Командування військової частини з Ковеля підозрюють у крадіжках бензину та дизпалива

04 Травня 2018, 11:07
15726

Військова прокуратура Луцького гарнізону Західного регіону України відкрила кримінальне провадження № 42018030220000038, вважаючи, що командування військової частини А2042, яка розташована у місті Ковелі, зловживає своїм службовим становищем та займається розкраданням майна.

Як стверджує слідство, упродовж 2014-2018 років командування неодноразово привласнювало паливо-мастильні матеріали – бензин та дизельне паливо, призначені для потреб оборони, списуючи їх без фактичного виїзду військової техніки.

За повідомленням військовослужбовців прокуратурі стало відомо, що з метою особистого збагачення та заправки власних автомобільних транспортних засобів, керівництво планує в рейси військові вантажні автомобілі, які з території частини фактично не виїжджають. У такий спосіб здійснюють незаконне списання паливно-мастильних матеріалів, шляхом внесення недостовірних відомостей до шляхових листів.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк, розглянувши клопотання заступника військового прокурора Луцького гарнізону, ухвалив надати дозвіл прокуратурі вилучити документи, що містять відомості про планування та виїзд автомобільної техніки військової частини з 1 січня 2014 року по 16 квітня 2018 року. У разі невиконання судової ухвали може бути постановлена ухвала про дозвіл на проведення обшуку.

До речі, командує цією військовою частиною майор Вадим Осадчий. З 2015 року його першим заступником і водночас начальником штабу є депутат Ковельської міської ради від ВО «Батьківщина», член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету і фінансів Олег Коцура.

