Національний Корпус у Ковелі висадив дерева

07 Травня 2018, 17:23
3428

Активісти ковельського осередку «Національного Корпусу» висадили дерева з метою озеленення міста. По вулиці Грушевського було висаджено понад 20 саджанців клену.

Про це повідомляється на сторінці «Національного Корпусу» у Фейсбук.

«Дерева – це легені нашої планети і запорука очищеного повітря на наших вулицях. Тому ми повинні озеленювати наші міста хоча б такими маленькими кроками. Велика Україна починається з маленьких справ!», – йдеться у дописі.

 





Коментарі
07 Травня 2018, 22:15
Знову показуха
07 Травня 2018, 22:48
Показуха ще та!!! Навіщо садити там, де вже вони є??? Хіба немає місць вздовж дороги по місту де немає дерев?
08 Травня 2018, 01:31
Двадцять-це багато. Це дуже багато. Це так багато, що про це потрібно писати на весь світ......
08 Травня 2018, 03:05
Треба висаджувати фруктові дерева. Клен в майбутньому створить багато проблем.
08 Травня 2018, 08:02
Це можливо пробують в місті вже бурштин копати
08 Травня 2018, 14:31
Молодці тільки не ті ви дерева посадили на узбіччі доріг потрібно садити дерева які потім як виростуть не завдавали багато клопоту з обрізкою
08 Травня 2018, 17:25
ну дерева це добре от тільки цікаво чи ви за ними будете дивитись . . .хочу сказати заодно, я уже писала хлопці пройдіться будь-ласка по вулиці володимирська і 40річчя перемоги і поздирайте свою срань ми робимо свої будинки ремонтуємо щоб було гарно а якесь дурне створіння розклеїло листівки, ми за свої кошти ремонтуємо а ви срете. . .скільки можна????? для дурнів поясню що біля під'їзду є спеціально дошка оголошень але якщо чесно то попрошу і там не клеїти слої листівки
08 Травня 2018, 23:23
Перестаньте стіни будинків обсирати своїми логотипами задрипаними.
09 Травня 2018, 01:02
з таким листям дерева садять? подивіться на них уже сьогодні, там жодного живого не лишилося... Для чого це? Садити треба в пору сну рослин.. Якийсь антипіар для нацкорпусу.