Дружина волинського митника будує ресторан у селі Воля-Ковельська

03 Травня 2018, 09:20
6907

Головний державний інспектор відділу митного оформлення № 1 МП «Доманове» Волинської митниці ДФС Олег Гриценко задекларував квартиру у спільній власності та вантажний автомобіль, дружина – має автомийку, будинок у Шацькому районі, ресторан та ще один ресторан будує.

Про це повідомляє ВолиньOnline.

Разом з дружиною Наталією Гриценко та сином Андрієм Гриценком з 1999 року володіє квартирою площею 50,8 м. кв. у Ковелі.

Дружина у 2004 році придбала 35 соток землі вартістю 54,457 тисячі гривень, яку зараз оцінює у 36,68 тисячі гривень, у селі Воля-Ковельська Ковельського району. Із 2006 року Наталія Гриценко має ресторан площею 216 м. кв. у тому ж селі, а із 2016 року – володіє автомийкою площею 561,2 м. кв. У 2012 році Наталія Гриценко також придбала житловий будинок площею 102,7 м. кв., вартістю 117,386 тисячі гривень у селі Мельники Шацького району.

У селі Воля-Ковельська Наталія Гриценко зараз будує ресторан площею 217,56 м. кв.

Митник у 2014 році придбав вантажний автомобіль «Opel Vivaro» 2002 року випуску, вартістю 19,025 тисячі гривень.

У 2017 році митник отримав 148,455 тисячі гривень зарплати, дружина – 669,789 тисячі гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю.

Готівкою Олег Гриценко має 55 тисяч гривень, дружина – 60 тисяч гривень.

Коментарі
03 Травня 2018, 13:02
Розкулачити
03 Травня 2018, 13:06
Доки чоловік на митниці носом груші колотить, дружина працює по 25 годин на добу на 26 роботах і живе на чесно зароблені
03 Травня 2018, 13:21
Бідні, бідні митники . А може вспоможемо їм нещасним - хто гривнею ,хто доларом ,а хто ,може, яку машину подарує...
03 Травня 2018, 14:22
Коли вже подавляться? Хабарники!!
03 Травня 2018, 14:41
Цікаво, для чого Ви про це пишете? Яка мета? Всі і так знають, що робиться на митниці, які офіційні доходи митників і як різняться їхні статки у порівнянні з доходами.
03 Травня 2018, 18:18
Як це так - для чого Ви про це пишете, яка мета? А що то хіба синові та тещині прибутки, крутелезні апартаменти типу чотирикімнатної квартири над центром зайнятості у девятиповерхівці, круті магазини елітного одягу у Ковелі і в Луцьку, різної марки і номерів автівки ? Державу обдирають на митниці отакі Гриценки, а всім має бути пофіг?
03 Травня 2018, 18:55
Опель Віваро 2002 за 19000 грн ? Смішно
03 Травня 2018, 22:35
нехай будує. Через рік всіх розкулачимо. Все крадене буде повернуто українському народу.
04 Травня 2018, 00:24
Не розкулачите. Ні через рік, ні через десять. Не буде нічого повернуто українському народу. Чому? Тому, що немає зараз Народу, а є населення, яке займає певну територію і виживає хто як може. Нажаль....
04 Травня 2018, 00:35
Цікаво буде подивитись, як проходитиме це розкулачення. Хто це буде робити? " Назвіть імена та прізвища", чи хоч би якісь політичні сили!!! Хто зміниться біля корита?
04 Травня 2018, 01:19
А я так думаю,небралиб ці митники хабарі,то ми булиб в повній жопііііі,а так хочь шось дають завезти чі вивезти за кордон,так шо нема нам чого жалітися люди добрі,я їх не захищаю,бо буває шо вони деколи стають зовсім знахабнілими,то мало дав на лапу,то ще щось,але з цим треба змиритися,і ці шо пишуть шо будуть там шось повертати державі.......та успакойтесь з своєю бандерівською ідеологією,хватить натіилися...хотіли жити по новому?хотіли в Європу?тепер маєте....і війну ...і Крим....висновкі робіть самі...
04 Травня 2018, 01:29
Не тільки будує, а й фінансує коханців поки чоловік на митниці.Ось така пані Наталя
04 Травня 2018, 09:05
Видно добре чоловік заробляє
04 Травня 2018, 10:55
Звичайно бере нормально. Всі бляхи проходять через Доманово. З кожної "тачки" має 70$. А таких авто проходить за добу і 100, і 200, і даже 300 одиниць. А те, що Наташку @буть як "кішку" - це зовсім несекрет. І те, що запезпечує вона своїх @обарів теж правда. Таке життя.
04 Травня 2018, 11:11
Значить відкати мають на верху. Дав на лапу 70$ і їздиш на "євробляхах", а якби законно в касу заплатив кожний по 100-200$, то держава була б при яких бабосах і курупції не було б. А скільки їх таких гриценків, а скільки бабла осідає в їхніх кишенях з інших товарів і просто придираються до будь чого, не помажеш не поїдеш.
04 Травня 2018, 13:18
спалити ублюдків до тла
04 Травня 2018, 16:19
Цим митникам все мало і мало... Дійсно - коли ж вони вже наберуться і нажеруться??? Але на все воля Господня. Тільки Бог розсудить - кому мало і кому хватає...
05 Травня 2018, 00:54
А де можна купити участки по таким смІшним цінам? Та ще тільки соток! Автомобіль теж дешевий. Вони що, знущаються? А контролюючі органи для чого? Діляться?
05 Травня 2018, 11:05
Декларація-не відповідає видаткам.Записують на діда.бабу,дружину...Крадуть і не мають міри.Обіцяли народу контроль,а вийшло,що просто діляться????
06 Травня 2018, 15:29
Вже скоро вітер роздмухає вогонь ! Не вдасться втекти з України продажним і ненажерливим зрадникам !
06 Травня 2018, 19:30
Ото "багачка"! Знайшли про що говорити. Окуляри вдягніть і подивіться в Київ, Луцьк.