«І вам буде добре, і мені»: у Ковелі 22-річний водій намагався дати патрульним хабар

04 Квітня 2018, 16:06
7723

Учора, 3 квітня, близько 11 години, у Ковелі патрульні зупинили «Audi» за порушення ПДР на вулиці Володимирській: водій проїхав на червоне світло.

Про це повідомляється на сторінці волинських патрульних у Фейсбук.

Коли поліцейські спілкувались з 22-річним порушником, той захотів уникнути відповідальності і штрафу 425 гривень.

«В якийсь момент він поклав купюру на заднє сидіння службового автомобіля зі словами «Візьміть на каву: і вам буде добре, і мені». Його двічі попередили про кримінальну відповідальність за пропозицію неправомірної вигоди правоохоронцю, однак він не зреагував», – розповів інспектор Патрульної поліції Волині Андрій.

Після цього чоловіка затримали та викликали на місце слідчо-оперативну групу.

За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ст. 369 Кримінального Кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). На водія також винесли постанову за порушення ПДР.

 


 

Коментарі
04 Квітня 2018, 19:42
От які чесні.Кинув би краще через бедро а другого потушив би вертушкою. Меньший срок світивби...
04 Квітня 2018, 19:46
Патрульних поліцейських потрібно притягати до кримінальної відповідальності за вимагання хабаря у водія. Я думаю патрульні не ознайомили водія з його порушенням , не показали водію відеофіксацію його порушення правил, не склали адмін протокол. Поліцейські тупо вимагали у водія гроші 425грн. Це просто розводняк на гроші і не більше того. Поліцейські мають понести кримінальну вілповідальність, а цей відео ролик має служити в суді доказом того , що вони водія просто розводили на гроші.
04 Квітня 2018, 20:16
Ніхто не вимагав штрафу, вони просто назвали суму штрафу передбачену. І все. Народ, скільки вас ще буде бісити нова поліція? Порушив - май сміливість визнати провину і понести відповідальність. Скільки буде тривати це рішалово. Всі хочуть щось змінити але ніхто не хоче починати з себе.
04 Квітня 2018, 20:25
Або оскаржити в суді, мовляв їхав на жовтий мигаючий і щоб не застосовувути екстренне гальмування, яке може призвести до заносу і ДТП, продовжив рух плавно зменьшивши швидкість. На то є 4-свідкі. За місяць їх би знацшов. В протолі написавби що порушенням не згідний і підпис, більше нічого.
04 Квітня 2018, 20:50
Ти ж перший будеш потім кричати, що всі беруть хабарі, продажні менти і т.д. Про який порядок можна говорити, коли в країні є такі унікали, як ти.
04 Квітня 2018, 20:54
не визнавати вини і зі сторони поліціі буде вимагання хабаря порушення проізду на червоне не зафіксоване свідків неє
04 Квітня 2018, 20:56
тим більше протоколу до дачі хабаря складено не було
04 Квітня 2018, 21:12
Мене вражають коментарі тих нікчем які хочуть щоб була «це Європа» а елементарних ПДР не виконують. Про п’яних за кермом мова не йде-це потенційні вбивці. Жертвою може бути ваша дитина яка йде до школи, ваші рідні і друзі які наряджаються на небезпеку ві таких «воліїв». Мова про неліцензований «драгер» це абсурд. Якщо я впевнений у своїй правоті я поїду в мед заклад і докажу що «не вживав»<br/>Того «бика» що руки на поліцію розпускав в США досі похоронили, даже якщо він 100% правий відносно ПДР.
04 Квітня 2018, 21:30
