У Ковелі хочуть відновити Парк залізничників і закласти тут дві алеї

19 Квітня 2018, 16:52
5206

Таке рішення прийнято на засіданні громадської ради при комунальному закладу «Ковельська поліклініка» Волинської обласної ради.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуці ковельська тележурналістка Олександра Ткачук.

Спочатку на засіданні про виконану роботу прозвітувався виконуючий обов’язки головного лікаря поліклініки Адам Маковецький. За його словами, на завершальній стадії знаходиться ремонт хірургічного відділення. Власними силами та за активної допомоги керівництва та працівників Ковельського залізничного вузла проходить ремонт бальнеологічного відділення.

Гаряча дискусія виникла навколо створення на базі поліклініки реабілітаційного відділення із кімнатами відпочинку, фіто-баром, масажем, сауною та басейном для учасників бойових дій, чорнобильців та інших категорій населення.

На засіданні було прийнято рішення про відновлення Парку залізничників на території комунального закладу «Ковельська поліклініка».

Члени громадської ради також вирішили у суботу, 21 квітня, о 12-й годині провести прибирання Пару залізничників, щоб закласти тут дві алеї – Героїв Небесної сотні та Героїв АТО.

 







Коментарі
19 Квітня 2018, 20:11
А віслогузова де?
19 Квітня 2018, 21:20
Яке відновлення парку залізничників? Залізничники тупо злили свою лікарню. Це тепер лікарня обласної Ради. Як і земля лікарні. То є ніякий не парк. А лікарняна земля. Дороги нема за що доробити а тут знов з парком возяться
19 Квітня 2018, 22:58
Чим би діти не бавились , аби не плакали.<br/>Працювати не хочуть , от і видумують всілякі дурниці. Думають парк допоможе? ??????
19 Квітня 2018, 23:03
Одна ідея краща іншої і в чию світлу голову вони приходять
19 Квітня 2018, 23:57
Знову пініс з галею піаряться перед майбутніми виборцями.
20 Квітня 2018, 10:32
Тає трохі старенькіх дубочьків, я допоможу ух зрізати та спалити на дрова. А замість їх посажу гарні верби, які будуть стояти віками.
20 Квітня 2018, 12:55
Вже наробили оті чудаки, які кіт на глині!!! Вже і залізничну лікарню зберегли? Вже по обіцянках Палиці і поліклініку обласної ради зробили, як у Швейцарії? Залишилося тільки паркові алеї висаджувати?
21 Квітня 2018, 02:05
А,що в поліклініці відкривається хірургічне відділення? Завідувачем буде Казімиров?
21 Квітня 2018, 02:08
А вам не важливо в яке місце ви приходите і яка інфраструктура навколо? Невже вам байдуже- в смітнику чи в чистоті ? Якщо можливо о благо родити територію , чого відразу ядом пшикати і казати ні, не треба? Що за совковий менталітет
21 Квітня 2018, 10:49
Облагородити одне слово , а не три. А ідеї суботників комуністичні . Не має більше кому прибирати?
21 Квітня 2018, 12:42
Треба запросити все місто, щоб прибрати смітник кругом поліклініки!
21 Квітня 2018, 12:49
А чи не відбудеться на базі вашої поліклініки міжпланетний шаховий турнір?
21 Квітня 2018, 13:12
Яке ще може бути в поліклініці хірургічне відділення, та ще з одним хірургом? Та які ж тут можна робити операції, що вскрити абсцес???
22 Квітня 2018, 02:18
Дякую, без вас вашої репліки ніяк - у всіх телефонах є т9 - це так, на замітку! Що за плосколобість? Скрізь срач , не тільки навколо поліклініки,а Ц по всьому місту, зокрема в набагато людніших місцях, але це не означає , що треба сидіти на попі рівно. Успіхів, сидячи на дивані , багато чого досягнете і зміните
22 Квітня 2018, 02:24
Хірургія одного дня - дуже ррзповсюджене явище і практикується у всьому світі) для прикладу , вже давно і ампутації , і грижі оперують я під місцевим знеболенням. Важко повірити, але наука не стоїть на місці. І лежати по 2 тижні в лікарні і робити їм ліжко день - такого поняття вже нема , це смішно, скоро і до Ковеля це дійде. Але дійде до тих, хто йде в ногу з часом і має голову на плечах, і вміє логічно мислити.
22 Квітня 2018, 02:40
Не смішіть людей!!!
22 Квітня 2018, 13:53
Посилаю промінчики добра диванному експерту
22 Квітня 2018, 22:42
Хірург- це від БОГА! Були в лікарні такі. а потім і були такі .що фурункул чи кліща не можна було довірити. які тепер не знаю. Знайомий ЛІКАР казав. що незабаром будуть гарні лікарі - коли прийдуть ті. що вступали у ВУЗи по ЗНО...
25 Квітня 2018, 18:15
А це що місто брудне-це добре. Нехай кожен житель навчиться не смітити...Бо знаючи що хтось прибере його лайно,не задумуючись кидає під ноги незалежно де і діти це ж роблять ,дивлячись на &quot;батьків&quot;. А тепер висновок: НАВЧІТЬСЯ ЦІНУВАТИ ЧИСТОТУ КОЖЕН.