Держгеокадастр виявив 16 протизаконних «земельних» рішень, які прийняла Ковельська міська рада

09 Травня 2018, 18:00
8163

Управлінням з контролю за використанням та охороною земель головного управління Держгеокадастру у Волинській області проведена перевірка рішень щодо земельних питань, прийнятих Ковельською міською радою в 2017 році при відведенні земельних ділянок, які надані у власність, користування, оренду, зміну цільового призначення.

Загалом же, перевірили 460 рішень. Виявилося, що 16 із них було прийнято з порушенням закону. Можна уявити, скільки порушень допустила Ковельська міська рада, роздаючи земельні ділянки за попередні роки.

Державним інспектором у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотримання вимог законодавства Володимиром Стрижевським складено акт. Держгеокадастр направив клопотання Ковельській міській раді про приведення прийнятих рішень у відповідність до норм закону.

Про цей факт начальник вищезгаданого управління Степан Білан повідомив директору ТОВ «ВКП «Каскад» Володимиру Пархонюку, який письмово попросив перевірити користування ковельчанином Сергієм Нагорником земельною ділянкою, яка знаходиться у місті Ковелі на вулиці Косачів, 4-А.

 




Коментарі
09 Травня 2018, 21:45
Може Мавпа вже посадять у КЛІТКУ
09 Травня 2018, 22:06
Стрижевський це дружбан Дімона Бручі. Не одну оборудочку вони провернули. Тепер Дімона нема, а Стрижевський треця біля Логвінова і Нагорника. Інфа 100%
09 Травня 2018, 23:49
Поясніть на зрозумілій мові для простих смертних чи понесе хто покарання за розкрадання землі ?
10 Травня 2018, 00:38
Дибіл і в Африці Дибіл це Пархонюк.
10 Травня 2018, 00:40
Пархонюк ти Дибіл ти знаєш який будинок він будує в Рівному, на 120 квартир.
10 Травня 2018, 02:06
Хух... тепер в Ковелі стане набагато спокійніше жити.
10 Травня 2018, 12:15
16-ть порушень за 2017 рік, та це при тому, що депутати з УКРОПу, БПП та інших фракцій стримували зарвавшихся БЮТорастів з компашки кіндер-сюрприза! А що робилося в 2016 або ще раніше?... там же повний клондайк!!! Та й подання тре "засвітити" - порушення зазвичай в проплачених рішеннях, або в тих, що прийнято для "своїх" людей.
10 Травня 2018, 16:52
ЦЕ ОЗНАЧАЄ, ЩО НЕДОТРИМАННЯ ЗАЗАНЧЕНИХ СТАТТЕЙ ЗАКОНОДАВСТВА ПІД ЧАС ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ Є ПОРУШЕННЯМ.
10 Травня 2018, 19:25
HER BABENKOFF! WARUM NICHT ARBEITEN&!!!
10 Травня 2018, 23:38
https://apostrophe.ua/news/society/2018-05-10/bratalis-s-adeptami-russkogo-mira-razgorelsya-skandal-izza-vizita-v-rossiyu-ukrainskih-chinovnikov-i-aktivistov/129675