Голоби: у селищі відреконструюють історичний парк

29 Квітня 2018, 10:00
5631

Голова Голобської громади Сергій Гарбарук ініціює відновлення паркової зони в Голобах. Своїми думками і планами з цього приводу, керівник громади поділився на зустрічі, яка проходила 17 квітня 2018 року в приміщенні селищної ради. 

Про це повідомляє сайт «Голоби – територія небайдужих».

Підтримати ініціативу Сергія Гарбарука прибув і голова Ковельської райдержадміністрації Віктор Козак. У ході обговорення  учасники зустрічі висловлювали свої пропозиції, як із питань зонування парку, так і щодо етапів виконання відповідних робіт.

Присутні оглянули територію паркової зони і вже на місті планували створення фотоалеї, літньої сцени, ярмаркової площі, говорили про благоустрій водойми та створення ряду інших відпочинкових зон, що ляжуть і в основу проекту організації території парку. Звісно, посадовці не обійшли своєю увагою збереження історичної складової цієї місцевості, адже сивочолі дуби будуть чудовим довершенням майбутнього ландшафтного дизайну паркової зони у селищі Голоби.

На завершення зустрічі селищний голова подякував учасникам за цікаві думки та пообіцяв інформувати громадськість про хід робіт з благоустрою парку.

 

Фото Олени Олексюк
Фото Олени Олексюк





Коментарі
29 Квітня 2018, 15:10
Гарний задум! Успіхів і підтримки громади!
29 Квітня 2018, 15:27
Висловлюю сумнів,бо на першому плані-московський піп?Хочуть прихватизувати? Чи благі наміри?Для селища,мешканців.Щоб і сліду московської церкви там не було,як біля Десятинної церкви в Києві .Час єдиної помістної української церкви настав.Україна має бути в усьому!
29 Квітня 2018, 16:11
На першому плані козак і степанюк. Окуляри одягни. Свобода мозги висушила
29 Квітня 2018, 16:25
А при чому тут московський піп Ніфонт? У цьому парку діє громада Української православної церкви Київського патріархату! Там є храм УПЦ КП!
29 Квітня 2018, 16:52
Та все просто - Ніфонт у Гарбарука прораб, чи навпаки!
29 Квітня 2018, 17:31
Вони потім і дуть в кабак пити.як обично
29 Квітня 2018, 19:38
А ЧОМУ БАТЮШКА БЕЗ КАДИЛА
29 Квітня 2018, 21:14
У мені щось діє... О, здається, це УПЦ КП.
29 Квітня 2018, 21:41
А чому не спрямовують ці кошти на облаштування прибудинкових територій, особливо та де живуть люди похилого віку.А вже потім і про видовиже і культуру можна подбати
29 Квітня 2018, 23:56
У тебе козломордий мозги не діють!
30 Квітня 2018, 14:48
Все це піар адміністрації і МП попа.<br/>Щоб очі замилити і далі різати ліси.
02 Травня 2018, 11:21
Цей гарний задум давно вже пора було втілити. Добре, що за цю справу взявся Козак В.- голова РДА, є надія, що справу доведуть, прикладом є стадіон, школа. Тому, що Гарбаруку хіба що під силу тільки попіаритись . Але чому немає піару селищного голови на розвалинах ПМК, бурякопунту і ще деяких колись діючих у Голобах організацій, господарств