Студенти Ковельського професійного ліцею прибрали узбіччя Сільмашу від сміття

04 Квітня 2018, 15:30
5454

Вчора, 3 квітня, у рамках проведення Дня довкілля студенти та педагоги Ковельського центру професійно-технічної освіти (ПТУ  №7) провели прибирання прилеглих до навчального закладу територій.

Про це повідомляється на сайті Ковельського центру професійно-технічної освіти. 

Зокрема, учасники толоки прибрали території на вулиці Відродження (мікрорайон «Сільмаш»), а також вздовж автодороги «Київ-Ковель-Ягодин» від ТЦ «Ювант» до мосту. Крім цього вони повністю прибрали територію лісопосадки (колишня «Смуга Здоров'я»).

 «Сьогодні ми будемо прибирати прилеглу територію і своїм прикладом доведемо, що порядок і чистота це справа кожного свідомого громадянина», – сказав директор Сергій Антонюк.

«Ми впевнені, що такі вчинки учнів та колективу є закликом та прикладом для всіх жителів міста, а особливо мікрорайону Сільмаш – дбати про чистоту, порядок свого району», – зазначають у начальному закладі.

 















Коментарі
04 Квітня 2018, 19:35
Молодці
04 Квітня 2018, 20:36
Саме так про чистоту повинні дбати всі мешканці як мікрорайону так і Ковеля. Але це не про наших людей. Адже викинути сміття не в смітник, а поруч або ж накласти гору мусорних мішків біля своїх же під'їздів - це звичне і нормальне явище. На зауваження у всіх одна й та сама відповідь:&quot;Всі так роблять, я ж не перший кидаю&quot;. А що робиться біля Козацьких забав в нашому районі! СВАЛКА мусору. Поставили столики, гойдалки, де постійно&quot;банячать&quot;, а прибирати нікому, крайніх не знайти. Ні ЖЕКу ні КОЗАЦЬКИМ ЗАБАВАМ нема до цього діла. СОРОМ!!!!<br/>Шкода що й наша влада на це не реагує,не приймає ніяких мір щодо жителів, які мусорять.<br/>Учні і педагогічний колектив закладу МОЛОДЦІ!!!
04 Квітня 2018, 22:59
Студенти молодці. але вони підтерли д....у одному з заступників мера. Вгадайте кому?. Хтось по курортах мотається, а студенти задарма прибирають місто. Ганьба тендерним чиновникам. Ганьба!!!
05 Квітня 2018, 02:18
То депутат нерідко срач розвІв з алкашами
05 Квітня 2018, 02:36
Ви обсирайте кого хочете а студенти молодці.респект
05 Квітня 2018, 04:05
Студенти молодці! Тільки прикро, що через декілька днів знову буде те саме. Тим алкашам зовсім не соромно! Потрібно було, щоб &quot; гості &quot; тих столиків взялися за граблі та мітли! Ніде немає справедливості!
05 Квітня 2018, 09:43
За превликание детей к рабте без ведома родителей---это статья ККУ
05 Квітня 2018, 11:46
А депутати де прибирали в цьому році
05 Квітня 2018, 15:28
а більше ти не х....я не хочеш?
05 Квітня 2018, 16:53
ну вас в баню з вашою політикою. НАДОЇЛИ. Діти прибирали, а ви тільки гадите. Депутати-деградати... ще когось згадайте... Беріть лопату і граблі та гребіть, якщо ви такі патріоти, якими позиціонуєте себе.
05 Квітня 2018, 17:27
Замість суботників - вівторники... Головне, що безкоштовно, по-рабськи, по-комуністичному...
05 Квітня 2018, 18:10
то Антонюк так старається збирає мусор і повезе на сміттєпереробний цех, який відкрила мама Йося і Заікін на будівельній базі. Підніметься.
05 Квітня 2018, 18:10
то Антонюк так старається збирає мусор і повезе на сміттєпереробний цех, який відкрила мама Йося і Заікін на будівельній базі. Підніметься.
05 Квітня 2018, 18:48
Хто така?
05 Квітня 2018, 18:53
Мама Йося? О! такая большая, большая, но старая. Она производственник и строитель, кузнец и шефповар, охранник и кадровик, бухгалтер и доносчик, масовик-затейник , ну и просто Манька- Облигация.
06 Квітня 2018, 00:04
Яка Йося велика? Така як у всіх і там де у всіх.
06 Квітня 2018, 02:56
Машзаводовець закрив би ти свого рота ніж маєш нести всяку &quot;чуш&quot; <br/>Прикро що плескати язиками всі вміють а як зробити добру справу то нікому<br/>Студенти і працівники постаралися і зробили хоч щось корисне для міста<br/>А ЩО ЗРОБИВ ТИ ДЛЯ СВОГО МІСТА? Мабуть тільки й вмієш що басні точити та людей обговорювати<br/> СОРОМ!!!
06 Квітня 2018, 12:15
Та, ні. Коли я порядок робив, то Ви ще з соскою носились. І не до учнів які дійсно зробили чистоту, а до тих хто мав її зробити, а не учні. Учні повинні навчатись, а прибирати ті, котрі отримуюсь за це державні кошти.
07 Квітня 2018, 11:49
Головне, що за зроблену дітьми роботу хтось поповнив свою кишеню або картку