На Ковельському історичному музеї виросло дерево

30 Квітня 2018, 15:00
3986

У плачевному стані зустрічає Ковельський історичний музей славний ювілей – 500-річчя з дня надання місту Магдебурзького права. Сьогодні ця установа, на якій навіть виросло дерево, тріщить по швах.

«Прибудова вже відвалюється, пішли тріщини, експозиційні площі – дуже маленькі, фондосховища майже немає», – сказав на засіданні однієї із постійних депутатських комісій Ковельської міської ради заступник мера з гуманітарних питань Ігор Прокопів.

За словами Ігоря Ярославовича, музей можна «перебазувати» в будівлю, де раніше знаходився РАЦС, що на вулиці Степана Бандери, 18, яка є пам’яткою архітектури. Втім, громадські активісти запропонували владі розмістити там художню школу. Голова «гуманітарної» депутатської комісії Ігор Ткачук вніс пропозицію ретельніше вивчити питання облаштування у приміщенні РАЦСу історичного музею та повернутися до його вирішення під час підготовки до травневої сесії міської ради.

Як каже міський голова Олег Кіндер, грошей на ремонт обох споруд в бюджеті Ковеля – немає. Тим паче, у мерії вважають тягарем для міста пам’ятку архітектури на вулиці Степана Бандери.

 









Коментарі
30 Квітня 2018, 18:47
Там давно планувався ресторан.Свідомо доводять до кондиції руйнації будівлю
30 Квітня 2018, 19:11
А на недолугу нікому не потрібну сцени грошей хватило!!!! Точніше і туди не хватило. При владі бездарі
30 Квітня 2018, 19:19
не бездарі, а ворюгі
30 Квітня 2018, 19:21
Доки у Ваших макітрах.що на плечах.будуть товктися "мери" та "губернатори". то не тільки дерева.- чортополох вкриє всю Україну,
30 Квітня 2018, 20:31
Там дуже ласий шматок! І дуже дорогий, добряче мерія заробить. <br/>Як так можна???? Сором!
30 Квітня 2018, 21:41
Посадили дерево - тепер доглялайте, поливайте. А зрубаєте - штраф 1700 гривень припаяю!
01 Травня 2018, 02:02
Все робиться на ляп тяп ,чи є гроші чи нема. Був на концерті студії Ахат в хвальоній після ремонту Просвіті. Летить лєпка з потолка як сніг добре що ще нікого не прибило. Ці всі проекти музей, сцена в парку, Просвіта , дитячий майданчик і тд. і тп.відмивання бабла.
01 Травня 2018, 03:52
Скоро в Ковелі, ресторан Плакучая ива
01 Травня 2018, 07:35
Зібрати всіх хто при Мавпові в одному ресторані
01 Травня 2018, 07:37
Я особисто садив, то буду алею дибілізму міскради закладати.
01 Травня 2018, 12:25
Знайшли чим здивувати. Он памідориха на козирьках під&quot;їздів вже стільки землі набрала, що буде памідори по під&quot;їздах розврдити
10 Травня 2018, 12:50
Ото зверху поляпають глиною з піском чи з крейдою. А ні культури, а ні музею, ні за формою, ні за змістом не має і не може бути поки бал править пікінез-откат. Геть пройдисвіта.