Ковельчанин просить облаштувати лавочками нову доріжку у парку

07 Квітня 2018, 16:00
3907

Ковельчанин Віталій Андрощук на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук просить міську мерію облаштувати лавочками доріжку у центральному парку.

«Одне фото – доріжка в парку, по якій ходять до лікарні не зовсім здорові люди. Їм би присісти, перепочити. А немає де. Друге фото – друга доріжка. І лавочок наставлено немало.От якби і на першу так», – йдеться у дописі.

«Сподіваюся, що на Незалежності 73 хтось прочитає», – додає він у дописі.

 

Доріжка до лікарні
Доріжка до лікарні

Вхід до центрального парку
Вхід до центрального парку

Коментарі
07 Квітня 2018, 19:52
може тобі ще й сміттєві баки нові помтавити? Шкода що ставка немає поблизу ніякого. була б робота дебілам смітники і лавочки совати до води.
07 Квітня 2018, 22:01
А чому б і не привести в нормальний стан частину парку за "літньою сценою". Там дитяча бібліотека, поряд лікарня. Освітлення практично немає, чому? І лавочки не завадили б. Це до того що там міські чинуші планують реконструкцію парку
07 Квітня 2018, 23:08
з лавочки чи з стовба багато бабла не вкосиш
08 Квітня 2018, 00:51
Чому В центрі міста до свята не побілені бордюри і дерева? Хто ха це повинен понести покарання? Шо за безвідповвдальність, з боку міських управлінців?
08 Квітня 2018, 10:37
Телеграма прийшла з Києва про заборону побілки під загрозою штрафу. Так що карати будуть тих хто ляпає вапном.Живемо ПО Новому .
08 Квітня 2018, 12:39
Дякую міській владі а особисто сильно дякую Товстизі і памідорисі за срач на вулицях і в дворах в такий святковий день. Якби не свято, ви б прочиталу тут багато "добрих слів". Не хочеться грішити. думаю ви й самі здогадались що вам бажають люди.
09 Квітня 2018, 00:14
Попросіть аандрія стернічука шоб він за пару рублів за мутив кілька лавочок
09 Квітня 2018, 00:19
А хто такий той аандрій стернічук? Завгосп чи що?
09 Квітня 2018, 00:36
Схаменіться люди добрі,Андрій Васильович Стернічук це найкращий професійний компентентний комунальник з великої букви. За той час коли він почав очолювати найскладніше управління по міськвиконкому він зміг підняти його на новий рівень . Дороги завжди прибрані і досконало відремонтовані. На вулицях чистота та порядок навіть зимою найвіддаленеші вулиці почищені від снігу,скрізь по місту проведено сучасне освітлення,по всіх дворах влаштована добротна бруківка.Одне слово господар на своєму дворі,по-більше таких людей.Дай вам Бог здоровя.
09 Квітня 2018, 15:07
Андрій Васильович Стернічук- мабуть, гарна людина. Поясніть для невігласів, коли "...він почав очолювати найскладніше управління по міськвиконкому та зміг підняти його на новий рівень" Які це були роки? Якщо це було в роки "чистоти міської ковельської" - то йому - повага та побажання стати до керування благоустроєм міста.
09 Квітня 2018, 15:44
Я знаю хто такий Стернічук - це права рука Товстиги по благоустрою м.ковель