Екс-прокурора Ковельщини Анатолія Коцуру вдруге представили прокурором Волині

27 Квітня 2018, 18:00
 Анатолій Коцура 5213
 Анатолій Коцура

У Луцьку представили нового прокурора Волинської області. Ним став старший радник юстиції Анатолій Коцура, який свого часу був очільником Ковельської міжрайонної прокуратури.

Про це пише видання «Волинь24».

Фактичною підставою для звільнення Коцури було розпорядження Служби безпеки України про скасування допуску до державної таємниці у зв'язку з відсутністю контролю за її охороною.

При цьому, як зазначає суд, СБУ у своєму рішенні не вказала порушень, допущених особисто Коцурою щодо охорони держтаємниці. Тому рішення СБУ і, як наслідок, наказ Яреми підлягають скасуванню.

У лютому 2018 року Коцуру поновили на посаді за наказом Генерального прокурора України Юрія Луценка.

Нагадаємо, у березні 2000-го року згідно з наказом Генерального прокурора України були ліквідовані Ковельські міська і районна прокуратури. Утворена єдина міжрайонна прокуратура, яку влітку й очолив радник юстиції Анатолій Коцура. Це був дуже непростий час. Під час його головування у Ковелі збільшилася кількість тяжких злочинів, навмисних вбивств, грабежів, побоїв, угонів автотранспорту, незаконних дій, пов’язаних із наркотиками. Значно побільшало злочинів, які скоювали неповнолітні. Звільнившись з прокуратури, він кілька останніх років не працював в органах прокуратури.

