Мешканці «Ковельської Голландії» скаржаться на забудовника за низьку якість виконаних робіт

12 Травня 2018, 16:40
11202

Мешканці житлового комплексу «Ковельська Голландія» скаржаться на забудовника «Луцьксантехмонтаж №536».

Про це йдеться у дописі ковельчанки Яни Марчук на сторінці «Ковель Life».

«Ковельчани бутьте уважні при купівлі житла у цієї фірми. Ми проживаєм в будинку по вул.Т.Боровця 10б, м.Ковель, який вона збудувала. Недоліки стало видно через декілька місяців після здачі будинку. І вже 2 роки нас «годують» обіцянками – все виправити. Бруківка просівша, шпаклівка коридорних стін в тріщинах і цвілі, підвали частково підтоплені, вікна і двері в більшості квартир виставлені криво і ще багато іншого», – пише вона.

«Майже два роки після здачі будинку, а в цій глині після дощу діти застрягають!», – наголошує жінка про дитячий майданчик біля будинку.

На сторінці забудовника у Фейсбук мешканці будинку залишають негативні відгуки.

«Жахливі під‘ізди ( стіни потріскались, вкрились пліснявою), просівша бруківка, вода у підвалах і кормлять обіцянками вже рік, що все виправлять. Провели проводку на домофон, а на домофоні зекономили, поставили двері на кодові, а обіцянок було багато. Дитячий майданчик взагалі жах, пісок і глина, після дощу діти грузнути. Ковельська Голандія», – зауважує Marina Tym.

 


 

Микола Бойчук пише, що забудовник обіцяв виправити проблему з бруківкою, однак досі цього не зробив.

 

«Якість бруківки... Обіцяли, як сніг зійде виправити... правда не уточнили який сніг і де має зійти...», – йдеться у дописі.
«Якість бруківки... Обіцяли, як сніг зійде виправити... правда не уточнили який сніг і де має зійти...», – йдеться у дописі.

 

Окрім того, мешканці «Ковельської Голландії» нарікають, що будинок не підключений до повноцінної трансформаторної підстанції, а лише до тимчасової, тому виникають постійні перебої із електроенергією. І до всього, електрощитова немає знаку високої напруги і знаходиться у відкритому місці, де граються діти.

 


 

Однією із головних проблем мешканці називають низьку якість виконаних робіт (вода у підвалах, просівшв бруківка) і ніхто не поспішає усунути недоліки. Забудовник обіцяв мешканцям косити траву, однак цього не виконує. З переліку по утриманню території, забудовник виконує лише зобов'язання з освітлення.

«Ось як доказ викладаю фото, зараз сусід косить траву навколо будинку. Траву за два роки жодного разу не косили працівники сантехмонтаж», – зазначає у коментарях Микола Бойчук.

 


 

Допис прокоментувала перша заступниця генерального директора будівельної компанії «Луцьксантехмонтаж №536» Ірина Патлашинська.

«Пишу тут один раз щоб були почуті дві сторони. І від імені підприємства.Ще раз наголошую, що вода в підвалі одного підїзду через проблеми з міською лівньовою каналізацією, який знаходиться найближче до неї. Ми згідні самі усунути ці проблеми.

Будинок два роки не може організуватися в ОСББ і делегувати людину для вирішення всіх питань (окремо з кожним ми ці питання вирішувати не будемо). Оскільки будинок знаходиться і далі у нас на балансі, то ми два роки поспіль сплачуємо всі рахунки ( обслуговування підіздів, освітлення підіздів, стрижку трави і т.д.), то це ж вас не цікавить, мабуть! Це ж само собою розуміється!

Дані підвали мають назву «технічні» і призначені для обслуговування мереж і, наразі, знаходяться у власності Луцьксантехмонтаж. Хто з ким ( пан Микола я до Вас), особисто приватно домовлявся- це вже не наша справа і добра не принесла ні нам ні Вам. Якби ми їх продавали, ми б давали відповідні документи на право власності. І тільки після створення ОСББ ми, зазвичай, передаємо підвали на баланс ОСББ», – заявила Ірина Патлашинська.

 

«Ось вода у підвалі нашого будинку... ОСББ створимо після усунення цих проблем. Ми їм це говорили. Зверніть увагу на цеглу та що у воді. Ватерлінія 20 см не менше», – пише Микола.
«Ось вода у підвалі нашого будинку... ОСББ створимо після усунення цих проблем. Ми їм це говорили. Зверніть увагу на цеглу та що у воді. Ватерлінія 20 см не менше», – пише Микола.

