 21:38
Я завжди знала,що в нашому місті купа «Гімна» яка називає себе людьми,ви кончані і гнилі,кращеб вас відстрілювали і робили з вами все те,що ви хочете,щоб зробили з бідолашними тваринами!!! І всі ці безпритульні тварини з‘являються на вулицях,через таких кончаних господарів,які їх просто викидають або виганяють на вулицю!!!!!!
02 Квітня 2018, 22:12
Я просто хренею від тупості людей. Собак дохера розвелося,на дітей нападають. А винні зоозахисникі. Це не вони іх там розвели,а таке бидло як ви яке не має ніякої відповідальності.І замість того щоб сказати дякую за те що люди за СВОЇ гр їх кормлять,стерелізують шукають їм притулок,щоб вони не бігали і не лякали вас та ваших дітей,то ви ще їх тут обсираєте. Коли робиш добру справу,то не видно. Видно би було якби тими собакамт ніхто не займався і не кормив. Тоді дійсно може б загризли такіх моральних уродів як ви!!
02 Квітня 2018, 22:12
Пропоную на фопумі ковеля голосування зробити. Що з тими песикама робити. Я за радикальну мокруху. А німб на головою я б поправив на твому місті.Життя в нас таке або ти а бо тебе. На нарахунок дивана то я його не відчував вже місяць.Кожному зоофілу по 10 собак і хай годує і виховує а раз не тоді нех називатись таким.Вийдуть і кричать песика обідили голодає, в пиз.. у цей цирк. Раніше ловили і усипляли іине було таго бл.. Тва
02 Квітня 2018, 22:18
Пропону голосування хто за те щоб таке бидло яке готове за гр яйця собакам відгризати викінути нахер з нашого міста. Не так страшний собака,як людина в якої в голові одна мокруха.
02 Квітня 2018, 23:03
Нашого? Ти забув звідки тої дід та баба, село без газу!
03 Квітня 2018, 01:17
Ну что ж, зооненавистники, мне вас искренне жаль, жаль от того, что человеческие чувства, такие как, сострадание, любовь, жалость, вам просто чужды. Попытаюсь объяснить, хотя в силу ваших умственных способностей, не факт, что поймёте. И так пишу от имени страницы Kovel Animals, ( в отличии от вас, комнатных орлов, которые даже под именем своим боятся комментарий написать) наша цель - пристрой бездомных животных и их стерилизация ( в г. Ковель), кому не лень, зайдите на нашу страницу в фейсбуке и посмотрите, какое количество животных нашли новых хозяев, а не остались бегать по городу с продолжением рода себе подобных. А теперь о зоозащитниках, я рада, что судьба меня свела с этой группой людей, и если у них не хватает наглости писать о колоссальной работе, которую они каждый день проводят, то это сделаю я. 50 стерилизованых собак за год, не считая пару десятков котов, и все за свой счёт, тогда как местная власть стерилизовала одну(!) за три месяца, при выделенной на это сумме в почти пол-миллиона гривен. На их счёту десятки спасённых жизней живонтных, и они всегда готовы прийти на помощь! И не вам судить, а тем более оскорблять этих людей. <br/>Да, и к сожалению не в силах 10 человек навести порядок со всеми собаками города с почти 70 000 населением, у нас ещё есть местная власть, чудесно выделяющая круглые суммы денег на стерилизацию, о результатах вы можете судить сами...
03 Квітня 2018, 01:43
Таке гниле суспільство в нас! Хоч би вас хто копнув так, як ви копаєте тих тварин, переламали щелепи, ноги чи машина збила, а в лікарні вам скажуть &quot;та ми вас просто пристрелимо і проблем не буде&quot;. А таким як ти, хрон привокзальний, щоб хуї повідсихали, і потім свої яйця зубами відгрезеш!!!! Бля, мені шкода ваших дітей, бо такі люди зазвичай товчуть її,як навіжені, а потім виростає таке ж бидло, яке немає ніяких цінностей в житті. Ти погодуй те безпритульне хоч раз, замість того щоб пива смоктати в парку, а потім розкидувати бички і бутилки. Що ви в своєму житті доброго зробили? Диванне військо тупориле, псевдопатріоти і псевдолюди.
03 Квітня 2018, 02:13
Не можна бути таким радикальним.Собаки ж бо не винні,що їх хазяїни(ліниві курви) на вулицю повикидали.Так хоч би їм яйця повідрізали(і хазяїнам,і собакам).Та й не треба забувати шо у роду псячому так заведено щоби нападати зграями на жертву,тим більше п'яти якої горять більше ніж у мене зад від стану наших доріг.
03 Квітня 2018, 03:10
Ти тут такий борзий бо закрив своє Ім'я щоб не дізнались хто ти, і пишеш всіляку дурню. Чувак напиши хто ти Прізвище Ім'я своє а потім повтори ще раз всі свої слова написані тут. Я особисто зроблю з тобою все те що ти написав на тварин. І в мене не пусті слова.... <br/>Тому читати твої коменти, сцикуна ))) то смішно. Щей з таким нікому. Іди краще в КВН пограй. Бо якщо захотіти дуже дуже сильно то тебе знайти можливо. Гімно ти привокзальне
03 Квітня 2018, 04:16
&quot;Хрон привокзальний&quot;,а віч-на-віч-&quot;слабо&quot;,чи тільки &quot;герой&quot; на дивані,цілий день без перерви,виливати на всіх і на все, різне &quot;лайно&quot;. Та захисники тварин,виконують такий обсяг роботи за день, що ти мабуть не зробиш за все своє &quot;нікчемне&quot; життя! А шанс є!-просто відірвати свою &quot;дупу&quot; з теплого місця,та своїми руками, хоча б щось зробити корисне, а не вчити кожного,як ,і що правильно робити! А,то вже &quot;задовбало&quot; кожному &quot;неадеквату&quot;пояснювати, що і як! Good bye!
03 Квітня 2018, 10:26
Не ма питань, через 2-3 місяця вернусь борзею. А зара можеш ти до мене заглянуть в район Курахове чи слабо?
05 Квітня 2018, 02:46
Ці люди!!страшні аферисти!!!вони мого батька через свої афери довели до критичного стану!!!через них в мого батька інфарт та інсульт!а все через їх!ми звертались нераз в поліцію !!але вони мають своїх людей в оргаах!!!І залишаються без наказними!!!Тому я і несумніваюсь ,якшо вони до людей так відносяться!то яке може бути ставлення до тварин!!!Бог їм суддя!!!
17 Листопада 2019, 17:13
В тому дворі була моя собака я стукала до неи мені ніхто не відкривав але вона була маленькой і якось втікла через пару днів я неи нашла біля свого двора дуже худой!