За фактом трагедії у Черемошному відкрито кримінальну справу

10 Травня 2018, 10:07
8606

Ковельським відділом поліції розслідується кримінальне провадження № 12018030110000988 за фактом пожежі у селі Черемошне на вулиці Миру, внаслідок якої постраждали троє малолітніх дітей, двоє з них померли у лікарні.

У клопотанні старшого слідчого до Ковельського міськрайонного суду вказується, що пожежа розпочалася у господарському приміщенні «через злісне невиконання батьками, встановлених законом обов’язків по догляду за дітьми».

Суд задовольнив клопотання слідства та призначив судово-медичну експертизу.

Нагадаємо, троє хлопчиків закрилися у погребі та бавилися сірниками. Зайнялися двері у приміщенні, діти почали кликати на допомогу, бо самостійно вибратись вже не могли. Усіх їх госпіталізували спочатку до Ковельської центральної районної лікарні, звідки доставили до Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання. Вранці, 5 травня, найменший трирічний хлопчик помер. 9 травня померла друга дитина.

Коментарі
10 Травня 2018, 13:25
яка там кримінальна справа!!!! Гіршого покарання й не придумаєш. Поставте себе на їхнє місце. Це горе на все життя.
10 Травня 2018, 13:41
якби батьки були батьками, такого б не трапилось!
10 Травня 2018, 13:42
Невже ви дійсно будете щось пред'являти тій матері яка втратила двох єдиних діток за пару днів??!!!!
10 Травня 2018, 13:42
Легше всього взяти бідолашну матір і покарати.Їй і так горя дісталось,шей чоловік сильно хворий.А вони кримінал ш'ють.А справжніх злочинців шукати?Невже можна гіршого покарання мати.Це нещасний випадок.Недай Боже таке пережити нікому
10 Травня 2018, 13:57
Підпалити участок потрібно,а потім посадити їхню родину за те що посприяли навчанню на поліцію.Уроди!!!
10 Травня 2018, 14:05
Батьки і так понесли не заслужену кару. Невжеш ніхто хто має діток не відлучавсь від них хоч на 2-5 хв. А це ж Село задумайтесь Село. Замість того що б обсуждати треба в школі навчати як треба поводитись з сірниками на дорозі на воді. Чи ви всі забули. А де наша влада яка б заздалегідь мала помогти що б діти самі не були тим більше батько хворий((
10 Травня 2018, 14:21
Відкрити кримінальну справу проти батьків де стався нещасний випадок? Вищої стадії дебілізм! Чомусь теперішні владні мужі вважають що нещасних випадків не буває? Кожна мати і кожен батько наказують дітям що сірники то є лихо, бо вони переживають і бояться за життя і здоровя всієї родини, за все що нажили. А діти нерідко хочуть попробувати все, навіть заборонене і тоді вони це роблять тоді, коли батьки не бачать. Чи давали батьки дітям сірники і чи казали щоб вони гралися бо то іграшка? Звичайно, шо ні! Більшого покарання батькам як дивитись страшенні муки діток і хоронити їх не може бути. Збожеволіти від цього можна. Царство небесне маленьким янголам і співчуття батькам, сили їм у нелегких випробовуваннях, які на них чекають.
10 Травня 2018, 16:34
За що карати батьків? Зате що неповели діточок в дитсадочок? А де він?Страшнішої кари мабуть що й немає,як понесли ці бвтьки.Як допомогти,то немає кому, а судити то є кому! Може згорованим батькам треба підтримка психологічна ,а те що ви хочете ще їх унизити та втиоптати в грязь.ЛЮДИ (якщо вас так можна назвати) нелізьте в душу згорованих людей!
10 Травня 2018, 18:40
а бидлоті чим людям гірше, тим краще. Коли люди мучаться- жидомасони почувають себе не вершині щастя.
10 Травня 2018, 19:17
Ім а би тіки садити,батькам і такивелике горе,дайте батькам споеій,шукайте і садіть садистів,насильників,грабіжників,а сімю зоставте в спокою.А батькам тримайтесьГоспотьБог з вами і обереже вас.
10 Травня 2018, 19:20
Оставте батьеів в спокою,в них і так велике горе.а судям і міліціі аби кого немудь посадити,ганьба.дорогі батькі тримайтесь,нехай Бог оберігає вашу сімю
10 Травня 2018, 21:09
Для таких батьків смертну кару тра впровадити
10 Травня 2018, 21:51
Тебе на кіл посадити
11 Травня 2018, 02:39
Може вони б і самі того хотіли б....не дай Боже нікому
11 Травня 2018, 10:34
Ти дурне не пиши. І якщо не знаєш людей, то не топчися в них в душі своїми брудними копитами. Нормальна сім'я, нормальні батьки, діди і бабусі. А від нещасних випадків, від трагедій ніхто не застрахований. Їх вина лише в тому що не догледіли, що якісь справи вирішували, а діти залишились без нагляду. Але вони живуть в селі, то це і не дивно. А батько тяжко хворий. Отож бідна жінка як могла так і внртілась. Дай Боже їй сили все це перенести.....
11 Травня 2018, 10:39
Не суди і судим не будеш.....Батькам щирі співчуття, а діткам -царство небесне.
12 Травня 2018, 04:15
<p>Ті що хочуть посадити-Закрийте [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА] своэ,а Батькам ТРИМАЙТЕСЯ БУДЬ-ЛАСКА! + ІР 31.41.65.177</p>