У Ковелі вкрали під напругою силовий кабель, який «йшов» через пам’ятку архітектури

02 Квітня 2018, 11:23
Колишній РАЦС 5102
Колишній РАЦС

Про цей випадок, який трапився на вулиці Степана Бандери серед білого дня, повідомила сьогодні, 2 квітня, на апаратній нараді у міськвиконкомі начальник відділу по управлінню майном комунальної власності Вікторія Васінович, маючи на увазі будівлю колишнього відділу РАЦСу – пам’ятку архітектури місцевого значення.

«По Степана Бандери ситуація невтішна. Справа в тому, що не всі мешканці Ковеля поділяють позицію збереження даної пам’ятки архітектури. У четвер, в кінці робочого дня, це навіть не вночі, вирубаний був силовий кабель, який «йшов» під напругою. Там двадцять метрів кабелю «йшло» по будівлі до нашого лічильника», – сказала Вікторія Павлівна.

За її словами, вирубаний кабель перебуває на балансі «Волиньобленерго». На місці злочину побували поліцейські та енергетики. Злодія або злодіїв поки не знайшли.

У листопаді 2017 року наше видання Район.Ковель повідомляло, що будівля колишнього РАЦСу повністю перейшла у комунальну власність міста, перед тим тут «завелися» наркомани, а у грудні громадська рада при міській раді попросила мерію передати історичну будівлю художній школі

Коментарі
02 Квітня 2018, 15:15
будівля на балансі ЖЕКу1. ось нехай він і несе відповідальність за збереження майна.
02 Квітня 2018, 15:53
Мда
02 Квітня 2018, 15:55
На пиво заработали
02 Квітня 2018, 16:00
Яке гарне місце будо для будинку мистецт!!!!!
02 Квітня 2018, 17:17
завалиться скоро і поростебур"яном як військовий шпиталь. А все тому, що корупційні бариги не можуть поділити між собою. Діти переб"ються. У нас ковельчани дуже пасивні. Поставиили б кіндера раком то всі питання вирішились в один день. А так за який рік вселиться в той будинок якась випасена товстоморда гнида і все.
02 Квітня 2018, 17:56
Не буде там будинку мистетцтв. За таких керівників міста розкрадуть все, а земельну ділянку отримає хтось із членів ОЗУ.
02 Квітня 2018, 18:11
Вкрали разом із напругою? Так поверніть хоч напругу, чорт з ним з кабелем...
02 Квітня 2018, 18:16
Має бути соромно і міській, і районній владі, що будинок належним чином не законсервований, та якись відповідальний чиновник періодично його не перевіряє.
02 Квітня 2018, 18:56
То Геника Кіндера робота
02 Квітня 2018, 19:16
Гии гииии ги. Під напругою гии ги ги кабель силовий ги ги гиии!
02 Квітня 2018, 19:50
за приміщення несе відповідальність ЖЕК1. так що всі питання до керівництва ЖЕКу.
02 Квітня 2018, 23:57
Напругу в той же день пропили. Залишилось кабель випалити і здати в нелегальний пункт приймання металобрухту. І виручку - пропити!
03 Квітня 2018, 00:07
Під час крадіжки пані Напруга була зверху, а кабЕль - під нею
03 Квітня 2018, 16:00
Що ця влада робить? Приміщення Методкабінету райвно довели до ручки...-продали! Тепер ще це чекає така ж доля!? Хто у нас при владі і в місті і в районі!? Слова для вашоі оцінки підібрати важко!
03 Квітня 2018, 19:47
А Кошик вам був поганий?
04 Квітня 2018, 09:56
Він теж додумався продати !!! приміщення танцмайданчику в парку??! Слабо? Аби до влади,то перша думка -дерибан і в свою кишеню!
04 Квітня 2018, 12:41
До влади в Україні за всі роки незалежності йшли та продовжують йти до влади виключно пройдисвіти з метою власного збагачення. Народ та громада на 33 - му місці... особливо в Ковелі.
04 Квітня 2018, 21:14
що кабель вкрали агенти Кремля, для того, щоб надійно підлючити світло на тимчасово окупований Крим.