У ковельському автобусі відмовили у проїзді учаснику АТО

26 Квітня 2018, 10:06
6835

У середу, 25 квітня, водій автобуса «Незалежності – Льонзавод» у Ковелі відмовив у проїзді учаснику АТО.

Відео з інцидентом розмістив Ігор Базяк на своїй сторінці у Фейсбук.

«Цей водій порушив закон. Відмовився вести учасника бойових дій (АТО). Чи правий він? Чому військкомат їм не цікавиться? Проїхався раз і то потрапив у жах», – йдеться у дописі.

Окрім цього, чоловік звертає увагу, що пасажири автобуса ніяк не відреагували на цю ситуацію.

У відео водій аргументував відмову тим, що у салоні вже було троє пільгових пасажирів і сказав, що учасник АТО може написати скаргу.

 

Коментарі
26 Квітня 2018, 14:30
ЗАКОН УКРАЇНИ &quot;ПРО АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ&quot;<br/>Стаття 60. Відповідальність за порушення законодавства про автомобільний транспорт<br/><br/>За порушення законодавства про автомобільний транспорт до <br/>автомобільних перевізників застосовуються адміністративно-господарські штрафи за: {Абзац перший частини першої статті 60 із змінами, внесеними згідно із аконом N 5502-VI (5502-17) від 20.11.2012} <br/> безпідставну відмову від пільгового перевезення пасажира - штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
26 Квітня 2018, 14:31
І того і того і іншого зрозуміти можна, з однією сторони учасник бойових дій по закону має право на безоплатний проїзд, з іншої сторони перевізнику держава зобовязана відшкодовувати за це кошти, чого звісно не відбується...в самого посвідчення УБД є, однак лише раз ним скористався у потязі ковель київ, в решті випадків навіть не показую щоб лишній раз не портити собі настрій
26 Квітня 2018, 14:35
Розглядати справи про накладення адміністративно-господарських штрафів за порушення, зазначені у цій статті, мають право посадові особи центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з <br/>питань безпеки на наземному транспорті.<br/>{Частина четверта статті 60 в редакції Закону N 5502-VI (5502-17) від 20.11.2012}. <br/><br/> Адміністративно-господарські штрафи стягуються відповідно до закону центральним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), і зараховуються до Державного бюджету України.<br/>{Статтю 60 доповнено новою частиною згідно із Законом N 5502-VI (5502-17) від 20.11.2012}\
26 Квітня 2018, 15:16
Так соромно і гірко в душі за людей наших,за державу.Де ми люди?
26 Квітня 2018, 15:35
А це ще раз доводить те , що від всіх цих приватних маршруток треба відмовлятись на завжди. В Ковелі має бути комунальний державний громадський транспорт з нормальних повнометражних автобусів. Ковельська міська рада має прийняти рішення про відмову від приватних перевізників. Подібні рішення про поступову відмову від послуг приватних перевізників починають приймати міські ради по Україні. Мери міст починають шукати фінансування закупки для міста повнометражних нормальних автобусів.
26 Квітня 2018, 15:50
А я пропоную водія маршрутки в АТО. Де наш воєнкомат?
26 Квітня 2018, 15:51
Учасник АТО не має 4 грн на проїзд?
26 Квітня 2018, 15:52
Соромно за таких водіїв)))<br/>Якби йому хату снаряди розвалили, то він мабуть став би цінити, що роблять ці люди - ветерани!
26 Квітня 2018, 15:52
Пропоную за таке позбавляти перевізників ліцензії. І відразу в армію!
26 Квітня 2018, 15:53
Бидло а не водій
26 Квітня 2018, 15:55
Хай хоч один перевізник скаже , яку суму отримує за пільговиків!!! А сума немаленька, можна цілий місяць порожняком їздити.
26 Квітня 2018, 16:32
А ти подивись, який у перевізника &quot;порожняк&quot; в хаті від &quot;збиткових&quot; перевезень...
