У Ковелі неподалік школи № 7 із колодязя витікають нечистоти

20 Квітня 2018, 12:12
3480

Цей факт на вулиці Модеста Левицького у Ковелі зафіксував спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк

За його словами, каналізаційний колектор прокладено з вулиці Володимирської на вулицю Модеста Левицького, де нечистоти із колодязя потрапляють в старе русло річки, яке біля молитовного будинку на вулиці Соборній впадає в Турію.

Після традиційної понеділкової апаратної наради у Ковельському міськвиконкомі Микола Силюк розповів про це міському голові Олегу Кіндеру.

«Добре. Добре, я почув», – відповів мер.

Поки витікають нечистоти, Олег Кіндер видав розпорядження провести сьогодні, 20 квітня, загальноміську толоку, присвячену завтрашньому Дню довкілля. Керівництво міста, яке любить піаритися у ЗМІ із граблями та лопатами, можливо побуває й на території, що на фотознімках.

 












Коментарі
20 Квітня 2018, 15:25
Колька нюхач
20 Квітня 2018, 15:29
Місто топиться у бруді! Ще такого не було!!! Я пропоную засипати тим брудом двори Кіндера , Товстими та інших!!!!
20 Квітня 2018, 18:02
"Круті", як свині - серуть там, де їдять
20 Квітня 2018, 18:06
Пропіаритися вмрішив сам Селюк ,а ні ,то взяв би граблі і прибрав - от тоді і писав би про піар.
20 Квітня 2018, 23:15
Не набридло все по смітниках та по болотах? Як не гадюка то гівно!!! Ти хоча б в музей сходив би для загального розвитку. Але то мабуть не твоє. Краще в гівні.
20 Квітня 2018, 23:31
Ну Миколка то дає, як не удава біля свого сарачя зловить то каналізацвю комусьзабьє
21 Квітня 2018, 00:08
Наш микоселик утілення здоров'я та позитиву. Мимоволі заряжаєшся позитивом та наснагой
21 Квітня 2018, 02:12
Було проведено розслвдування. Це з росії йде труба а у разі нестачі туалетного паперу жирік підтерся полотенцум. Це довідома західний поток 2.І на згину витіки какі. Фу-фу-фу. Но це мені хрон з привокзалкі на хфейс букі накнопав.
21 Квітня 2018, 02:52
Тю,який то колодязь,то люди скоти не вспівають до мусоровозки добігти,от і кидають де-інде.<br/>Також часто люблять проходячи невеликим мостиком про вулиці Левицького кинути за борт у те русло бутилку з газіровки,або обгортку с-під шоколадки.Так там і зібралось стільки мотлоху.Тут не прибирати через кожен тиждень треба,тут тре менталітет міняти,бо чисто не там де прибирають,а там де не смітять!
21 Квітня 2018, 02:58
Я так поняв,то Кіндер з Товстигою і командою ходять по ночам та засирають вам під'їзди,вулиці, спортивні майданчики.<br/>То звісно не народ сре,він у нас чистоплотний,навіть окурок на тротуар не викіне.