У Ковелі дайвери прибрали дно Турії

28 Квітня 2018, 18:00
8140

Волинська обласна громадська організація «Еко-Волинь» спільно з громадською організацією «Волинська підводна федерація «Підводний світ» з власної ініціативи провели акцію з очищення річки Турії. 

Про це пише «КовельPost».

Дайвери «пройшли» по дну від пішохідного моста до автомобільного, що біля стадіону «Локомотив». Зібрали чимало різного мотлоху. Серед «улову» було й кілька цікавих знахідок: лопата та молоток. На думку підводників, ці знаряддя, швидше за все, загубили рибалки під час зимової риболовлі. Крім того, з дна місцевої водойми дістали холості набої. А ще – срібні ложки та сувенірних 500 гривень. 

Як повідомив керівник ГО «Еко-Волинь» Володимир Співак, найбільше сміття виявили поблизу пішохідного мосту.

 

4

 

Коментарі
28 Квітня 2018, 23:14
Хороша робота ,обідно шо скору знов накидають.
28 Квітня 2018, 23:27
Що й казати! МОЛОДЦІ!!!
28 Квітня 2018, 23:49
Рано чи пізно бидло повиздихає і буде наше місто чистим і охайним
29 Квітня 2018, 00:46
Побільше б таких людей,що роблять наше місто чистим і красивим , а не таких ,що гадять і нищать.Ви молодці!!!
29 Квітня 2018, 01:50
От ці браконьери вибивають маточне поголів'є риби. Нічь для їх це лафа. А чистка річки, це для понту.Що прийшла риба до дамби, перевірили??? А запускають рибу толстолоба, що рибалка на вудку не піймає. По Українскинскому законодавству дайверам ( браконьєрам) повинна виділена водойма де не купаються люди і не катаються на човнах відпочиваючі Це вони добре знають тільки ЧОМУ МОВЧИТЬ РИБІНСПЕКЦІЯ ,ПОЛІЦІЯ. На ковельському водосховищу де купаються діти тренеруються наші спорсмени на байдарках і каноє рибалки,на човнах ловлять рибу не повинно бути дайвера з підводною рушницею. Можливо наша нова поліція наведе порядок в дайверскому мисливстві ????
29 Квітня 2018, 02:52
В нерестовий час
29 Квітня 2018, 10:11
Нада ім ласти склєїть
29 Квітня 2018, 14:06
Сюжет, достойний Голівуду - ВДЕНЬ ковельські дайвери збирають сміття - ВНОЧІ - під прикриттям темряви - витягають сіті із золотою ... проміс... ТОВСТОЛОБОЮ рибою. Потім знов сміття розкидають - і так далі. Щоб зібрати...))) Порочне коло. Але - ХТО його розімкне буде - ГЕРОЙ. Герой, - Ти де?..... Ау?????.....
29 Квітня 2018, 23:12
Оці козли ще в асоціації якійсь? Та ви спитайте, чи хоч один орган в Україні видає посвідчення підводного мисливця, як це вимагається. НІ ОДИН! А без нього дайвінгом займатись заборонено. Це звичайні браконьєри, гірші за електровудочників, тільки мажорні і модні.
30 Квітня 2018, 11:55
гарна робота , хотілось побільше бачити таких людей
30 Квітня 2018, 21:48
А знайдені трупи чому мені не привезли?
01 Травня 2018, 11:28
Всім тим, хто так х.......во висловлюється в бік підвоних мисливців. Давайте організуємо для всіх хто думає, що підводний мисливець вліз в воду і настріляв риби вагон. Пізнавальну рибалку ми предоставимо все обладнання, для всіх бажаючих, от тоді Ви побачите як це просто. Ми кожен рік чистимо річку від Вашого га.......на, яке Ви ж і скидаєте, а потім тільки ниєте що річка брудна. Кожен рік запускається риба з нашоі ініціативи і контролюється водойма від сіток. А Ви ті хто вище відписались, що зробили для свого міста??????? Почніть кожен з себе, а потім будете інших осуджувати, а то в нашій державі через таких як Ви ладу ніколи не буде. Хто хоче особисто висловити своі позиціі прошу подавайте заявку рибінспектору і організуємо зустріч Вас і підводних мисливців. Дуже хочеться подивитись Вам в ваші бистижі очі. Хлопаки молодці.