26 Квітня 2018, 17:08
Перевезення двох пільговиків прописано в договорах міської ради з перевізниками. Така умова договору грубо суперечить чинним постановам КМУ № 354 від 17.05.1993 р. та № 555 від 16.08.1994 р.<br/>Міська рада не може зупиняти дію або скасовувати правові акти центральної дії.<br/>Службова особа-підписант (від міської ради) цих договорів фактично призупинив дію вказаних постанов на території м. Ковеля і тим самим порушив кримінальний закон (ст. 364 КК України).
26 Квітня 2018, 17:25
приватні маршрутки відміняти не можна. Звідки тоді кіндерлог з товстигою будуть бабло косити?
26 Квітня 2018, 18:40
А в чому перевізник не правий?? Держава надала пільгу учасникам АТО, розробила механізм, приватники перевозять безоплатно АТОшників, а держава компенсує приватникам грошима за ці безоплатні перевезення. Я сумніваюсь, що держава заплатила перевізникам приватникам хоч одну копійку, дуже сумніваюсь, а в свою чергу, перевізник зобов’язаний державою перевозити пільговиків безоплатно. Питання, якщо держава не виконує своїх зобов’язань, то чому перевізник, безоплатно, повинен виконувати свої? Чому цей учасник АТО не звернеться до того, хто надав йому таку пільгу. Завтра держава придумає, що приватні магазини, бари, торговці ринку, і так далі, мають давати, кормити і так далі учасників АТО безоплатно, а потім їм компенсують, може, колись. От я би тоді побачив позицію людей щодо водія.
26 Квітня 2018, 19:22
Тому і потрібні в місті Ковель не приватні перевізники, а державне комунальне підприємство , яке буде займатись перевезенням пасажирів. Таке комунальне підприємство має діяти на базі АТП 10706. Дане підприємство має підпорядковуватись міській владі. І по Ковелю мають їздити нормальні повнометражні автобуси.
26 Квітня 2018, 19:24
підписанням цих договорів порушення вчинено як особою - підписантом (від міської ради) так і перевізником, оскільки, вони обоє у змові, попередньо домовившись, своїми діяннями (дія/бездіяльність) створили умови невиконання постанов на території м. Ковеля КМУ № 354 від 17.05.1993 р. та № 555 від 16.08.1994 р. в інтересах особи - підписанта, - зменшенням кількості перевезених пільговиків та перерахування за такі перевезення відшкодувань збільшено залишок коштів на рахунку міської ради та направлення їх не за цільовим призначенням .<br/><br/>МІСЬКА РАДА У ЗМОВІ З ПЕРЕВІЗНИКАМИ &quot;ПУСТИЛИ БОКОМ&quot; ПІЛЬГОВИКІВ І КАБІНЕТ МІНІСТРІВ, ЧХАЛИ НА ВАШІ ПРАВА І ПРАВОВІ АКТИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ДІЇ.
26 Квітня 2018, 20:33
Ми не на стороні тупих хамуватих перевізників, але змовою тут не тхне. Солодка парочка товстиг засмоктала гроші, призначені для компенсації за перевезення пільговиків, а перевізникам підсунула пунктик в договір, щоб не гавкали на білодомівських крадіїв. І тупі перевізники гавкають і кидаються на пільговиків замість того, щоб вимагати компенсацію.
26 Квітня 2018, 20:36
Цей водій дуже грубий, такі ситуації з ним неодноразові. А вообще-то треба взяти за одне місце власників маршруту, і перевозити вони мають не двох а всіх пільговиків, таке передбачено законом. І гроші їм за це платить міська рада і все в них нормально. Просто зажрались, пора їх всіх в АТО і власників-впереді всіх
26 Квітня 2018, 20:36
Цей водій дуже грубий, такі ситуації з ним неодноразові. А вообще-то треба взяти за одне місце власників маршруту, і перевозити вони мають не двох а всіх пільговиків, таке передбачено законом. І гроші їм за це платить міська рада і все в них нормально. Просто зажрались, пора їх всіх в АТО і власників-впереді всіх
