У Ковелі сусід вдарив у вухо підлітка, який грався із домофоном

03 Травня 2018, 12:45
6470

У Ковелі біля під’їзду однієї із багатоповерхівок чоловік вдарив у вухо неповнолітнього сусіда. 

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції у Волинській області.

До поліцейських із заявою звернулася мати потерпілої дитини.

Правоохоронці з’ясували, що в понеділок увечері її син разом із друзями грався в дворі багатоповерхівки. Діти декілька разів натискали на домофоні кнопку виклику до 36-річного мешканця під’їзду. Близько 17 години чоловік вийшов із будинку та вдарив у вухо 12-річного сина заявниці. Медики діагностували в підлітка посттравматичний розрив барабанної перетинки, дитину не госпіталізовували.

Слідчі за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає, зокрема, покарання у вигляді штрафу до 850 грн. або громадських робіт на строк до 200 годин, або виправних робіт на строк до одного року.

Триває досудове слідство під час якого будуть з’ясовані усі обставини події.

Коментарі
03 Травня 2018, 16:15
У Ковелі сусід вдарив у вухо підлітка, який грався з домофоном - а то у вас виходить якась нісенітниця в заголовку.
03 Травня 2018, 17:22
А як нормально не доходить ти проси хочь лусьне а воно своє робить ( треба як в поліціі один попереджувальний другий у вухо)
03 Травня 2018, 18:00
А чому маму не притягнуто до адміністративних правопорушень...Хлопець вчинив хуліганські дії, а мама як не виховувала нікому...так і буде ...ще й позиватиметься...бо її сонце в лікарню не лягли, але довідка буде....і що виросте з такої дитини,,,безнаказаність...чому дитину не поставили на облік...чому маму не притягнули за не виконання своїх батьківський обов'язків
03 Травня 2018, 18:36
Мужику респект,якби мені так зробили,наказав би і "маму".
03 Травня 2018, 18:47
Згідна повністю з Анонім .Це ж видно добре людині допекли ,а "безнаказаний"мамин синочок ( знаю таких ) ,виросте тільки для мамочки і буде вона потім від нього сама отримувати на горіхи,це точно.А підлітками повинні зацікавитись відповідні органи , міськвно також повинно відреагувати.
03 Травня 2018, 18:49
Ще б тобі козломорде чучало хтось би в вухо заїхав.
03 Травня 2018, 18:51
В Києві відразу у таку гидоту кидають коктелі молотова
03 Травня 2018, 20:49
Хлопчик звичайно не правий, але і бити дитину теж не можна було. Тому нехай кожен відповідає за свій вчинок. Батькам треба більше уваги приділяти дітям, і трохи слідкувати де вони і чим займаються.
03 Травня 2018, 22:33
таких дітей потрібно збирати на лекції по Ознайомленню з законами України і відповідальність за вчинення хуліганських дій. Міліція повинна проводити такі лекції з підлітками, які потрапили в поле зору правоохоронних органів. І це має бути не просто лекція. Вона повинна проходити в складних умовах. наприклад з 21.00 години до 06.00 годин ранку. без сну, без їжі, без виходу в туалет. Може це якийсь толк. Хамовитої молоді зараз стало дуже багато. І що, в д....у їх цілувати, тому що вони неповнолітні?
04 Травня 2018, 12:40
Легке тілесне? Дитина слух на одне вухо може втратити!
04 Травня 2018, 15:27
Правильно зробив, треба було і у друге вухо влупити, щоб зовсім оглох. Як мамаша виховала, те і має. Ці <br/>недорослі на зауваження навіть не реагують, ще й хамлять у відповідь. А мамаші днів зо три потрібно було б так само дзвонити у домофон, як її синок і побачити, подобається їй така гра чи ні.
04 Травня 2018, 22:54
Правильно вчинив. &quot;Дітятку&quot; тепер буде чим зайнятися
06 Травня 2018, 17:39
Я вважаю що у 12 років дитина ще мала, мому 11 ,він всіх і всього боїться, достаньо було нагримати і налякати. Дитина у 12 р на зріст від 146 до 158 см в кого які гени. Так сором дядьку 36 років таку силу прикладати до такої малої дитини! Вдома мабуть теж жінку і дитину б'є...
06 Травня 2018, 20:45
Я вже пробив цього гуся , який малого вїбав ...<br/>З ним побазарять нормально ... гарного йому життя
06 Травня 2018, 20:46
Слава Україні, прибив би всіх сусідів які кожен раз нажимають на домофон, ох як я їх ненавижу.
06 Травня 2018, 20:46
Анонім , яке ж ти неграмотне , я би тобі тупо їбасос розорвав би.