Бахів: прибрали та пофарбували автобусну зупинку

02 Квітня 2018, 08:00
7313

У селі Бахів Ковельського району місцеві жителі прибрали та пофарбували автобусну зупинку.

Про це повідомляє Тетяна Супрунюк на своїй сторінці у Фейсбук.

«Дякую усім хто долучився до благоустрою автобусної зупинки. Нехай вона милує око не лише жителів села, а й його гостей. І пам'ятаймо, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять», – написала вона.

Допис прокоментував голова Дубівської громади Роман Троцюк.

«Крок за кроком, працюючи над новими успіхами, ми разом зможемо змінити наше життя на краще та створити комфортні умови для наших жителів. Дякую Тетяні за ініціативу. Нехай це перше зернятко стане прикладом для наслідування для кожного населеного пункту громади. Змінимо разом наше життя на краще», – зазначив він.

 

Благоустрій зупинки у селі Бахів
Благоустрій зупинки у селі Бахів




Коментарі
02 Квітня 2018, 11:19
Ото новина,ТСН треба було викликати .Розмалювали зупинку. А перед Пасхою хай дерева побілять то вже по надзвичайних новинах Стогній покаже.
02 Квітня 2018, 11:57
Судячи з декларацв космоса життя вже покращилось-мільйонами крутить, як циган палкою, зарплата елегантна, жінка- бізнесмен і заступник директора в одній особі, чи це дві окремі жінки? Падлюко подивись, як доживають пенсіонери, як живуть селяни, які в селах дороги, чи можна в твоій громаді відаравити дитину до садочка. Ще кілька років твого керівництва і в усіх вддалених селах зникнуть спочатку фапи, школи, а згодом і села з людьми. Лети вже досить, накрався.іі
02 Квітня 2018, 12:11
Припишусь у Бахів вициганю клаптик землі, на виборах за Вадіма проголосую ех заживем...
02 Квітня 2018, 12:40
Але космос молодець! Вже він покращив життя і в Бахові! Дубівці напишіть список ваших космонавтів і вивісіть його сайті. Будемо знати за кого голосувати!)))))) Бо від цього веселого чоловіка вже втомилися сміятись, ми ж не в цирку живем і під боком нам клоуни не потрібні!
02 Квітня 2018, 13:00
Голосуйтеза мене, я дозволю продаж самогону цілодобово проїзд на не місцевим по гриби зроблю платним. Построю спирт заводик дам роботу людям. Відрию філію по продажу безакцизних папіроль з послугою затарки в авто. Вилов риби поставим на промисловий маштаб. Наберем за виручені гроші штат часного ВОХра з НСВТ та ПКМ. Оголошу територію безядерною зоною(це я точно виконаю) кожно односельчанену біометричний паспорт за рахунок бюджету. І смертника з другого району за 100гр. Проплата митниці також за кошти громади.
02 Квітня 2018, 16:51
Не розкривай своіх планів, бо КОСМОС іх почне втілювати, тим більше сьогодні ще один його день-в космоса чергове загострення.
02 Квітня 2018, 16:54
Не розкривай своіх планів, бо КОСМОС іх почне втілювати, тим більше сьогодні ще один його день-в космоса чергове загострення.
02 Квітня 2018, 18:38
Та це хіхоньки та хахонькі. Якщо народ не є задоволиний його керівництвом, ні що не заважає погнати в шию згідно законодовсва. Зібрати необхідну кількість підписів і, з ганьбою на.. й. І вуаля я начальника.
02 Квітня 2018, 20:53
Тож почекати трішки тре. 12 квітня буде його свято і він на Сонце полетить! Ото треба було обрати таку цікаву людину. В школі не спромігся, як фермер нічого не добився! Обрали головою і всім стало весело, ось де його призначення і чого не обрали його коли він ще в памперсах ходив? Веселить людей, але вони чогось плакати починають від його покращання. Може в Президенти Галактики йому пора - дозрів хлопець!)))
04 Квітня 2018, 02:13
А в мене сусідка стелю в кухні вибілила...
04 Квітня 2018, 09:51
Ти ба, КОСМОС покращує життя вже сьогодні.
04 Квітня 2018, 12:41
Якби він прислав малярів, щоб покрасили зупинки у всіх селах тоді і сказав би, що ОТГ під його чуйним керівництвом спромоглась зупинки пофарбувати. От бачите яке покращання. А то, що виходить? Люди втомилися жити в свинських умовах, не дочекалась влади, на свої кошти купили фарбу і пофарбували зупинку! Ото вже його досягнення! Він навіть не розуміє, що за таке йому повинно бути соромно!!!
05 Квітня 2018, 10:44
эх сколько времени мы проводили в детстве на этой остановке......покрасили , но и молодцы