У Ковелі жінка посварилась із чоловіком і кинула у нього гранату

05 Квітня 2018, 15:31
5964

У Ковелі жінка посварилась із чоловіком і кинула у нього гранату. Потерпілий – у лікарні.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волинської області.

Нагадаємо, що у вівторок, 3 квітня, по обіді у Ковелі в квартирі багатоповерхівки пролунав вибух, у результаті якого травмувався  43-річний чоловік.

Під час досудового розслідування з’ясувалося, що 33-річна ковельчанка у своїй квартирі, під час конфлікту, кинула в потерпілого вибуховий пристрій, ймовірно гранту.

Жінку затримали та повідомили їй про підозру у вчиненому злочині.

«Затриманій оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 15 п. 5 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України. Йдеться про замах на умисне вбивство. Вирішується питання щодо обрання підозрюваній міри запобіжного заходу», – повідомив Іван Тусь, начальник Ковельського відділу поліції.

Коментарі
05 Квітня 2018, 19:20
Це ж треба так довести жінку. Навіть я хотіла, а не кинула. Що сказати. Край...
05 Квітня 2018, 19:38
Кому гранат? Мы много натягали их с АТО!!!!!
05 Квітня 2018, 19:38
Заспокойтесь. Гранату не кидайте. Місячник добровільноі здачі зброі. Занесіть іі за вказаною адресою Івану Тусю.
05 Квітня 2018, 19:51
Хай носить додому не гранати, а зарплату..
05 Квітня 2018, 19:51
та то не та граната була. Це була граната з Вопаку. Просто була дуже велика і попала в голову. А жіночка не слабенька виявмлась. при ударі в голову граната розлетілась на дрібні кусочки. ось і отримав мужик контузію.
05 Квітня 2018, 19:57
Та ну нах...Де то вона взяла гранату, ціваке питання. Невже в недороссії в АТБ купила.Як що не помиляюсь Ф1 деє близко 240 осколків, а РГД -5 до 100,ВОГ до 200.Ящо це і була граната то швидше Ф-ка.Но де баба її взяла і навчилась користуватись даним видом, цікаве питаннячько. Явно діюча з працюючим запалом не з 2-ї світової.
05 Квітня 2018, 20:01
Знайшла в лісопосадці
05 Квітня 2018, 22:15
почім у ковелі гранати? Де можна придбати?
05 Квітня 2018, 23:29
Навіть обізяна з гранатою знає шо робити))))
05 Квітня 2018, 23:51
:граната не має точьного відліку, це 1.Друге жінка і граната... Питання що, де. як, навіщо
05 Квітня 2018, 23:56
Краще б вона собі гранату засунула товщим кінцем і розслабилась
06 Квітня 2018, 04:57
люди читаючи ваші коментарі я дуже й дуже дивуюсь, подумайте хоча б хвилинку, невже ви дійсно таке тупориле бидло яке немає ні розумі ні співчуття, подумайте де ви живете і хто живе поряд з вами, ви всі застраховані що завтра ваші сусіди такого не зроблять. . . поки люди будуть такі ідіоти така буде в нас і країна. .. . хочу ЩИРО ПОДЯКУВАТИ пожежникам, поліції та медикам. дякую вам за вашу роботу і хотіла б щоб кожному тупорилому баранові який обсирає дані служби показали кадри як працівники МНС заходили в квартиру як локалізовували пожежу та дим, як працівники поліції виносили постраждалих та виводили з диму злочинців. як медики надавали ПМД закровавленим пацієнтам. тому перед тим шановніі пупорилі коментатори як писати свої образливі коментарі скажіть чи ви б так вчинили, сидячи біля екрану то ви всі герої. . . .ще раз дякуємо. Сусіди квартири де відбулось ЧП
06 Квітня 2018, 11:35
На рахунок купівлі гранат і іншої зброї звертайся в поліцію, вони то точно знають хто шо і де)))))
06 Квітня 2018, 12:11
А всё – твоя проклятая родня!<br/>Мой дядя, что достался кабану,<br/>Когда был жив, предупреждал меня:<br/>Нельзя из людоедок брать жену!
06 Квітня 2018, 13:51
Таке враження,що всі новини коментує одне й те саме бидло(((Грубо,вульгарно і тупо,при цьому байдуже на яку тему стаття.Це не стосується тих,хто пише адекватні коменти))
06 Квітня 2018, 15:31
Мабуть пора вводити модерацію на коментарі. Нецензурні і аморальні видаляти
06 Квітня 2018, 16:10
Імя цього тупорилого коментатора КОЗЛОМОРДИЙ!
06 Квітня 2018, 22:22
вашi коментарi чудовi
06 Квітня 2018, 22:28
де в ковель можно пограть на лохотроне?
07 Квітня 2018, 11:41
Ти теж гранатою бавишся? Це небезпечно, купи краще фалоімітатора...