Мами бігали з візочками у Ковелі

06 Травня 2018, 11:21
8054

У рамках XIII Ковельського Міжнародного пробігу та VII «KOVEL HALFMARATНON-2018» відбувся пробіг мам з візочками. 

Виявили бажання позмагатися 11 матусь.

Вони разом з дітками подолали 500 метрів.

Першою прибігла ковельчанка Курсова Вікторія

Цей забіги приурочений Дню матері, що відбудеться вже за тиждень.

Організатори «KOVEL HALFMARATНON-2018» – «Спортивний клуб «Ковель» та Федерація легкої атлетики України спільно із Ковельською міською радою і Федерацією легкої атлетики Волинської області.

 

Фото: прес-служба Ковельського півмарафону
Фото: прес-служба Ковельського півмарафону





Коментарі
06 Травня 2018, 16:51
неадекватні дурепи
06 Травня 2018, 17:29
А може хто про вас такої думки.
07 Травня 2018, 00:47
От вміють нас люди порадіти за інших))) аюи тільки, щось дурне написати)) є розум?
07 Травня 2018, 02:16
Тільки дурепи будуть мордувати дитину на жарі заради пакета від Юкона з просроченими піченьками!
07 Травня 2018, 06:35
Мама-це людина з великої Букви !!! Таке в коментарях пишете - певно сама жлобяра)))?Перестаньте заздрити учасникам! Заради печива ніхто туди не йшов!!!Всіх учасників разом було до тисячі, а тут- як дорогу комусь бач переїхали.....де гідність ваша Людська? Де повага до матерів?
07 Травня 2018, 08:04
Прикольний захід, потрібно частіше подібне проводити .
07 Травня 2018, 09:58
А чому пасажири без шоломів?
08 Травня 2018, 17:15
Пасажири без шоломів,бо Мами в них адекватні.А ті що неадекватні дурепи,це ці які нормально висловитись не вміють і не можуть представити дитині прикольного настрою,адреналіна,яка вже 3 дні сидить і дивиться відео,а ще побачить його через паро років і буде в захваті від того що їх Мами сміливі,а ти мамаша завідуй молчя.......
08 Травня 2018, 18:13
ееее,,,аалльоооо ,,,адекватна дура!!!??!! <br/>ти зачем атнашєнія портишшьь??!! аа??<br/>давай нє абзиватьса?! да?!!<br/>єслі кікшка танка ,,так сіді і размінай ійо!!<br/>зачем людей аскарБлять!!?<br/>но по великому рахунку!!! всем насрать на тебя и твое мнєніє!! Андерстенд!!<br/>олдбічччьь!)
08 Травня 2018, 18:34
Головне не &quot;піченькі прострочені з Юкона&quot; Мама 2, а насрій і спілкування з людьми, весело проведений час з користтю, а не з пляшкою горілки чи пива і цигаркою в зубах на лавці у парку. Адекватна мама буде гарний приклад подавати своїм дітям, і дарувати гарний настрій. Неадекватна буде сидіти в парку бухати і писати гадості у коментарях. Матусі учасниці, так тиримати!!! Ви просто супер