01 Травня 2018, 11:28
Всім тим, хто так х.......во висловлюється в бік підвоних мисливців. Давайте організуємо для всіх хто думає, що підводний мисливець вліз в воду і настріляв риби вагон. Пізнавальну рибалку ми предоставимо все обладнання, для всіх бажаючих, от тоді Ви побачите як це просто. Ми кожен рік чистимо річку від Вашого га.......на, яке Ви ж і скидаєте, а потім тільки ниєте що річка брудна. Кожен рік запускається риба з нашоі ініціативи і контролюється водойма від сіток. А Ви ті хто вище відписались, що зробили для свого міста??????? Почніть кожен з себе, а потім будете інших осуджувати, а то в нашій державі через таких як Ви ладу ніколи не буде. Хто хоче особисто висловити своі позиціі прошу подавайте заявку рибінспектору і організуємо зустріч Вас і підводних мисливців. Дуже хочеться подивитись Вам в ваші бистижі очі. Хлопаки молодці.
01 Травня 2018, 12:42
Те що річку чистите молодці. А те, що ви не браконьєри - розкажи іншим дурникам. Посвідчення тобі і таким як ти хто видав?
02 Травня 2018, 02:05
руль,співак,ряба та інші. коли ви вже перестаните знищувати маточне поголів'є риби???????????<br/>І не потрібно робити показуху на людях, які ви добрі. Чистите дно річки в нерестовий період. Що, в середині березня було западло почистити дно річки, яку в акваторії від міліції і до дамби де ніхто не купається і до нерестового періоду ще був час? Чи була потреба перевірити чи прийшла проти течиї велика риба на нерест??? Треба вас хуйверів буде глушити гранатами. Як говорила Колхіда клеить вам пид....ам ласты.
02 Травня 2018, 14:42
Все правильно сказали, ніхто й увагу не звернув, що йде нерестовий період, нема чого пірнати хоч за рибою, хоч за пляшками. А з цією дайверською бандою треба дійсно щось робити, бо вже з вудочками нема що ловити.<br/> Для тупих- блондинок пояснюю: амур та товстолоб, які ніби-то запустили дайвери, а в більшості за буюджетні гроші - любительскими снастями в нас на водохранці не ловляться, попросту не клюють. Зате, коли підростуть, це цінні трофеї для так званих спортсменів-дайверів, попросту браконьєрів-мажорів. Шкоди від них не менше, ніж від електровудок, а може й більше.
02 Травня 2018, 19:04
коментатори срані, а прибирали якраз то і інспектора і поліція і т.д. і скажу більше підводна рибалка . . ну скільки він там тої риби зловить, гірше електровудки нічого немає тому що ца скотина скільки б риби не наловила та воно ж сука вбило в 5 раз більше і після такої рибалки риба гине . . .
02 Травня 2018, 22:28
Сраний писака.. Ці дайвери - (браконьери) ніччю вибивають все що стоіть. РИБА В НОЧІ СТОЇТЬ І НЕ УТІКАЄ , і дайвери -браконьєри все вибивають під чистую. Коли в раків наступає нерест вони в ніч виловлюють все що повзає. Нічого не буває вічним. і на вас знайдуть управу . Відведуть вам озеро, запускайте рибу і полюйте. Може УТМР прийме вас в свою спілку. Щоб було все по закону. Регістрація рушниць,проплата внесків. які оподатковуються. А то утворили декілька бандформувань в Україні і кожний рахує себе головним.