Волиньрада призначила гендиректором колишнього кандидата на посаду голови Поворської сільради

04 Квітня 2018, 18:00
Іван Нискогуз 7395
Іван Нискогуз

Генеральним директором Обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання призначили колишнього головного лікаря Поворської туберкульозної лікарні Івана Нискогуза.

Відповідне рішення депутати прийняли під час сесії Волинської обласної ради сьогодні, 4 квітня.

За повідомленням видання ВолиньPost, на сесії депутат обласної ради і водночас голова Ковельської районної державної адміністрації Віктор Козак зауважив, що колектив лікарні, де раніше працював Нискогуз, налаштований до чоловіка вороже. Не довіряє йому і громада, яка не підтримала кандидатуру чоловіка на виборах в ОТГ. Тому він просто попросив колег врахувати це під час голосування.

Проте депутати не дослухалися до його доказів. Кандидатуру Івана Нискогуза підтримали 35 депутатів. Директора призначили на контрактній основі. Щоправда, у тексті проекту рішення не йдеться, на який термін чоловік очолить тубдиспансер.

Як раніше інформувало наше видання Район.Ковель, у 2016 році Іван Нискогуз, будучи консультантом-помічником адвоката та позапартійним, балотувався на посаду голови Поворської сільської об’єднаної територіальної громади від Ковельської районної партійної організації «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», але зазнав поразки, зайнявши на виборах третє місце. За нього проголосували лише 10,71% відсотків виборців.

Коментарі
05 Квітня 2018, 00:12
Вітаю Івана Онуфрійовичу !<br/>А голові обласної ради - респект і побажання політичної перспективи .
05 Квітня 2018, 01:25
Нискогуз для лікарні зробив більшe,ніж Ви в районі.А нe обрали на виборах в ОТГ, бо нe платив гроші виборцям, котрі продалися за 200 гривeнь.А тe,що купило людeй -наробив , як кіт на глині...І цю кандидатуру просували Ви разом з нардeпом Вeрховноі Ради.Коли звіт голови пeрeд громадою?Нeмає звіту,бо нeмає, що сказати -нe зроблeно нічого.А Нискогуз -молодeць, завжди досягає поставлeноі мeти.
05 Квітня 2018, 11:09
П.Козак ти ще не тільки ЗЛОДІЙ,а вже як баба базарна опустився до сплетень.ЩОБзберігти своє обличя як депутата то 70 відсотків що ти робиш припадає на твій виборчий округ,ГОЛОБИ іЛЮБИТІВ,а останні села для тебе не існують.А Івана Онуфрійовича вітаю
05 Квітня 2018, 14:24
Заїдьте в село козлиничі ковельського району і побачите як так званий голова поворського отг вирішив питиння з дорогою яка йде вздовж села ... І сміх і гріх...
05 Квітня 2018, 15:58
що правда. то правда. спився би якби не розумна дружина. а то ще в руках держить добре ще що слухає. Немає такої панки в Ковеля щоб не налигався. А що ж це ж актив Ковеля, пройдохи Ковеля, за чужий рахунок. то коли є час думати про нас всіх.
05 Квітня 2018, 18:00
Нормальний чоловік. Справедливий і принциповий. І лікарню саме він підняв.
10 Квітня 2018, 01:01
Нерозумно дружина а сліпаглуха. Апройдохам це на руку і на д......
10 Квітня 2018, 01:55
Успіхів Вам, Іване Онуфрійовичу! Щиро раді за Вас! А до Козака втратила всі залишки поваги. Нискогуз зробив дійсно більше для села, як Козак для району.
04 Травня 2018, 18:45
Таких ЛЮДЕЙ ЯК Онуфрійович побільше тоді був би порядок та дисципліна
08 Травня 2018, 02:24
А головою ОТГ не можна було вибрати? Якби вибрали, то певне все у нас було б набагато краще ніж тепер. А так маємо що маємо. І чухаємо там , де не свербить. Грошики любили? А Іван Онуфрійович порядна людина. Успіхів ВАМ!