Коментарі
27 Квітня 2018, 23:09
Невідомо звідкі такі факти в пресі... І не написано яким чином змінювалась криміногенна ситуація на Ковльщині під час роботи інших прокурорів...
27 Квітня 2018, 23:54
Може Червонопикого приберуть з привокзалки з його шмурдяком та донецькими цигарками
28 Квітня 2018, 00:42
Куций,когось прибере? Це може написати, тільки мужлан, що ні в Ковелі ні в обласному центрі не жив...Це найбільший непотріб, що тільки був у прокуратурі. Але при висококваліфікованому Югику, це не дивно. Яке, бл, в йшло, таке знайшло...НУ,МИ, ВАС, ВИБЕРЕМ!
28 Квітня 2018, 00:49
ЛВПУ від ВОДА 24 березня, 19:39 - Відповісти 0 Базар Гунчика , або ЕКСПОНАТИ МУЗЕЮ ЗЛОДІЙСТВ 20:36 02.12.2017 ВПУ 23 Грудня 2015 19:02 відповісти + 9 - 1 Нарешті зрушиться з місця справа Батова Г.Ф. і К з ЛВПУ. Все - таки пропали мільйони гривень, брались чималі хабарі, ..... Все це до сьогодні справно кришувалось. - Нарешті слідчі виконають рішення апеляційного суду: - закінчать слідство і обвинувальний акт буде переданий до суду. Переможе, його величність, ЗАКОН, чи знову об*єднане кримінальне провадження буде закриватись і знову поновлюватись рішеннями судів??? Пане прокурор, підтвердіть свою принциповість і відданість законодавству у перших двох функціях нової прокуратури! !!!!!!!!!!!!!!! ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - ці коментарі від 2015 р. УВАГА , ! ! ! В корупційних схемах замішані нинішні бандити - злодії при ВПАДІ , в свій час вони ( зокрема с мишковець-заст. директора обл. центру зайнятості / нині "смотрящая" в заст. губернатора / відбирала відкати на підготовці і перепідготовці незайнятого населення , Вони брали безпосередню участь В РОЗКРАДАНІ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ ! А зараз " кришують " ... !!!!!!!!!!!!!!!!!! зокрема до ЛВПУ 23 Грудня 2015 21:43 відповісти + 4 - 0 КОРУПЦІОНЕРИ 3 УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ і НАУКИ ; ВОЛИНСЬІСОЇ ОДА ,- ЗНИЩУЮТЬ ПТО ВОЛИНІ ПІД КУРАТОРСТВОМ і чуйним ставленням прокуратури Керівники управління 0 і Н змінюються, а корупція процвітає. Не стала винятком і нова очільниця освітян Волині. Злодійсько — корупційні дії Поповича М.М. — Грушки Г. М. пані 3агрева В.Я.+ Мишковець С. Є.+ Плахотна Л . + Ткачук О.О. ... продовжують прикривати, як і її попередник Хоміч О.С. 3а рік, що минув після попередньої виставки досягнень ПТО Волині, занепад профтехосвіти набрав прогресивного розмаху. Особливо це помітно по «справах» ДПТН3 «Луцьке вище професійне училище». Тільки в поточному календарному році керівники управління 0 і Н з черговим річним директором ЛВПУ Богданцем В.В. після довготривалих слізних вмовлянь, зуміли звільнити з займаних посад училищних гіперзлодіїв: головного бухгалтера Некрасову Н. В. та ії позашлюбного друга заступника директора з АГР, власника притону, авторитета Панькевича С. Г. В минулому році рішенням суду був звільнений з посади директора ще один злодій-хабарник — корупціонер Батов Г. Ф. Детальніше про корупцію в управлінні 0 і Н та ЛВПУ можна почитати в інтернет виданнях: Четверта влада - Батов Г. Ф. «У Луцьку директору ВПУ 9 за вимагання грошей ...» та інші. Вголос - Батов Г. Ф. «3 студентів училища брали гроші за практику» та інші. Волиньпост - Батов Г.Ф. Під прицілом - Батов Г.Ф. Волинські новини Батов Г. Ф. та Виставка досягнень ПТО Волині 2013 р. Сьогоднішні матеріали про виставку досягнень ПТО 06. 06. 2014р у всіх інтернет виданнях. ГЕТЬ КОРУПЦІЮ ТА КОРУПЦІОНЕРІВ 3 ПРОФТЕХОСВІТИ ВОЛИНІ !!! P.S. Шантажем можновладців, Батов Г.Ф. домігся працевлаштування викладачем в ЛВПУ. Управління О і Н переконує: засуджений злочинець – ЗЕК -дякуючи добрим дядям з прокуратури ,покарання не відбував (засуджений за КК України) і освіта сумісні. Яким правовим документом це може підтвердити управління освіти, в особі Загреви В. ; Плахотної Л. ; Ткачука О . А най-най перщими ОДА Волині в особі губернатора - Гунчика В.П. та заст. Мишковець С.Є. по фені ботаєм ? 24 березня, 19:47 - Відповісти 0 оптиміст Показати IP 23 Березня 2018 20:27 відповісти + 9 - 3 Тепер гарантовано справи ЛВПУ /Батов і К * з УО і Н/ в найближчі дні будуть розглянуті в суді. Злочинці отримають заслужене покарання і повернуть училищу та державі награбоване. .... Чи знову ... табличка ділення?
28 Квітня 2018, 14:33
Мені Вас шкода... Не сійте перли перед корумпованим Кнуром...https://antikor.com.ua/articles/25047-hurnalisti_porahuvali_skiljki_kvartir_v_eks-prokurora_volini_jakij_hotiv_povernuti_sobi_posadu <br/>(Анатолій Васильович за десятиліття бурхливої діяльності в органах прокуратури щодо захисту законних інтересів громадян та самої держави безплатно отримав не одну, а одразу кілька квартир у новобудовах). в суді цей ПРОКУРАТОР, заявив: «Я проживаю тут, а зареєстрований… Я вже зараз і не знаю, де. Тому що не маю із собою паспорта…».У серпні 2002-го в Ковелі з інспекційною поїздкою побував тодішній прокурор Волинської області Олексій Баганець. Побачене так розчарувало Олексія Васильовича, що він пресі заявив чітко та однозначно:<br/><br/>«Ознайомившись із дійсним станом справ, а не статистичними показниками, які прокурори подають регулярно в прокуратуру області, заявляю про те, що результатами роботи Ковельської міжрайонної прокуратури я незадоволений».
29 Квітня 2018, 12:33
Молдаванка знову заживе при цьому прокураторі