 

Відповідь знову прокоментував Микола Бойчук.

«За підвали я звертався до ваших прадставиників та повідомляв ситуцію... Мене тоді проігнорували. Траву ніхто не стриже, під'їздти не обслуговує. Дякую, що вийшли на прямий діалог. Пропоную надалі всі питання вирішувати у відкритих листах. У мене до вас питання. Я консультувався по питанню ОСББ і мені роз'яснили, що тиснути на нас ви не можете, ви можете передати наш будинок на баланс міста. Чому ви цього не робите? Як доказ фото в 3 підїзді що їх ніхто не обслуговує», – написав він.

 

 


 

Як доказ того, що забудовник тисне на мешканців, аби вони створили ОСББ, чоловік опублікував фото оголошення, яке висить у під'їздах будинку.

«А також ось ці оголошення, які клеять на під'їзді... Тим більше, що посилання на неіснуючий пункт договору, у нас такого в договорі немає», – розповідає він.

 

Коментарі
12 Травня 2018, 20:10
Виправте. Головною проблемою мешканці називають не те що забудовник не утримую будинок (це вже наші обов'язки). А те що низька якість виконаних робіт (вода у підвалах, просівшв бруківка, тарнсформаторна якої намає у нас) і ніхто неспішить усунути недоліки. За траву згадали тільки через те що представник фірми дотнув що вони все занас роблять. А по факту вони нічого окрім освітлення не виконують з того переліку.
12 Травня 2018, 20:16
Хахах Ковельська Голандія аахахах ото так так,Гоооландія)))<br/>Може Монако Ковельське?<br/>Ахахах
12 Травня 2018, 20:21
А що ви хотіли??? Будинок стоїть на болоті!!!!<br/>Ще одна новобудова будується на болоті... біля жеку. <br/>Єдиний будинок , що будується по Зааодській , там приділили увагу тому, щоб не було затоплень і грибка.
12 Травня 2018, 20:23
Правильно! Має бути створено ОСББ!!<br/>Яке заключатиме договора, і все буде ок! А поки не створите крайнього не знайдете!!!!
12 Травня 2018, 20:25
- А хто скаже, чим відрізняється &quot;парковий квартал&quot; від &quot;голландії&quot;?<br/>- Правильно, Вовочка, назвою!
12 Травня 2018, 20:25
Гарний будинок, зручне розташування, а жильці не організовані і безтолкові!<br/>Тільки об'єднання вирішить ваші проблеми. Ми в свому новому будинку створили одразу. Жодних проблем!
12 Травня 2018, 20:54
Проблема дійсно а тому що немає осбб, було б всі ситуації були б усунені давно .
12 Травня 2018, 20:57
Парковий взагалі ж&quot;па! Як туда доїхати? А перший поверх ну дуже низько
12 Травня 2018, 20:59
Дуже якісно починають будувати жк Варшавський.
12 Травня 2018, 21:10
До вашого відома Олександр там є багато вказівників ми ж дорогу знайшли
12 Травня 2018, 21:26
Поясніть як вода у підвалах повязана з тим що не створене ОСББ ?
12 Травня 2018, 21:48
У ЛОХА ЖИЗНЬ ПЛОХА!!!!!
12 Травня 2018, 22:29
Повірте, ЛСТМ 536 намагався вкластись в термін зі здаєю будинка, тому такі коридори(красили невисохші стіни- краска облізла через 3 міс.), бруківка погано втрамбована)...
12 Травня 2018, 22:29
Повірте, ЛСТМ 536 намагався вкластись в термін зі здаєю будинка, тому такі коридори(красили невисохші стіни- краска облізла через 3 міс.), бруківка погано втрамбована)...
12 Травня 2018, 22:30
Повірте, ЛСТМ 536 намагався вкластись в термін зі здаєю будинка, тому такі коридори(красили невисохші стіни- краска облізла через 3 міс.), бруківка погано втрамбована)...
12 Травня 2018, 22:30
Повірте, ЛСТМ 536 намагався вкластись в термін зі здаєю будинка, тому такі коридори(красили невисохші стіни- краска облізла через 3 міс.), бруківка погано втрамбована)...
12 Травня 2018, 22:35
_ Правильно, Вовочка, ніяк!
12 Травня 2018, 22:39
ЛСТМ 536 мали міняти ген. план забудови міста, про що свідчить те, що майбутні будинки з 4-х поверхових перетворились на 10-ти.А на ген. плані видно, що половина нашої бруківни зніматимуть щоб збільшити майданчик. Але за неї ми заплатили, купивши квартири!
12 Травня 2018, 22:39
