Фіскальна служба на Ковельщині завдала удару по нелегальній торгівлі спиртним

04 Травня 2018, 17:00
4313

Державна фіскальна служба встановила, що керівник ТзОВ «НС Захід» здійснив контрольно-розрахункову операцію, придбавши в роздріб у вантажника чотири півлітрові пляшки горілки «Вейка», виробництва ТзОВ «Національна горілчана компанія», загальною вартістю 240 гривень, при відсутності ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

Як стверджують фіскали, це трапилося у приміщенні для зберігання оптових партій алкогольних напоїв, яке знаходиться у приміському селі Вербка на вулиці Ватутіна, де здійснює господарську діяльність ТзОВ «НС Захід».

Головне управління ДФС у Волинській області звернулося до суду про притягнення до адміністративної відповідальності керівника фірми.

В судовому засіданні по розгляду даної справи останній зазначив, що чотири пляшки горілки було реалізовано вантажником, який працює досить малий проміжок часу та необізнаний з особливостями проведення господарської діяльності, а його самого не було на підприємстві.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук постановив накласти на правопорушника адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 17 000 гривень з конфіскацією в дохід держави чотирьох пляшок горілки та стягнути з нього судовий збір в сумі 352,40 гривень.

Всі інші лікеро-горілчані вироби, які були вилучені державною фіскальною службою, суд постановив повернути власнику – ТзОВ «НС Захід», як такі, що не є предметом адміністративного правопорушення.

Коментарі
04 Травня 2018, 20:08
Вчера брал шмурдяк у симпатичного молодого человека в краснних шортиках! Назвали краснокнижником... или мордником... или жопником... НО шмуряк -вставляет!!!
04 Травня 2018, 21:58
Керівник підприємства купив у свого підлеглого вантажника свою ж горілку? Чи не купив? Бо оту контрольно-розрахункову операцію зробив. Кого контролював? А суд покарав порушника. Гуррра!!!!! Ось незадача не сказано хто ж порушником виявився. Чи директор який купив. Чи вантажник який продав.
04 Травня 2018, 22:30
А що таке вулиця ватутіна?
04 Травня 2018, 22:47
Мабуть більша і досі називає вулиці вулиці Красноармєйська .Калініна ітд. Та всі розуміють .а ти бідолага не знаєш Ватутіна. Де ще мабуть і всі вивіски не поміняли.Хоча Киян може і бувби живий якби менше піднімали питаннь про мови,назви,прапори, і решту того зайвого що відвертає увагу людей від справжніх людей.
04 Травня 2018, 23:25
В "МАГИСТРАЛИ" на привокзалке-водка-Фальсификат!
05 Травня 2018, 01:27
Вулиця Ватутіна - це вулиця Миколи Ватутіна - командуючого 1 Українським фронтом, генерала, двоє синів якого загинули на фронтах 2 світової війни. Людини, яка похована в Маріїнському парку м. Києва. Людини, памятник якій діти його вбивць в 2017 році осквернили, обливши червоною фарбою. Людини, яка боролась з нацизмом.
05 Травня 2018, 02:54
На Волині 29 лютого 1944 р. червоний кат ватутін отримав довгожданне кульове поранення від Українських Воїнів УПА і через, слава Богу, невдале лікування після ампутації пораненої клешні таки здох в страшних муках!<br/>Катюзі по заслузі!<br/>Ні пам'ятників, ні вулиць на честь цієї тварини в Україні не повинно бути!!!
05 Травня 2018, 06:37
Я плачу вчасно мусорам-до мене і мого шмурдяку предяв немає
05 Травня 2018, 11:38
Ага, воїнів. Сокирників, які вбивали по ночах жінок і дітей.
05 Травня 2018, 12:12
Це фірма, кошти на яку залучив РОма-КОСМОС. Це наш космічний робить покращення вже сьогодні.
05 Травня 2018, 13:17
Візьми серветочку, а то слинкою ядучою захлинешся, знаючий.