Ковельчани - чемпіони України з пауерліфтингу

04 Квітня 2018, 10:32
4135

Нещодавно, з 30 березня по 1 квітня, відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату. 112 учасників з 18 областей прибули на представницький форум у місто Дніпро.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Успішно виступили волиняни. У їх скарбничці – медалі різного гатунку. Усі нагороди для команди здобули ковельчани, вихованці Валерія Дружиновича. Чемпіонами України стали Ксенія Токар і Максим Бондаренко, «срібло» здобув Денис Остапук, «бронзу» – Богдан Ліпіч. Результати успішно виконаних фінальних спроб Ксенії та Дениса на сьогодні є  рекордами України для спортсменів до 20 років.

Серед юніорів вдало дебютував чотирнадцятирічний Роман Чирук, учень школи №1. Виконавши всі три спроби, він посів третє місце.

Спортсмени та їх наставник щиро вдячні супроводжуючим – волонтерам, тренерам СК «АППЕРКОТ» Станіславу Здробилко та Назару Паламарчуку («Панамі») за професійну допомогу та підтримку під час змагань.