У ковельському магазині продають йогурт з пліснявою

07 Травня 2018, 15:30
8280

У Ковелі в магазині «Соломійка» продають зіпсований йогурт.

Фото товару з пліснявою розмістив сьогодні, 7 травня, Сергій Осійчук на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук.

«Щойно в магазині, на вулиці Кияна», – написав він у дописі.

Варто зазначити, що термін придатності йогурта згідно іінформації на упаковці закінчується 9 травня. 

 




Коментарі
07 Травня 2018, 21:52
в нашому магазині немає просрочених продуктів. Є витримані- як добрий коньяк.
08 Травня 2018, 02:31
Добре що написав, ане то що більшість як барани несуть просрочку чи зіпсований товар назад у магазин, а продавці тихенько "зараз ми вам поміняєм" і все на тому , не якісні продукти продаються і далі, люди травляться, і лікуються потім хто зна скільки часу
08 Травня 2018, 03:07
Знаю, що торгові представники по молочці і ковбасах заберають протерміновку сто відсотково, компаніїї - виробники просто пускають її на переробку. А продавець в магазині ні вчому не винний( в даній ситуації) так як товар він продав не протермінований, а от за яких умов він зберігався, це вже інше питання. І крайнього тут незнайдеш, так як ніхто ніколи не знає чи зіпсувалося воно на складі, чи в буді ГАЗона в якій розвозиться без холодильної установки, чт в самій торговій точці. А Вам радив би самим робити йогурти, бактерій для виговлення можна знайти, що не в кожній аптеці!
08 Травня 2018, 04:09
Якби то був несправжній йогурт,то б так не запліснявів,значить хороший йогурт!
08 Травня 2018, 08:07
Нічого не купуйте в таких будках
08 Травня 2018, 15:00
Це гарний магазин, а не будка ...По документам йогурт не просрочений , тому магазин тут не причому .!!! Ганьба виробнику ...!!!
08 Травня 2018, 17:02
пару днів назад в супермаркеті Слайга купили молоко . а всередині кефір .Але нікуди не ходили. Просто зробили висновок собі. але термін використання був такий як треба.
08 Травня 2018, 18:02
А деж наші контролюючі служби в особі Держпродспоживслужби?Що не по-зубам керовнікам в особі Короля М.П.Включай мозги і до роботи поки не пізно.
09 Травня 2018, 03:55
ОЦЕ НАША БУДЕНЩИНА , А ПО ФОТО ВИДНО ЩО ДАТА ПЕРЕБИТА . МАГАЗИН ТУТ НЕ ПРИЧОМУ , А ОСЬ ПРОДАВЕЦЬ МОЖЕ ПОПАСТИ НА ШТРАФ
09 Травня 2018, 12:17
Випадок на комо. В танку була закваска йогурту, йшло діло до розфасовки, перепутали технологічну карту, повідкривали вентелі, пішов йогурт не на розфасовку а на злив, коли оговтались пізно. Беруть тачки шуфлі американки , резинові чоботи і погнали тачками возити назад і потім знову на рофасовку.Отак, хто робив на комо той молочки не їсть.