12 Травня 2018, 22:58
Не зас&quot;рай коментарі!
12 Травня 2018, 23:03
ОСББ є представником будинку і має управлінськи функції . У кожному будинку має бути управитель, який вирішує поточні проблеми, а ви вирішити не можете , бо у вашій власності лише квартири, а ОСББ все: підвали , сходинкові клітки....ітд. <br/>Тому ви не маєте відношення до підвалу поодинці, а разом будете сила!
12 Травня 2018, 23:08
Вказівники до Паркового звичайно є і знайти його без проблем))))<br/>В коментарі малось на увазі, що розташування погане!!!! Магазин , аптека, доїзд гром. транспортом там колись поблизу буде??? Ні! Багатоповерхівкою його не назвеш і не назвеш котеджем , якийсь недобудинок.....
12 Травня 2018, 23:10
Будете гуляти не містом , а між чужими приватними будинками... супер.... &quot; домік в дєрєвні&quot;. Особисто моя суб'єктивна думка.
12 Травня 2018, 23:11
Створюйте ОСББ будете мати методи впливу. <br/>Сумно, але як човен називали так він і пливе...
12 Травня 2018, 23:27
Колективні звернення,ще ніхто не відміняв (аналог голові ОСББ). А створем ОСББ і будинок з його недоробками буде в нас на балансі.От на кого тоді застосовувати ті методи впливу?Самим на себе?
13 Травня 2018, 00:25
На болоті в нас більша частина будинків побудовано
13 Травня 2018, 00:46
Бог помилував не купувати там квартиру майже 2роки тому , там в коридорі цвіль ,штукатурка тріскається, непрофесійно зроблено .<br/>Казали що скоро це виправлять , видно яке воно ваше Ковельська Голандія &quot;скоро &quot; . Шкода людей,які купили це лайно !
13 Травня 2018, 01:23
Довго без управителя не протянгнете!
13 Травня 2018, 01:28
Це ще раз доводить те, що в людей , в яких вистачило грошей на квартиру в новобудові , не вистачає розуму жити в новобудові. Покоління , яке вчилося за сало , в кращому випадку,.... і заробило на контрабанді
13 Травня 2018, 01:40
Ну не всім же жити так як ти з мамкою )))))))))))))))))))
13 Травня 2018, 02:29
Не треба суспільству демонструвати свою заздрість! Сала не вистачило?<br/>Я ті хто радить створити ОСББ, поняття не мають що воно таке.
13 Травня 2018, 02:33
Вколола правда в око?
13 Травня 2018, 02:37
Які тут &quot;страсті&quot;. Ми коли вселялись в новобудову вЛуцьку , одразу створили ОСББ , без нього з нами ніхто не хотів розмовляти. Зрозумійте, це неминуче !
13 Травня 2018, 02:38
Іди вже спати а то мамка ляща дасть)))))))))
13 Травня 2018, 02:40
Олено дайте адресу вашого ОСББ. Ми хочемо проконсультуватись. Все ж таки а вас вже є досвід.
13 Травня 2018, 02:43
Жилий будинок вже себе показав, а новий - лотерея .
13 Травня 2018, 02:48
А хіба є чому заздрити????? Шкода вас!
13 Травня 2018, 02:55
Та вже лягай спати бо мамці заважаеш своїм тарахкотінням по клаві)))))))
13 Травня 2018, 03:07
Жах! Той хто пише до жителя, а хіба з батьками живуть тільки невдахи? Так зневажливо писати))) Навіщо так показувати свою невихованість?
13 Травня 2018, 03:15
Це не зневага а знаю хто пише ))))
13 Травня 2018, 03:22
Цей житель людям написав &quot;Це ще раз доводить те, що в людей , в яких вистачило грошей на квартиру в новобудові , не вистачає розуму жити в новобудові. Покоління , яке вчилося за сало , в кращому випадку,.... і заробило на контрабанді&quot;.<br/>Оце виховання?
13 Травня 2018, 13:00
Люди ви подивіться, що у вас в під‘іздах робиться, і які у вас жителі. Починайте з себе, а тоді пишіть. І взагалі, яке вам діло, що у нас робиться, розбирайтесь в свому болоті. Таке враження, що у нас тільки проблеми, ми принаймні хочаб щось робимо, щоб покращити умови проживання.
13 Травня 2018, 13:02
Люди бачили, що купують, а тепер шукають винних.
13 Травня 2018, 13:02
Спочатку нехай виправлять недоліки,а потім ОСББ. А якість будинку така сама,як і в інших.
13 Травня 2018, 13:02
Підтримую &quot;до Каті&quot;
13 Травня 2018, 13:16
