«Індія з Бангладеш відпочивають», – волинянин про потяг «Сарни – Ковель»

10 Квітня 2018, 09:19
5809

Волинян Ігор Мацюк на своїй сторінці у Фейсбук поділився враженнями від умов поїзда «Сарни – Ковель». 

Чоловік їхав потягом у понеділок, 9 квітня, вранці.

«Останнім часом рідко доводиться користуватись послугами такого популярного перевізника як «Укрзалізниця»... Сьогодні вранці саме така честь і випала», – йдеться у дописі.

«Приміський потяг «Сарни- Ковель», прикордонний з омріяною Еуропою регіон, сотні пасажирів, «комфорт» «небачений, екзотика» - просто жесть: Індія з Бангладеш відпочивають....Замість води в туалеті (так званому) стоїть палка для пропихання гімна ....Це треба побачити , це треба відчути І сприйняти ((((((( РЕФОРМИ СЮДИ НЕ ДІЙШЛИ. Зрештою, все на світлинах, Краще один раз побачити, ніж декілька почути», – розповідає Ігор.

 

2




Коментарі
10 Квітня 2018, 12:44
Вагони-телятники трохи кращі, хоч і не мають туалета
10 Квітня 2018, 13:02
ВАГОНИ ДЛЯ ХУДОБИ
10 Квітня 2018, 13:19
Як кажуть в Одесі "Щоб ти так їхав як ти заплатив".
10 Квітня 2018, 13:21
для бидла і вагони бидлячі. Не все що начальник залізниці Бальчун отримував зврплату по мільйону доларів в місяць. Скоро таке й в лікарнях буде. дайте тільки американці рехформу закінчити.
10 Квітня 2018, 13:34
То все ще партизани діють
10 Квітня 2018, 13:43
Умови звичайно жахливі, але коли дуже потрібно їхати, то і на такому добре їхати...
10 Квітня 2018, 14:12
Шикарний транспорт...)))
10 Квітня 2018, 14:30
А маршрутки кращі?<br/>На сільмаш їздить іржава , що аж дорогу видно))
10 Квітня 2018, 14:39
Треба навести порядок в туалетах. І зробити платний як на вокзалі. Заплатив і ні в чому собі неотказуй
10 Квітня 2018, 14:41
Хорошо хоть такие есть! Руководство УЗ-Бездарное! Железной дороги и депо-Трусливое! А что может простой рабочий?
10 Квітня 2018, 14:53
таке жахливе становище напряму віддзеркалює стан екології в місті. завдяки корупціонерам в міській раді ковельчани зустрічали одне з найважливіших свят в жахливих антисанітарних умовах. Сільмаш, 40- років перемоги, Володимирська, Косачів, Мічурина- і це ще не повний перелік дворів і вулиць де жахлива. Я не можу зрозуміти одну просту річ- чому мовчать депутати? Всі ж знають, що завдяки Товстизі завалений тендер на прибирання міста. Його ПРО ТЕ жЕ памідориха навіть і пальцем не поворухнула, щоб хоч трошки прибрати місто. Зі слізьми на очах дивилась, як люди йдучи в церкву по 40 років перемоги, гарно вдягнені з дітками переступали через кучі лайна. кіндер- ти що взагалі втратив страх разом з Товстигою? мабуть таки прийдеться покатати вас в сміттєвих бачках по місту.
10 Квітня 2018, 15:00
не завадило б і одного і другого макнути в той унітаз головою
10 Квітня 2018, 15:02
Тиждень тому їхала потягом &quot;Ковель-Здолбунів&quot;. Дешево, холодно, брудно, неприємний запах, і боляче, що нічого не міняється в кращу сторону. Скоріше, навпаки.
10 Квітня 2018, 15:26
Ви худоба, а не люди, вікна б'єте, по стінах пишете, всяку непотріб в унітаз кидаєте ,що треба палкою пропихати ! А шлях до &quot; єуропи&quot; почніть з себе. а за ті гроші що ти тут заплатив, в єуропі ти до першого стовпа не доїдеш. Маєте що заслуговуєте !
10 Квітня 2018, 15:53
Еще одно свидетельство что и Ковель и Украина в целом возвращается в Европу.Средневековую.
10 Квітня 2018, 15:57
