У Ковелі затримали трьох нетверезих водіїв

03 Квітня 2018, 07:53
3358

В ніч на 2 квітня у Ковелі патрульні затримали трьох нетверезих водіїв.

Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції у Волинській області.

Спочатку вони зупинили водія «Renault Duster» біля одного з нічних клубів. 40-річний ковельчанин мав 0, 51 проміле алкоголю в крові, тож отримав протокол за ст. 130 КупАП.

 




 

Чергового нетверезого водія «Ford Transit Connect» помітили на вулиці Театральній. 24-річний чоловік відмовився від проходження огляду. Патрульні оформили відповідний протокол.

А під ранок, на вулиці Проектувальній, екіпаж зупинив «Opel Vectra» за порушення правил дорожнього руху. При спілкуванні помітили ознаки наркотичного сп’яніння. 30-річний ковельчанин відмовився проходити огляд, тож на нього, у присутності двох свідків, склали протокол.

 



 

Коментарі
03 Квітня 2018, 11:44
0,51 промілле це бутилка пива через 5хв.
03 Квітня 2018, 12:27
А по обкурці нас багато їздить по Ковелю. То сто пудов.
03 Квітня 2018, 12:54
Пьяний за рулем-ПРЕСТУПНИК! Всех лишить прав и дать 15 суток-на уборку улиц!
03 Квітня 2018, 14:19
Є багато але і степінь спяніння визначає нарколог. Ане фельшер з медпункту, а тимбільше драгер.
03 Квітня 2018, 14:25
Драгер взагалі не зареєстрований в України і застосування його є незаконним. Такі адмінсправи скасовуються судами.
03 Квітня 2018, 14:26
Отой перший то відомий в ковелі.<br/>Посадити те бидло на 2 роки.<br/>Ковельські ідіоти!<br/>Копам респект!
03 Квітня 2018, 15:39
Всіх злочинців, які сідають за кермо у нетверезому стані розстрілювати на місці без суду і слідства.
03 Квітня 2018, 15:48
Чергового нетверезого водія «Ford Transit ф на вулиці Театральній. Ви серйозно? А хто з мусорського екіпажу мітив водія ? Самець мітив ? Чи самка ? <br/>Дебіли, б..я !
03 Квітня 2018, 17:45
Вчи мову.
03 Квітня 2018, 17:47
&quot;Чергового нетверезого водія «Ford Transit Connect» помітили на вулиці Театральній. 24-річний чоловік відмовився від проходження огляду. Патрульні оформили відповідний протокол&quot;. <br/><br/>Цей 24-річний чоловік спав у своїй власній машині. В 5 годині ранку поліція розбудила чоловіка і почала прикопуватись: покажи документи, відкрий багажник - план по складанню протоколів треба виконувати. А потім на свій власний розсуд поліціянт оприділив, що чоловік перебуває в алкогольному сп'янінні, але цей номер не пройшов, то рішив що молодий чоловік пепребуває під дією наркотиків, про що і написав в протоколі, а ще він рішив, що чоловік спав не пристебнутий ременем і перевищив швидкість. Не дивуйтеся, на які статиті послався, про те й пишу. Цікавіше попереду. Отримавши на руки каральні документи, чоловік поїхав в лікарню, написав заяву щоб його обстежили, купив за понад 200 гривень тест і пройшов обстеження та отримав висновок: в алкогольному та наркотичному сп'янінні не перебуває.
03 Квітня 2018, 19:33
Я предлагаю на честь Воскресіння Господнього всіх порушників відпістити. Юлю ж яка на.. ба укр. Народ відпустили, Луценка алкаша також. Зварич з доктором Пі на волі. Пропону і всіх ковельскіх порушників панять і прастіть.
03 Квітня 2018, 19:56
1ший то не Сущ Саша?
03 Квітня 2018, 21:00
Ну тормоза мусарскі попросили переставити авто і порушник не двох свідків а одного сумнівнрї зовніношті і хто дав право називати людину наркоманом по здогадках якогось мусара драгер показав що людина п'яна і докази виклали на фото а так тількі без відома зробили фото на власний телефон хто знає що в голові в його ще (мастробувати по ночам буде на фото) безпрідєл
03 Квітня 2018, 22:59
То є та мусора зпраз жопу рвуть. Які воні файні. Один їх начальник хабарник, а вони майже як &quot;Чорний Плащь&quot;бдють правопорядок.
04 Квітня 2018, 11:24
В нічних клубах і ресторанах всі водії тільки мінералку вживають.Спиртне за кермом небезпечно.При виявленні таких водіїв - звоніть на 102.Ви збережете чиєсь життя.