У Ковелі агресивний водій вдарив патрульного по голові

13 Травня 2018, 11:07
9828

У суботу, 12 травня, у Ковелі на вулиці Брестській, екіпаж патрульних виявив Mitsubishi Pajero, водій якого припаркувався ближче, ніж за 10 метрів до пішохідного переходу. Цим порушив п. 15.9 Правил дорожнього руху, тож інспектор поінформував чоловіка, що винесе відповідну постанову.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції у Волинській області.

Під час спілкування водій почав грубо висловлюватись на адресу полісмена, вийшов з автомобіля та наніс йому удар по голові. На вимогу припинити чинити опір не реагував, тож був затриманий з допомогою спецзасобів.

Коли опинився в кайданках на землі, продовжував лаятись, ображати честь і гідність патрульних та погорожував «останнім днем роботи в тій поліції».

За фактом нанесення тілесного ушкодження правоохоронцю було викликано слідчо-оперативну групу: за опір йому може загрожувати кримінальна відповідальність.

Інцидент можна побачити на відео.

 

Коментарі
13 Травня 2018, 14:28
Правильно зробили що мордякою в асфальт. Скільки ще таких бидлюків на дорогах... Відчувають себе царьками. Свідомо порушують, а потім героїчно шукають через кого порішати.
13 Травня 2018, 14:31
Щось швидко постанову винесли. Коли вже буде хоч якесь покарання ,чітко прописане, мусорам за порушення.
13 Травня 2018, 14:47
Якийсь неадекватний
13 Травня 2018, 14:58
молодці хлопці ганяйте тих жлобів
13 Травня 2018, 15:06
Це часом не Базярук?
13 Травня 2018, 15:17
Базік чудить
13 Травня 2018, 15:31
За 200-300 метрів від їхнього кубла відділення Привєтбаньки по Незалежності 144. Так там немає припаркованих порушників тільки коли відділення не працює. Традиційно шматок Міцкевича біля Классіка, маданчик біля універмагу і біля квіткових магазинів вони не бачать.<br/>А за результатами буцання конкретно з цією особою буде дуже цікаво поспостерігати, знаючи трохи про нього.
13 Травня 2018, 15:40
Молодці так тримати!
13 Травня 2018, 15:51
Молодці. Воно з себе строїть пупа Землі а потім на жалість давлять &quot;відпустіть бо в нього інсульт був&quot;Уявіть їх по землі ходити!!!!
13 Травня 2018, 16:12
Безумовно, хлопці- молодці.Але хотілось би побачити логічне завершення цієї історії, а саме - КОНКРЕТНЕ ПОКАРАННЯ цього бидла і йому подібних.
13 Травня 2018, 16:33
Молодці хлопці!
13 Травня 2018, 17:13
ну порушив..... то не бикуй....
13 Травня 2018, 17:23
Хлопці молодці! Але треба було ще мордою по асвальті протянути це бидло, він рахує що цому все позволено і закон має свій. І нехай ще відповів би за свої злодіяння та за згвалтування молодих дівчат, коли був на посаді. Базярук це нечисть кончана!
13 Травня 2018, 17:27
Двойные стандарты полицейских.<br/>Водителю оправдания нет, это 100%, но почему видео выложено не всё? Где видео о рассмотрении дела? Или полицейским есть что скрывать???
13 Травня 2018, 17:29
Такі 3.14дари, як цьой водій думали що Зейки і Семенюки бужуть завжди. Давайте перцю цим крутим хамам. А не так як ваші &quot;папереднікі&quot;- зловлять дядька з села на запорожцеві й довольні. А Баригу й не бачать. Молодці!!!
13 Травня 2018, 17:30
містечковий жлоб
13 Травня 2018, 17:43
да без сані ніяк
13 Травня 2018, 18:36
Мордою на асфальт положили колишнього заступника начальника митниці, колишнього першого секретаря Ковельського комітету ленінського комсомолу Толіка Базярука. Ганьба алкашам і неадекватам!
