У Ковельській гімназії провела лекцію з мовознавства скандально відома Ірина Фаріон

01 Травня 2018, 14:55
6511

У вівторок, 24 квітня, в актовій залі ковельської гімназії імені Олени Пчілки відбулася зустріч учителів-словесників з Іриною Фаріон, українським мовознавцем, педагогом, політичним і громадським діячем, депутатом VII скликання від ВО «Свобода», головою наглядової ради Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Про це повідомляється на сайті гімназії.

Зустріч організувала Світлана Богдан, доктор філологічних наук, завідувач кафедри історії та культури української мови СНУ імені Лесі Українки.

Ірина Фаріон прочитала лекцію про мовні норми, презентувати свою нову книгу «Мовний портрет Івана Пулюя». Окрім цього, розповідала, як її студенти створювали добірку мовних плакатів, обурювалася, що зі шкільної програми вилучені такі знакові твори української літератури: «Бояриня» Лесі Українки, «Жовтий князь» Василя Барки. ЇЇ дуже непокоїть той факт, що мало творів Івана Франка вивчається на уроках.

Ірина Дмитрівна нагородила своєю книгою «Мовна норма» лауреатів обласного конкурсу імені Петра Яцика учнів 2-В класу Урбановського Михайла та 3-А класу Пархомук Яну, а також ученицю 7-А класу Касьян Маргариту, лауреата обласного конкурсу-захисту наукових робіт та учнів з інших шкіл. Зокрема, Шаясюк Софію та Балецьку Юлію з 7-ї школи.

 

6



1

Фото: сайт школи №7
Фото: сайт школи №7

Коментарі
01 Травня 2018, 19:40
За цією сукою шибениця плаче...
01 Травня 2018, 20:04
Якщо "скандально відома", то варто зазначити в чому?
01 Травня 2018, 20:33
Ось такі у нас тепер моральні та ідейні авторитети ...<br/>За молоду бути підстилкою комсомольскою , а нині повчати всіх нас як треба любити ,шанувати державу та рідну мову .
01 Травня 2018, 20:51
Зачем эту городскую сумасшедшую пригласили? Чему она может научить? Ненависти, нетерпимости? И кто она такая чтобы учить кого-то?
01 Травня 2018, 21:09
а чому так пізно сказали? Хоч раз би плюнити тій сволоті в морду.
01 Травня 2018, 21:40
мало своєї нечисті в Ковелі, то ще лізуть сюди всякі....
01 Травня 2018, 22:00
A ви бачили, які машини , її чекали, на зарплату такі не купиш.
01 Травня 2018, 22:01
Торби з суперторбою, так можна охариктиризувати зустріч
01 Травня 2018, 22:09
не думав,що в Ковелі стільки злих людей,які ненавидять усе українське,бо Фаріон хоч різко,але вірно ставить усе на свої місця.Хто ми без мови української? Хто заперечить?
01 Травня 2018, 22:46
пропаганда фашизму заборонена законом. А проти мови ніхто нічого й не каже. Москаль не той, хто розмовляє російською мовою, а той, хто ненавидить Україну.
01 Травня 2018, 23:50
Назвати педагогом цю злобну людиноподібну істоту - це вже занадто. Не мовою людини вимірюється її патріотизм і любов до своєї країни. Нехай чоловік хоч китайською розмовляє, аби він поважав народ і країну, де проживає.
02 Травня 2018, 00:15
...ти звідки виліз?
02 Травня 2018, 01:27
Це та тітка, що систематично розпалює міжнаціональну ворожнечу?
02 Травня 2018, 01:59
Як приїхала так і поїхала, гастральорка
02 Травня 2018, 02:05
Мавпа нацистська.
02 Травня 2018, 09:50
Бандерню на вила!!!
02 Травня 2018, 13:55
Не розумію, а навіщо цій несимпатичній, в,їдливій та агресивній пані у Ковель їхати - у нормальне україномовне місто? Хоче навчити нас розмовляти українською? <br/>Нехай у Славянськ поїде. Чи Дніпро.... На схід пані не запрошують?<br/> У справі депопуляризації української мови і ворогів не треба, коли такі &quot;професорки-провокаторки&quot; ненависті існують - на непогані гранти, до-речі. Тільки чиї?
02 Травня 2018, 15:44
Ковельчани, потрепіть ще рік. Будуть вибори, змінимо цю ненависну владу. Всі бандерлоги будуть сидіти в собачих будках
02 Травня 2018, 16:42
Про вчителів гімназії була кращої думки. Думалось, що вони гурмани у освітній професії. А тут - сире м,ясо жеруть. І дітей годують. І ще й позують перед фотокамерами, усміхаються. Дітки за автографом вишикувалися. Смачно?
02 Травня 2018, 16:58
американські гроші не пахнуть- ВОНИ СМЕРДЯТЬ. Бандерні скоро прийде триндець. Будуть смердіти в своїх схронах.
02 Травня 2018, 17:08
Це не наші гроші. Москальські.
02 Травня 2018, 17:57
Ну тебе козломордий і глючить! Ти тут і ковельчанин і ковельчанка - підар гермафродитний!
02 Травня 2018, 20:12
Георгиевская лента (раздается бесплатно 9 мая на Красной Площади в Москве) имеет прямое отношение к наградам КОНР и солдатам РОА (армии Власова - около 800 000 человек). Многие офицеры РОА были кавалерами Ордена Св. Георгия и получили его еще в Российской империи.<br/><br/>Кавалерами Ордена Св. Георгия являются следующие одиозные личности:<br/><br/>генерал Петр Краснов, начальник главка казачих войск 3-го Рейха Комитет Освобождения Народов России<br/><br/>группенфюрер СС Рудольф Бангерский<br/><br/>генерал-майор Антон Туркул, командир II корпуса Вооруженных Сил КОНР<br/><br/>майор Александр Альбов, начальник отдела пропаганды штаба ВВС КОНР<br/><br/>кавалером Золотого Георгиевского оружия является группенфюрер СС Андрей Шкуро<br/><br/>георгиевская лента — это сейчас символ современных ФАШИСТОВ с русской пропиской, которые воюют против Украины на ее же территории.
03 Травня 2018, 01:16
А які нацистські нагороди мали ваші герої-бандерівці? Не возвеличую російських колабораціоністів, але не можу терпіти, коли возвеличують наших доморощених прихвоснів фашизму.
03 Травня 2018, 15:59
Менi тепер соромно що я тут навчався! В мою рiдну школу зал проникла ця НЕЧИСТЬ. Я в шоцi!!!
03 Травня 2018, 18:03
...пані Світлани Богдан, доктора філологічних наук, завідувачки кафедри історії та культури української мови СНУ імені Лесі Українки. <br/>Фанфари, звучіть!!!!! На кафедрі в СНУ цю &quot;крейзі фрог&quot; теж випускали, чи обмежились ковельською гімназією?