На патрульного напав колишній начальник Ягодинської митниці

13 Травня 2018, 16:48
Анатолій Базярук 13720
Анатолій Базярук

Агресивним водієм, який у Ковелі напав і вдарив патрульного по голові  – виявився колишній заступник начальника Ягодинської митниці Анатолій Базярук.

Про це зазначають читачі «Район.Ковель» у коментаторях до відео. Нагадаємо, відео інциденту, який стався 12 травня, опублікувала прес-служба патрульної поліції у Волинській області.

У 2012 році Анатолій Базярук звільнився за власним бажанням після перевірки на митниці. Тоді на митних постах «Ягодин» та «Устилуг» «позбулися» п`ятнадцяти інспекторів і одного начальника відділу. Шестеро людей звільнили за порушення присяги, решта написали заяви за згодою сторін. Їхні махінації розкрила комісія з Києва, яку поміж собою митники називали «похоронною бригадою».

  Про це йдеться на сайті «Слово Волині».

Тоді начальник Ягодинської митниці Роман Микитюк розповідав, що звільнення відбулися за результатами київської перевірки, яка працювала на Волині із 1 червня. Комісія оцінювала, як на Волині впроваджують новий Митний кодекс.

– Насамперед перевіряли роботу «зеленого коридору», яким пропускають тих, хто мандрує лише з особистими речами і не везе нічого, що підлягає оподаткуванню, – зауважив начальник Ягодинської митниці.

Зі слів Романа Микитюка, митники, які виявилися нечистими на руку, вигадали цілу схему.

– Інспектори, які оформляли авто, вказували у контрольному талоні не ту кількість осіб, яка їхала у машині і зазначена прикордонниками у системах «Гарт» та «Аркан». Це виглядало так: якщо в`їжджала одна людина, то у контрольному талоні виправляли на сім. Тож машиною можна було перевезти усемеро більше товару для власного користування, ніж дозволено за новим Митним кодексом. Норма на одну людину – 50 кілограмів, а у грошах не більше, ніж на 500 євро, – каже Роман Микитюк. 

У такий спосіб митники допомагали громадянам ухилятися від сплати податків.

– Порушників вдалося виявити завдяки комп`ютерній системі опрацювання даних. Окрім того, кожен випадок, а це не один і не два, ми вивчали по відеоматеріалах. На сьогодні лише у пункті пропуску «Ягодин» стоїть понад дві сотні камер. До речі, там було найменше порушень і звільнили лише чотири інспектори. Всі інші – працювали на «Устилузі». До речі, через цей митний пост пропускають лише 300 авто, а через «Ягодин» – три тисячі, – зауважив співрозмовник.  

Після перевірки написав заяву й Анатолій Базярук, який до призначення Микитюка дев`ять місяців був виконувачем обов`язків начальника Ягодинської митниці.

– Він, очолюючи на «Устилузі» відділ, фактично керував цією схемою. Саме його підлеглі вчинили найбільше порушень. Проте його не звільняли, він на емоціях пішов сам, – каже Роман Микитюк.

 


 