13 Травня 2018, 19:34
МОЛОДЦІ!!!!!
13 Травня 2018, 19:50
і машину конфіскувати, як засіб скоєння злочину
13 Травня 2018, 20:05
ця морально обдарована істота давно вже заслуговує на серйозне покарання щоб його корішам неповадно було, а то алканавти на крутих тачках по місту літають і думають, що вони безкарні.
13 Травня 2018, 20:05
ця морально обдарована істота давно вже заслуговує на серйозне покарання щоб його корішам неповадно було, а то алканавти на крутих тачках по місту літають і думають, що вони безкарні.
13 Травня 2018, 20:26
Геть з ковеля пласмасових
13 Травня 2018, 20:26
Геть з ковеля пласмасових
13 Травня 2018, 20:37
це партійне бидло давно пора поставити на місце молодці хлопці поліцаї,
13 Травня 2018, 21:05
На 100% правильно а в америці відразу пристрелили за таке!
13 Травня 2018, 21:05
На 100% правильно а в америці відразу пристрелили за таке!
13 Травня 2018, 22:02
Нарешті моральних уроді почали товкти, джип забрати і провести конфіскацію майна в цього мужика , митники грошей мають добротно, відбудує ще!
13 Травня 2018, 22:28
Уявляю, що телефон Базіка зараз червоний, так наярює корєшам. Якщо нічого не порішає, то шмигне в лікарню. Схема вже напрацьована. А потім наш самий справедливий суд ще хлопців зробить і винними.
13 Травня 2018, 22:37
Верещить як особа з нетрадиційною орієнтацією. хоча таким і являється який він мужик 3.14рас
13 Травня 2018, 23:12
Дружина - адвокат.<br/>Один син - колишній прокрорський, його дружина - прокурорша<br/>Другий син - опер в Києві.<br/>Купа знайомих=корешів з часів керівництва митницею.<br/>Робіть ставки.
13 Травня 2018, 23:48
Я на стороні поліції. Обнагліли у нас деякі клоуни, незрозуміло коли буде порядок і повага до поліції, самі їздимо кожен день і вже напрягають ті гонщики на дорогах і люди які несуть небезпеку і проявляють неповагу до своїх колег водіїв і людей своїми діями
13 Травня 2018, 23:58
В гамно мордою таких тварюк!!!! І криміналку на нього відкрити. Падло!!!!
14 Травня 2018, 00:23
Нехай поліціянти (без освіти) законодавство вивчать, зокрема Конституцію України, Про поліцію, внутрішні накази МВС, а то поводиться як неадекватні... Де повідомлення правопорушнику про право на захист і початок та сам процес розгляду адмінсправи - немає на відео... Шановні громадяни, коли неадекватні (а відео таких є дуже є багато в інтернеті) будуть чіплятись до Вас і ви побачите безззаконня зі сторони правоохоронців, тоді зрозумієте поведінку правопорушника... Нехай би поліція виклала в інтернеті відео про затримання хоча б 10% злочинців, де порушено кримінальні провадження по крадіжках, грабежах, розбоях, Так ні, цього в них немає, злочини не розкриваються, просто чіпляються до водіїв і показуютиь нібито свою роботу... Ганьба...
14 Травня 2018, 01:16
Юристу і комсі... Запам'ятайте !!!!! ваші часи пройшли. Повернувшись з фронту, мої внуки для вас бидляків привезли подарунки. А поліцаї молодці !!!!!!!! Тільки це треба робити без відео. Завести бидло в ліс і заставити собі вирити яму. І закопати живцем падлюку, щоб іншим бидлякам було в науку. Я знаю одне правило, що з поліцай завжди правий, і всі його накази я повине виконувати. А рішення винесене поліцією, я можу <br/> свої права відстоювати в суді. І так ми наведемо порядок в Україні. Як це є в США , в ЄС
14 Травня 2018, 01:19
