На «привокзалці» ковельчанці продали торт з пліснявою

12 Квітня 2018, 10:13
Пліснява на торті 8669
Пліснява на торті

У Ковелі на Привокзальній площі продають торти з пліснявою. 

Про це у повідомленнях Район.Ковель розповіла Віта Корчицька.

«Сьогодні (11 квітня, – ред.) в одному магазині на «привокзалці» продали торт, сказати, що люди безсовісні, то нічого не сказати...  Фото все скажуть самі за себе», – каже вона. 

Жінка зазначає, що магазин знаходиться при вході до Привокзального ринку і над приміщенням пише «Київські торти».

На фото видно, що торт «Лілея» зверху має гарний вигляд, однак, якщо підняти – знизу торт покритий пліснявою. 

 





Етикетка, роздрукована на звичайному принтері
Етикетка, роздрукована на звичайному принтері

Коментарі
12 Квітня 2018, 13:46
Я купляю у магазині соломійка завжди якісні торти свіжі і смачні а ще можна у салюті теж непогані
12 Квітня 2018, 13:49
Термин придатності треба дивитись. Тут на етикетці навіть дати виготовлення немає. Поки ми будемо купляти такі торти, то ці історії будуть повторюватись.
12 Квітня 2018, 13:56
Купляла в магазині вівсянку, виявилась дуже гірка, Занесла продавцеві. Мене вразили її слова. "ЇЇ купляють тваринам а собі беруть в коробках а не вагову" Я порівняння не витримала та влаштувала невеликий скандал". Висновок: продукти не для людей а для худоби.
12 Квітня 2018, 14:05
Купувала оселедця в салюті так він розлазився в руках.І тістечко заварне купувала, коли вкусила то зсередини мошка вилетіла.Сир Блу був ліпкий.У салюті дуже часто такі випадки((((((
12 Квітня 2018, 17:03
Бейджа-облігація?
12 Квітня 2018, 17:50
Магазин ДКВП "Магістраль" м. Ковель бульвар Л. Українки, 35 ?
12 Квітня 2018, 18:44
Згідна, що покупець мала б бути уважнішою, купуючи продукт харчування. Який би вигляд торт не мав би ззовні, це , перш за все, продукт харчування, який має обмежений термін споживання. Але на місці дорослої жінки могла бути дитина, старша людина, яка елементарно не добачає. То що, таким покупцям треба, вибачте, "втулити" такий непотріб? Відповідальністю повністю лежить на магазині. Якби я була власницею магазину. я б таку продавчиню розрахувала за пару годин. Не можна, щоб гроші застили очі. А покупець хай звернеться до суду за захистом своїх прав як споживача. Такого неподобства терпіти не можна. Якщо стаються такі прикрі випадки, містяни про це повинні знати. Клієнтів таким ділкам це не додасть.
12 Квітня 2018, 20:42
Більш ніж впевнена, що чека на покупку цього торта немає. А при зверненні до суду за захистом своїх прав як споживача, прийдеться заплатити судовий збір і за різні експертизи навіть не в десятки, а в сотні разів більше ніж коштує сам торт.
12 Квітня 2018, 20:52
То є благородна пліснява! Як на сирові )))))
12 Квітня 2018, 21:56
Что у Вас в городе нет СЕС. Бабушка не советовала покупать у Вас сладости. Ехала через Белорусь там купила-все довольни!
13 Квітня 2018, 00:40
За позови в порядку захисту прав споживачів судовий збір позивачі не платять
13 Квітня 2018, 17:43
А де так звана доблесна держпродспоживслужба?Чи вони лише мясний павільйон "пасуть"?Шановний керівнику служби в особі Короля Миколи,організовуй контроль у підконтрольних тобі обєктах,а не лише ро биш пихату морду.За твоєю службою стоїть здоровя людей і що особливо тривожно - дітей.Не можеш сам,заставляй до роботи своїх підлеглих.Але робіть щось.Інакше прийдеться вам "работнічкам" їсти такі товари.Схаменіться.Такого ще ніколи небуло.І пора кінчати з цією торгівлею на Привокзалці.Ви тільки подумайте,яка температура сьогодні повітря і яка якість товару ?Схаменіться!!!!!!
17 Квітня 2018, 23:09
Якщо жінка дійсно купила на привокзальній площі цей торт,чому вона не звернулась до керівника ,а просто анонімно виклала в мережу.Я сама купую у цьому магазині завжди свіжі і якісні торти.Все це мені нагадує дешевий фейк,а навести наклеп може будь-хто,для цього багато розуму не треба.