1. Працівникам поліції заборонено торкатися своїми руками чужих грошей. Патрульний поліцейський зобов'язаний скласти адміністративний протокол і направити його до суду. Що ми бачимо на відео??На відео чітко видно , що поліцейські залякали молодого не досвідченого водія і вимагали з нього гроші. На чому закінчується відео??? на тому що сідають в машину поліцейських. Я думаю там в машині вони видоїли його по повній.<br/>Відносно поліцейських як мінімум має бути відкрито дисциплінарне провадження, як максимум мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності.<br/>Склад злочину поліцейського полягає в тому, що він назвав водієві 425грн. Це не компетенція поліцейського. Суму штрафу вирішить суд. <br/>Поліцейський не ознайомив водія з його правами, не надав відеофіксацію порушення водієм правил дорожньго руху., та я думаю навіть банально не представився і не показав своє службове посвідчення. Просто давай гроші. Що тут ще скажеш????
04 Квітня 2018, 22:31
Блін, та звідки ви знаєте ознайомив чи ні, надав чи ні. Висновок робите з вирізки відео. Так само і про бидлюка біля каріни, не знаєте з чого почалось, а висновок поробили
04 Квітня 2018, 22:36
Правельно зробили нема чого на червоне їхати
04 Квітня 2018, 23:13
Тяжкі часи настали
05 Квітня 2018, 00:47
ти дурню, перш ніж коменти тупі писати, хоч би книжку відкрив...в ст.258 куап чітко сказано, що поліцейські приймають рішення про таке порушення ПДР, розглядаючи срраву нв місці і визначають суму штрафу в межах передбачених відповідною статтею КУАП
05 Квітня 2018, 01:12
Ну що ви за срач розвели! Порушив - заплати штраф! Наступного разу будеш думати чи знов порушувати. А більшість привикло щоб робити те що заманеться і коли настає момент &quot;розплати&quot; починають &quot;рішати&quot;, ніби в бабки на базарі молоку купують, збивають ціну... Бо налапу вигідніше дати 200 грн ніж 450 грн штрафу, чи не так?
05 Квітня 2018, 01:58
Ти спершу доведи склад адміністративного правопорушення. Покажи відео скоєння такого порушення. Покази свідків скоєння такого порушення предяви а потім щось росказуй умнік. <br/>УЧИ МАТЧАСТЬ
05 Квітня 2018, 03:15
Статтею122 КУпАП передбачено адміністративні правопорушення на автомобільному транспорті, на які накладаються адміністративні стягнення, зокрема про перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху. <br/>Частина перша статті 258 КУпАП не містить посилання на статтю 122 КУпАП. Відповідно на ці правовідносини не поширюється положення частини третьої статті 258 КУпАП, коли уповноваженими органами (посадовими особами) на місці вчинення правопорушення виноситься постанова у справі про адміністративне правопорушення відповідно до вимог статті 283 цього Кодексу.<br/>Отже дії поліції в даному випадку є не законними. Працівники поліції мають понести покарання.<br/>В даному конкретному випадку дії поліцейських - це просто розвод на гроші людей
05 Квітня 2018, 09:37
плати штраф і відповідай за дачу хабара гейропеєць
05 Квітня 2018, 11:25
Поясніть одне, чому за весь час, поки не було патрульної поліції в Ковелі ( поки не було Луцьких і Київських полісменів) ні одної новини не було про дачу хабаря??? Брали, чи їм просто не пропонували?? А????
05 Квітня 2018, 11:40
Та штраф не такий і великий 425 грн., якщо порушив сплати. Добре що він поїхав на червоне і не створив аварійну ситуацію а якби інша машина їхала собі на зелений і аварія або когось збив. Нехай буде наука. Сплатить штраф та надіюсь більше не буде їздити на червоне.
05 Квітня 2018, 12:16
Мало давав....
05 Квітня 2018, 12:23
Якшо навіть і порушив то повинні бути докази (відео чи свідки згідно ст.251 Купап)! Але висновок все одно один, воділа ПІТУХ! Ні слова про взятку, але мусара догадуються бо нівпєрвиє такоє, а там де начебто лишив на сидінні відео чогось нема!
05 Квітня 2018, 13:25
Пропону його пробачити, понезнанці,А піліціянти повинні попередити злочин, згідно закону про нац. поліцію. Тобто сказати чим це йому загрожує. Такій закон.
06 Квітня 2018, 11:18
От в кого такий дибіл?
08 Квітня 2018, 03:23
Краще перевіряйте маршруткі які переповнені а не обїжджаєте їх 10 дорогою поліція блін