І ще.. ..Покажіть хоть одного поліцая який пройшов...пройде...детектор???? Вони штрафують за мобільний, хоть їх самих БАЧУ регулярно з ним!!!!!! І ще. . Я не кент Базіка)((
14 Травня 2018, 01:39
Пане Юрист, ви- ніякий юрист, ви не на стороні Закону, вам тільки очолити беззаконня, безнаказанність і вседозволенність. Цю істоту знаю особисто 33 роки і хочу сказати, що воно себе завжди веде так як на цьому відео, верещить як пес
14 Травня 2018, 01:49
В патрульній поліціі працює 90% з вищою освітаю,і 70% із них мають юридичну освіту.Так що вони на відміну від тебе є молоде прогресивне майбутнє нашоі держави.І щакони вони знають ,Поліцаі в цьому випадку праві Молодці хлопці!!!
14 Травня 2018, 02:25
Праві поліцаї, чи не праві - хай Бог береже від такого майбутнього прогресивного покоління. Базіка мордою в асфальт ткнути - діло правильне і хороше, тільки мало хто знає, що він після інсульту мізками торкнувся.<br/> Скажу, що вони дійсно молодці, коли Харьковських та інших нациків і бандюків мордами класти на асфальт будуть.
14 Травня 2018, 02:44
Мусара суки редкі, беспредел роблять, ну ничього, вони свое знайдуть
14 Травня 2018, 02:45
Мусарам жопа
14 Травня 2018, 03:02
Цікаво, як цей інвалід пройшов мед. огляд на водійські права?
14 Травня 2018, 03:11
А ти сам вже думати відучився? Подивись, скільки дядькові років і прикинь, коли він отримав права. Інсульт, наскільки чув, був не так давно, точно не знаю, брехати не хочу.
14 Травня 2018, 04:32
То хай би дядько ще раз пройшли мед. огляд, м'о їм не можна за кермо?
14 Травня 2018, 08:53
Головне аби нашу сімю не чіпали
14 Травня 2018, 12:56
молодці хлопці! щеб раз з ноги дати під дихало, щоб не цвиркав
14 Травня 2018, 13:38
Поліцейскі браво моло тому підару дали !!!!
14 Травня 2018, 14:49
Це вражає! Це говорить про те, що в м.Ковелі (нажаль) багато є таких людей які собі можуть таке дозволити, таку поведінку, а це говорить про те, що люди не виховані, вибачте за слово нерозумні, неадекватні, немають освіти і в загалі можна сказати що &quot;колхоз&quot;.
14 Травня 2018, 16:39
Уточніть, хто нерозумний і невихований - поліцейський чи Базярук?
14 Травня 2018, 16:57
А ти не знаєш, чим передбачені такі медогляди? Він не водій-професіонал, не зобов'язаний.
14 Травня 2018, 17:00
І Базік, і менти. Базік - бо це він і є, хамко і крикун. А смурфики - апріорі, бо смурфики, та ще й Львівські, а значить зарозумілі, йоб...ті на всю бандерівську голову і традиційно продажні, як всі лемки. Побачите, що скоро будуть від них заяви, що претензій вже не мають.
14 Травня 2018, 17:11
а при чому тут &quot;бандерівську&quot;?
14 Травня 2018, 19:13
Ти де бачив в Україні справедливі суди? З якого лісу виволікся?Дай тобі Бог хоч раз відстоювати свої права в наших судах - то сам собі захочеш в лісі яму рити після семи кіл пекла в українських судах.
14 Травня 2018, 21:08
Накажіть хоть раз такого уро@а, щоб інші знали, що таке повага і правопорядок.
14 Травня 2018, 21:55
Красиво зробили. Респект поліції. Ніколи не міг і подумати, що так висловлюсь про &quot;ментів&quot;. Але таких під@расів нада ламати. Але мало дали.
14 Травня 2018, 23:59
А де ти бачив лемків-небандерівців? Від їхнього галичанського націоналізму і дурного скакання почались усі проблеми в Україні. А ті, що ламали того козла Базіка - зіЛьвіва. Свої свого не впізнали.
15 Травня 2018, 01:13
Ще треба було йому по голові дубінкою надавати !
15 Травня 2018, 11:24
все дуже негарно