Коментарі
04 Травня 2018, 14:20
Нічого, волонтери назбирають кошти і на бензин і на дизпальне.
04 Травня 2018, 14:56
Да укропы, вы в натуре самая сильная армия...
04 Травня 2018, 14:59
Повісити....
04 Травня 2018, 15:34
запрягти в Урала і нехай совають
04 Травня 2018, 17:58
Ще б прокурорів перевірили)))
04 Травня 2018, 18:50
З середини вам скажу , діями командира є багато невдоволениx підлеглих. Котрі кров з носа ,але хочуть його позбутись. Він нормальна людина ,але багато хто забув що служить в армії а не просто так собі сюди ходять. + Реформування і скоротили деякі посади порізали по живому. А красти там нема що , здаем гроші і багато чого ремонтуємо за свій рахунок.
04 Травня 2018, 19:27
Дуже слабеньке, нікчемне виправдання командира. Який би він не був "нормальний", але за крадений бензин і солярку доведеться відповідати. Це ще добре, що майор живе в Україні, а не в СРСР, там під час війни за таке трибунал приговорив би до розстрілу.
04 Травня 2018, 19:55
Прокурори відірвані від життя, вони обєктивно існуючу дійсність сприймати не здатні, їм аби справу завести і все. Невдоволені командиром завжди були і будуть і любий командир завжди для вирішення проблем частини в деякій мірі порушує закон. Я далекий від думки, що командир крав для сбе ту солярку, просто військовослужбовці поставлені в такі рамки, що по іншому вирішувати поставлені завдання вони не зможуть.
04 Травня 2018, 20:02
Це все безпідставна брехня. Не якого провадження не має і не було. Сайт ворожий. Працює не те щоб замазати брудом ЗСУ. Попахіваєт 39 роком . Так можливо обосрать любого. Смерть ворогам ….
04 Травня 2018, 20:08
Хто написав цю статтю запроданець … Інфа не провірена абсолютно … Говножопенки… інфу для початку перевіряти треба для того щоб звинувачувати . Рукожопиє
04 Травня 2018, 20:11
,,,ПАНАСЮК ти був Обережним
04 Травня 2018, 20:11
Ананіст ти найдешся ...)))
04 Травня 2018, 20:21
Всих посадім!
04 Травня 2018, 23:30
Синок-іди додому.Бо ще набють!
05 Травня 2018, 03:02
№ 42018030220000038
05 Травня 2018, 11:28
В СРСР крали все шо бачили ,солярку бензин в першу чергу. Зараз крадуть в частинах де вона є , а тут її якби крали ,то не було б на чому в АТО їздити. Нема шо красти! Не ті масштаби! Все шо розікрали в срср відновлюють і по сей день молоді офіцери купуючи деталі (покрадені) за свій кошт. ,Машини допотопні ше з 70х років минулого століття- деталі за свій кошт. Ремонти старезних будівель - за свій кошт! Все несеться в частину,а не з неї. Правда є солдати які ніза шо не відповідають і які більше язиком тріпають ,аніж працюють. Так от одне діло сплітати шо нібудь ,а друге відповідати за свої слова. Справа прокуратури- мильна бульбашка, лопне не встигши надутись. А вам любителі скандалів не буде шо смакувати . Шукайте інші теми більш цікаві і дійсно по-суті
05 Травня 2018, 11:36
Козел это что за цифиры № 42018030220000038
05 Травня 2018, 11:38
а якщо вот так № 44018050260000055
05 Травня 2018, 14:42
Це номер кримінального провадження, прочитай спочатку статтю, щоб не задавати дурних питань.
05 Травня 2018, 16:11
Командири крали бензин і солярку, а винні в цьому журналісти?! "Це все безпідставна брехня. Не якого провадження не має і не було. Інфа не провірена абсолютно?" Ви впевнені в цьому, писаки підзаборні? Ухвала Ковельського суду від 25.04.2018 р. (справа № 159/1996/18, провадження № 1-кс/159/371/18). Почитайте. Вас попустить. Є ще кримінальне провадженні №42018030220000038 від 05 квітня 2018 року, відкрите прокуратурою Луцького гарнізону. Хочете "відбілити" командарма Осадчого, але нічого у вас не вийде. Саме такі "генералісимуси" під час війни і є запроданцями своєї держави.
05 Травня 2018, 19:47
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/73605932. А головна причина це - "...До речі, командує цією військовою частиною майор Вадим Осадчий. З 2015 року його першим заступником і водночас начальником штабу є депутат Ковельської міської ради від ВО «Батьківщина», член постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету і фінансів Олег Коцура." - кому не зрозуміло - депутат Ковельської міської ради від ВО «Батьківщина»
05 Травня 2018, 20:52
Головна причина чого, телепню?! Все правильно написали журналісти. Люди мають знати хто ці злодії і що один з них ще й депутат, причому від "Батьківщини". Ганьба таким депутатам і майорам!
06 Травня 2018, 00:59
А хіба на "Батьківщині" світ зійшовся? Бютовці, не набивайте собі ціну. Недавно на цьому сайті писали і про Вітю Радчука з УКРОПа і про Наташу Долінко від радикалів і про Толіка Кислюка з президентської "Солідарності". І це правильно, що чихвостять всіх.
06 Травня 2018, 14:33
злодюги ...сором .
06 Травня 2018, 16:11
ще кругом частина була огороджена .багато металолому здали .
06 Травня 2018, 17:19
Є такі вояки ,не називатиму прізвищ себе впізнають самі ,котрі в непдекваті приходили на службу і погрожували всім підряд,їх прикривали щоб менше проблем було ,а вони нагліли і ще більш ділов творили по неадекватності, їх судять тепер через усі їх діянія ,а вони мстяться безпідставними обвинувпченнями. Ніхто командира не відбілює, він 2 рік лише командиром , а провадження завели з 2014 року щоб солідно вигляділо, тіпа війна почалась ,а крадуть. Нема що красти , провадження мусіли завести по доносу. А шизоїдоалкаш теж від відповідальності у суді не ухилиться, і рибкою вяленою не відкупиться.
06 Травня 2018, 17:25
сміття з хати не виносять на люди ,але якшо можна одних в грязь втоптувати, і на інших знайдеться управа. Можна на багатьох і справи відкрити і по іншим статтям. Думаєте чому аноніми доноси пишуть ,бо знають що рильце у них в пушку
06 Травня 2018, 17:48
Якщо чесно, то гнила стаття і гнила тема.... Нещодавно загинув в Ато з цієї частини військ.служб., взимку загинув у відрядженні офіцер, ще 3людей інвалідами звільнились. Когось це зацікавило? Чи сайт хоча б спробував допомогти хоча б інвалідам?Стаття очерняє взагалом армію і цю частину. Військові розберуться, у них свої суди ,свої прокурори, а журналісти як ті шакали....
06 Травня 2018, 20:07
Армія, як і влада, утримується за кошти народу і народ має знати як під час війни в глибокому тилу офіцери типу Осадчого та Коцури розкрадають військове майно. Якщо є перевертні у погонах, то це не означає, що стаття очорняє нашу армію в цілому. І на мою думку правильно зробили журналісти, що підняли цю гостру тему. Поки одні гинуть на фронті, інші тилові пацюки підло займаються крадіжками. Тема може і гнила, але стаття актуальна, побудована на судовій ухвалі. Там попередній писав, що провадження "завели з 2014 року щоб солідно вигляділо..." У самій статті написано, що провадження порушили не в 2014 році, а в квітні 2018 року. А перевірять з січня 2014 року скільки у військовій частині накрали бензину і солярки. Таких гнилих командирів треба гнати в шию з армії! Ганьба розкрадачам військового майна! Слава Героям України!
08 Травня 2018, 02:26
Слушайте це просто анонімка и все ... компітентни органи розберуться, що ви тут розмірковуваете ??? Якщо хтось винний той и понесе видповидальнисть.... щоб писати всяку гадість треба мати підставу . Якщо анонімний лист це підстава то ми докатились... Но горе анонім от возмездія не дінеця и група тоже... А журналюгі в даному випадку подіграли аноністу.... Смерть анонюгам и таким журналюгам!!!!! В АТО (ООС) пі....те батьківщину захищати .... мразі