Голоби: відбулися змагання першості ОТГ з футболу

10 Травня 2018, 10:21
5537

У вівторок, 8 травня, на стадіоні «Дружба» в Голобах проводилися змагання першості ОТГ з футболу серед школярів 2004 року народження і молодших.

Про це повідомляється на сайті Голобської громади.

Паралельно з ними на майданчику з штучним покриттям відбувались зональні змагання першості району серед дівчат.

В спортивних баталіях взяли участь шість команд (Голоби, Радошин, Новий Мосир, Бруховичі, Поповичі та Великий Порськ), які були поділені на дві групи.

В матчі за третє місце команда Голобських школярів зійшлась з однолітками з Нового Мосиру, а в фіналі за перше місце боролись хлопці з Радошина та з Великого Порська. В кінцевому результаті перемогу здобули найсильніші – юнаки з Великого Порську, які перемогли в фіналі з рахунком 1-0 та завоювали Перехідний кубок. Третє місце за Голобами.

Всі учасники нагороджені солодкими призами, а призери іменними грамотами. Школярів вітав селищний голова Сергій Гарбарук.