Ото ж бо і воно що якість будинку така як і у інших. А забудовник запевняв що будують за сучасними технологіями, А бруківку таким методом як у Німеччині вкладали. Їхні працівники їздили туди досвід переймати))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
13 Травня 2018, 13:17
Дякую. По коментарях видно, що люди самі винні, бо немає в них взаєморозуміння, організованості. Вам не ображати дописувачів потрібно, а робити спільну справу. Навіть новобудова стане руїною, коли в її немає господаря.
13 Травня 2018, 13:28
Забудовник не доробив свою роботу. Ми не можемо прийняти на баланс відро з диркою. Дороблять і вуаля у нас ОСББ. Тим паче що вже є ініціативна група і кандидатура на голову. І всі хто пише як щасливо живуть коли створили ОСББ прошу адреси давайте. нам потрібні консультації. Чи ваше осбб це жек №1 та № 2 кому не повезло то верес?
13 Травня 2018, 14:09
Той випадок, коли коменти цікавіші за статтю)))
13 Травня 2018, 14:22
Стаття про те, як купка людей не може собі дати ради.
13 Травня 2018, 14:35
Поки ти живеш з мамкою ти теж не даєш собі ради))))
13 Травня 2018, 14:36
Люди з старих будинків об'єднуються і роблять &quot;лялю&quot; , а ви в новому не можете лад навести, а вам же тут жити, створюйте умови, а не обгажуєте те місце де живете! Зробіть, щоб вам заздрили!
13 Травня 2018, 14:40
Пишіть адреси тих щасливців (вулиця та будинок) які лялю зробили. Нам потрібні консультації від людей з досвідом.
13 Травня 2018, 14:42
Забудовник не доробив свою роботу. Ми не можемо прийняти на баланс відро з диркою. Дороблять і вуаля у нас ОСББ. Тим паче що вже є ініціативна група і кандидатура на голову. І всі хто пише як щасливо живуть коли створили ОСББ прошу адреси давайте. нам потрібні консультації. Чи ваше осбб це жек №1 та № 2 кому не повезло то верес?
13 Травня 2018, 14:43
А хто сказав, що ми гадимо, ми покращуємо і добиваємось справедливості. А ви мені покажіть де з старого зробили лялю
13 Травня 2018, 16:01
Та ж совдеповськая система, поскорішше побудувати, потім побистрячку продати, получити побілльше бобла від покупців, поскоріше передатиа будинок ОСББЕ, а якість це їх не бентежить. Зато яка реклама на ТРК &quot;Аверс&quot; - замий надійний забудовник на Волині.
13 Травня 2018, 17:12
От саме надмірна реклама, про те , яке все буде якісне має насторожити.
14 Травня 2018, 01:51
ОЙ то ковельські страсті ))))<br/>шкода людей які вклали гроші.<br/>після створення ОСББ ви що думаєте вам гроші принесуть невідомі сили? З чого наповнити бюджет достатньо щоб все самим зробити ? <br/>Це компанія забудовник повинна виправляти ЛЮДИ !!! <br/>ОСББ це просто низький старт для подальшого існування спільного майна мешканців!!!!
14 Травня 2018, 12:52
Мешканці винесли сміття з хати, ну не замінять вам бруківку зараз, біля вас плануються забудови!
14 Травня 2018, 13:47
Настають моменти коли потрібно прибратись у хаті та винести сміття..........
14 Травня 2018, 15:54
А ми яке відношення маємо до новоі забудови?????????????????
14 Травня 2018, 19:15
У вас найгарніший будинок в Ковелі!!! Далі все залежить від вас!
22 Грудня 2018, 19:13
Добрий день всім. Варшавський класний і гарно будується?- подивіться у місті Вараш ,який вони жах побудували-це якість?Я сам живу у Вараші і купив у них квартиру -вспів продати ,бо ці дома через років 10 рухнуть ,а це вони з монолітних стін в яких і арматура відсутня. А паркове містечко Андрюха Розумоський будує ,що краще?-ні просто шукає баранів ,щою йому бабла збити .Зараз всі так будують тільки нажитись на нас ЛОХАХ -ось їхня головна ідея!!! А луцьк сантех монтаж теж не кращий хоча в Луцьку вони будують найкращі і будинки в них якісні. Такщо зразу требуйте у забудовників все бо потім тільки дулі будуть.А краще з цими забудовниками такими ,як інвестор і подібними немайте справи .Удачі!!!