26 Квітня 2018, 21:36
Тобто нема такого поняття як 2 пільговика?
26 Квітня 2018, 22:13
Так . В законодавстві нема поняття 2 пільговика. <br/>2 пільговика , це ноу хау Ковельської міської ради і її придуркуватого мера Кіндера
26 Квітня 2018, 22:48
Плачутся,что нет компенсации.Так это вранье и обман.Люди ведутся и молчат.Этот водитель нахамил многим.Этой зимой высадил двоих детей на две остановки раньше(спешил).Дети мерзли 20 минут.Это как???
26 Квітня 2018, 23:05
Вод1я зв1льнити ,це м1н1мум.Хай йде баран1в пасти.Хлопец вже за все заплатив на в1йн1
26 Квітня 2018, 23:08
Водій повинен тільки ввозити і зато одержувати зарплату а не жерти з людей гроші повинний бути білети і контролери за кордоном все нормально кожен знає своє місце а то призвели корупцію
26 Квітня 2018, 23:29
Ху-ху. Якій він кака! А ще є скількі сцикливого гувна, яку ца стопкою за Україну, а як до діла...
27 Квітня 2018, 00:32
Водій тут на свому місці.а пільговики нехай вимагають гроші від влади. У водія є сім&quot;я,йому потрібна не кількість людей а зарплата
27 Квітня 2018, 01:48
Я дивлюсь багато де є правило пільговика.Не тільки в Ковелі
27 Квітня 2018, 01:49
правило 2-ох пільговиків
27 Квітня 2018, 02:36
Номерний знак автобуса і прізвище тієї скотини за кермом - в студію!
27 Квітня 2018, 02:51
В тебе що, проблеми з курячими мізками чи ти один із перевізників? Чому це пільговики повинні вимагати грошей для водія? Це його проблема - вимагати компенсацію чи ні. А постанови Кабміну виконувати зобов'язаний.
27 Квітня 2018, 13:42
Будь який суд визнає, що перевізник НЕ ПРАВИЙ!!!<br/> Забули як ховались від мобілізації?
27 Квітня 2018, 13:45
Перевізники кожен місяць отримують від держави понад 30 тисяч гривень за пільговиків!!!!<br/>А вам брешуть, що ні !!! Бо їм все мало)))
27 Квітня 2018, 14:24
цього водія звати сергій, як і власника, оба придурки
27 Квітня 2018, 15:16
питаня до атошніка ти завжди ходиш з влючeною камeрою
27 Квітня 2018, 18:11
Такого водія ще тре пошукатм, уе дибіл самий натуральний, хамло, на дорозі постійно порушує правила, як автобус забитий вщент виходить і запихає пасадирів, не дивиться що там і діти і старші люди давляться одне на одному.
27 Квітня 2018, 21:36
Так назви хоч номерний знак автобуса!
27 Квітня 2018, 21:39
а хто тобі забороняє піти в ато імати не 4 грв? всі ховалися по лісах коли була мобілізація а зараз повилазили як щурі і ходите гавкаєте закон не закон совість людяність повага ти спав спокійно і спиш спокійно кошмари не мучать твоя мати не бігає не зустрічає кожного хто повертається з ато і не питає чи не бачив мого сина якого вона поховала а вірити не хоче скільки мохна піднімати ту тему не хочете бути людьми то не плюйте в душу моськи ви нещасні
27 Квітня 2018, 22:49
АС52-58ВН
28 Квітня 2018, 02:31
А з Вас всіх хтось хоч раз був на місці водія маршрутки???
28 Квітня 2018, 15:48
Я не люблю скандалів, промовчала б на місці водія. У киеві білет 5 грв, убд діє незалежно від кількості пільговиків. У луцьку білет 4грв ,а дитячий 1однесенька , пільговиків не раxyють. Лише м. Ковель шикарне ,величезне місто - і дитячий білет 3 грв і пільговиків раxyють
28 Квітня 2018, 17:05
АС52-58ВВ
28 Квітня 2018, 18:05
та відмініть ці пільги для всіх просто хай держава доплачує чи атошнику чи пенсіонерові на проїзд..і всі тоді будуть рівні і не буде того всього бардака...
28 Квітня 2018, 21:01
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/65538244<br/>Звертайся до суду, добивайся, щоб і тобі компенсували.
29 Квітня 2018, 16:15
За кермом маршрутки - гопота в &quot;треніках&quot;.