У Ковелі шукають загублений дитячий босоніжок

09 Травня 2018, 09:27
3281

У центрі Ковеля загубили дитячий босоніжок.

Про це написала мама дитини Тетяна Мартинюк у повідомленні до «Район.Ковель».

«Доброго дня в дитини загубився босоножок можливо хтось бачив його чи найшов? Загубила десь від вулиці Левицького до центра», – просить жінка.

У разі знахідки, просять звертатись за телефоном 0732185840.

 

Коментарі
09 Травня 2018, 15:40
Б
09 Травня 2018, 16:29
А якщо загубиться, наприклад, носочок, шапочка, окуляри і т.д., то теж напишете? Як більше нічого цікавого немає
09 Травня 2018, 17:04
До чого такі коментарі??? Можливо куплені не в Ковелі, або так дуже дорогі)))
09 Травня 2018, 18:14
а може й за останні гроші куплені.
09 Травня 2018, 18:21
Раніше так само би негативно відреагувала, але коли сама мама, а ті босоніжки коштують починаючи від 300грн,то починаєш розуміти) робіть більше добра)
09 Травня 2018, 18:32
Ще один босоніжок знайду, а потім візьмусь за пошуки принца Буратіно
09 Травня 2018, 19:05
Напишіть ще в ТСН або на Інтер. Так швидше знайдеться.
09 Травня 2018, 19:52
кацапський Інтер за антиукраїнську політику скоро закриють і правильно зроблять
10 Травня 2018, 04:09
Розумієте, є новини, а є оголошення. Їх не слід ототожнювати, бодай скільки б ті речі не коштували. Інформаційна цінність - 0. Зробіть окрему рубрику оголошень, і не підганяйте їх під загальні новини.
10 Травня 2018, 11:24
Якщо когось із вас така новина не цікавить, то ви просто можете її ігнорувати, а те що цього листа розмістили, говорить про те, що Район. Ковель достутний для всіх і зробив добру справу - безкоштовно! Щоб відшукати згубу, при сьогоднішніх цінах на дитяче взуття, варто звертатися в усі можливі та доступні сайти. І нічого не сталося надзвичайного, коли на сайті розмістили прохання мами. Будьмо людьми!
10 Травня 2018, 18:47
Потрібно робити добро !
11 Травня 2018, 12:27
Народ, у вас є розділ "Оголошення" і там щось типу про загублені речі. І там пусто! Так це добро, але сайт - в першу чергу, новини