А З ЯКИХ КОШТІВ ПЛАТИТИ,ЯКЩО ОТРИМУЄМО МАЛУ ПЕНСІЮ І НИЗЬКІ ЗАРПЛАТИ У ДІТЕЙ І ОНУКІВ, І ЦЕ ВСЕ В ГРИВНЯХ А НЕ В ЄВРО ЧИ ДОЛАРАХ,ЗРІВНЯЛИ ЄВРОПУ,ВИ ЩЕ США ЗРІВНЯЙТЕ,А ЧОМУ ВСЯ МОЛОДЬ І ЗДОРОВІ ЧОЛОВІКИ І ЖІНКИ ВИЇЗЖАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ ЗА КОРДОН,А ПОТІМ СТАРАЮТЬСЯ ТАМ ЗАЛИШИТИСЯ НА ПМЖ,ТА ТОМУ,ЩО ТАМ КЕРУЮТЬ НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ,ЯКІ ДУМАЮТЬ І ДБАЮТЬ ПРО СВІЙ НАРОД І КРАЇНУ,ЇХНІЙ ДОБРОБУТ,А ТЕ,ЩО ЧИНОВНИКАМ ПЛАТЯТЬ ДУЖЕ І ДУЖЕ ВЕЛИКІ ЗАРПЛАТИ,ЦЕ П О Г А Н О ДЛЯ НАС,ПРОСТИХ МЕШКАНЦІВ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ,ПРИ ВЛАДІ УСІХ РІВНІВ ПОДИВІТЬСЯ ХТО СИДИТЬ І ОСЬ ВАМ ВІДПОВІДЬ,І ЯК ВОНИ ЖИВУТЬ І В ЯКИХ ТЕРЕМАХ І НА ЧОМУ ЇЗДЯТЬ,ДОПОКИ НЕ ЗМІНЯТЬСЯ ЗАКОНИ,ЯКІ БУДУТЬ БЕЗЗАПЕРЕЧНО СТОЯТИ НА ЗАХИСТІ НАРОДУ - ПОРЯДКУ НЕ БУДЕ,
10 Квітня 2018, 16:14
А скільки можна було б зробити покращень за ті гроші, що отримував як зарплату польський репер?????? !!!!!! Він що, золотим ...... зроблений, чи народжує щогодини геніальні ідеї? Чому такий розрив у зарплаті машиніста чи начальника станції і того ср....... о міністра, який нічого, крім божевільної маячні для Укрзалізниці не приніс? Живемо в срачі, бо в головах срач, і буде так ще довго!!!!!!!!!!!!! Пробачте, діти мої, накипіло..........
10 Квітня 2018, 17:54
Влада не поважає своїх громадян тому що не боїться ! Потрібен закон про зброю, та вільний продаж короткостволу здоровим людям ! Тоді кожен мусор тричі подумає, чи порушувати права громадян України !
10 Квітня 2018, 18:18
А хто ті поізди до такого стану довів? Бальчун, Кравцоа чи ви самі, своїм пофігізмом. Хто малює стіни, гадить в тамбурах і вагонах? Залізничники? Квитки не купуєте та більшість з вагона у вагон перебігаєте щоб провідникам не платити. Бюджет Волині 0 відшкодування за пільгові перевезення. І немає чого гидоту писати. Чи може СВ пустити потрібно чи швидкісний експрес. Спочатку почніть з себе, ідеальний ви наш(((
10 Квітня 2018, 21:25
яка влада. такий і народ. Всі крадуть, а мені що не можна.
10 Квітня 2018, 21:26
Ага, пустіть спальні вагони. Побачите, що наше би...ло зробить з них через тиждень.
10 Квітня 2018, 23:10
Сумно дуже сумно<br/>Знову злиденний народ не годен своих Вождив<br/>Буде вам Сомали з Банглодеш писля виборив<br/>А зараз спишить вибрати симейного ликаря<br/>Був би розум бойкотували б але тож треба щоб БУВ
11 Квітня 2018, 00:48
Скільки той комунофашист стречен буде ще нищити залізницю? &quot;Дякуючи&quot; йому маємо оці ковбойські електрички. Щоб воно падло зі своєю бидлячою родиною тільки на такому &quot;транспорті&quot; їздило!
11 Квітня 2018, 02:31
До чого тут Стречен? А доки будуть нищити залізницю - запитай своїх братів по поглядах. Адже вони тепер *рулять* на всіх щаблях влади. А що їм вдалося зробити - і так видно.
11 Квітня 2018, 13:33
Рік назад була на вокзалі Вільнюса (їхала Вільнюс-Каунас) Була в хорошому приємному шоці. Пригородний потяг виявився двоповерховим з кондиціонерами та дуже дуже чистим. Навіть не знала чому двері закриті та як відприваються (працюючий кондиціонер, підходиш руку приложуєш і відкривається тамбур). Про вокзал взагалі мовчу. От вам і колишній СССР. Вчіться!!!!
11 Квітня 2018, 13:57
А скільки за проїзд заплатила ?
11 Квітня 2018, 14:52
Не потрібно розказувати про оплату і пільговиків Якщо ти займаєш посаду то роби так як потрібно Мала зарплата не привід нічого не робити А НА ТУ ЗАРПЛАТУ ,ЩО ОТРИМАЛИ ВИ ЩОСЬ ЗРОБИЛИ ? Господаря завжди оцінювали по тому який в нього нужник.
11 Квітня 2018, 18:40
&quot;А скільки за проїзд заплатила ?&quot; Заплатила 6 євро, там і доходи не такі, але саме головне люди...як ті що керують так і ті що користуються транспортом