Коментарі
13 Травня 2018, 20:50
Пищав як баба на відео.
13 Травня 2018, 20:55
В поляків як у людей. Культурно. Кричать коли е за шо. Заїзжаеш на нашу сторону... одні царі. Мозгі і гаманці висушать так що їдиш додому проклинаеш все на світі. Хабарники, пиха в тих митників аж зашкалюе. Якби то щоб сбу трози навело порядок на ягодині.
13 Травня 2018, 21:33
самі виховали таке бидло.менше хабарів давайте. Щоб ті пошесті не відчували себе ПІТУХАМИ.
13 Травня 2018, 21:56
Митники це мішки з грошима ходячі!<br/>Треба закон який буде цих хабарників оподатковувати, тоді бюджет наповниться за пів години!
13 Травня 2018, 23:12
Дружина - адвокат.<br/>Один син - колишній прокрорський, його дружина - прокурорша<br/>Другий син - опер в Києві.<br/>Купа знайомих=корешів з часів керівництва митницею.<br/>Робіть ставки.
13 Травня 2018, 23:24
І племінниці чоловік бригадир в нашому депо
13 Травня 2018, 23:43
Всі ці відомості знаходяться в Гуглі. Декларації з посадами є, прізвище не надто поширене. Не Ковальчуки з Ткачуками і Мельниками.
14 Травня 2018, 00:09
Бидло- воно скрізь бидло.
14 Травня 2018, 00:10
На якого патрульного та коли напав Базярук... В статті немає нічого, крім заголовку... Що автор цією статтею хотів сказати...
14 Травня 2018, 00:24
Якби було чесне розмитнення,то хто давав би хабарі (пів Ковеля живе з Польщі), тому і платять..... Нова &quot;фішка&quot; сутки не пройшли як їдеш з товаром ...
14 Травня 2018, 00:38
Знаю його щось там в комсомолі він шпортався . а потім в митники вліз
14 Травня 2018, 00:39
Я вам скажу одне діло. Гранатами їх закидати, по третє коліно. От тоді вони і схаменуться і все награбоване віддадуть. А то базярук такий гоноровий ходить. Вбивати покидьків, вбивати. І гроші не поможуть якщо смерть стоїть за спиною..............
14 Травня 2018, 00:45
Так це ж колишній секретар Ковельського комітету влксм, кінчене бидло! Не покидьків у те більшевицьке болото не брали. З митниці його з тріском вигнали за хабарі, шкода що не посадили. Повзає чмо по землі, псує повітря...
14 Травня 2018, 01:51
Він з Рахлтнскою комсомольствував по саунах а потим і на митницю всіх комсів забрав щоб одним кублом грабувати народ.на митницю треба брати хлопців з АТО щоб було по чесному як у фільмі.як Верещагін сказав я мзду неберу.мне за державу обидно.А то все навпакі у нас ,,ГОРДІСТЬ ВОЛИНІ-робота в Ягодині
14 Травня 2018, 01:52
Він з Рахлтнскою комсомольствував по саунах а потим і на митницю всіх комсів забрав щоб одним кублом грабувати народ.на митницю треба брати хлопців з АТО щоб було по чесному як у фільмі.як Верещагін сказав я мзду неберу.мне за державу обидно.А то все навпакі у нас ,,ГОРДІСТЬ ВОЛИНІ-робота в Ягодині
14 Травня 2018, 01:59
https://www.youtube.com/watch?v=RvjnsTltR1w&amp;feature=youtu.be
14 Травня 2018, 02:29
Тут дифірамби співали, які молодці мусорята, руки Толяну заламали. Базіка мордою в асфальт ткнути - діло правильне і хороше, тільки мало хто знає, що він після інсульту мізками торкнувся, йому психіатр потрібен. Такого ламати - що дурну дитину або каліку.<br/>Скажу, що нові мусорята, попросту - смурфики, дійсно молодці, коли Харьковських та інших нациків і бандюків мордами класти на асфальт будуть.
14 Травня 2018, 02:43
Ось вам, ностальгуючі по совку, комунізм без маски! Насолоджуйтесь! Он хто поліз на митницю людей грабувати. Не бандерівець...
14 Травня 2018, 02:47
А де красножопа група підтримки цієї тварини? Язики в жопу засунули? Нема що мекнути на підтримку? Козли!..
14 Травня 2018, 02:53
так якщо він псих, то чому за кермо лізе . він же може дтп вчинити, люди постраждають, а якщо це ваші родичі водій будуть? теж будете сказати, що він мохгами торкнувся і придурка до відповідальності не притягують
14 Травня 2018, 03:00
Нічого не буду казати, це не моя справа, приятгнуть чи не притягнуть - це як працюватиме адвокат. А те, що за кермо лізе - наскільки розумію, посвідчення його ніхто не позбавляв. Який не контужений, а в аваріях та ДТП помічений не був.<br/> А люди, по досвіду знаю, строаждають перш за все від тих же мажорів і припізд...них малолєток та блондинок, перш за все на євробляхах. Неможливість оперативно визначити винний автомобіль розслабляє.
14 Травня 2018, 03:05
А на х...я йому група підтримки, якщо ви є. Він такий же красножопий, а може й менше, як Кравчук, Турчинов, Луценко та сотні інших перемальованих. Чи вважаєте, якщо вони верещать &quot;Слава Україні&quot; ( скакати не можуть через комплекцію) то вони вже щирі націоналісти?<br/> Що стосується Базіка та його дружини-лемки, так він ніби ваш, завжди кричав, що кацапи козли.... То ваш хлопець, захищайте його самі.
14 Травня 2018, 03:07
за їзду на євробляхах згоден з тобою, але цього інваліда митного треба однозначно позбавити водійського посвідчення, а то ще де інсульт повторний за кермом прихватить . його не шкода, шкода людей, які від нього постраждають
14 Травня 2018, 09:43
а це не він часом пару років тому біля склопласту машину побив? там вроді теж митник був та ще й вгашений добряче
14 Травня 2018, 10:23
це був його товариш, друг і брат теж з митниці
14 Травня 2018, 11:42
Один раз із ним стикався у житті, враження - нахаба, хамло, бидло натуральне, алкаш, покидьок. Абсолютно не здивований його поведінкою. З гімнастики вийшов, у гімно і повернеться...
14 Травня 2018, 11:43
Один раз із ним стикався у житті, враження - нахаба, хамло, бидло натуральне, алкаш, покидьок. Абсолютно не здивований його поведінкою. З гімна вийшов, у гімно і повернеться...
14 Травня 2018, 12:34
Нормальний пацик
14 Травня 2018, 12:50
А Рома Микитюк типу - ангел. Смішно. Аж до сліз.
14 Травня 2018, 16:55
Теж згоден з тобою. Але, якщо ми самі хочемо, щоб було по закону, то по закону його прав позбавляти нема за що. Базік, звичайно, хамло, яких мало, але причина, через що до нього домахались - порушення правил зупинки, за це позбавлення права немає. Те, що чудити почав - тут і кримінал може бути за опір працінику поліції,, але знову ж таки не позбавлення права керування.<br/> А по ситуації, по людськи, всі ми знаємо те місце, навпроти Кавасової &quot;Вероніки&quot; та всі там стають, бо іноді більше й місця немає, де стати. По нормальному треба було підняти руки попроситись і переїхати, а менту обмежитись заувадженням. Старі ГАЇшники, хай хто їх як там називає, так і робили в основному. І не було стільки проблем, не було стільки ДТП.
15 Травня 2018, 00:58
То ця бидло що в тюрму не сів ?
15 Травня 2018, 01:58
Це той Микитюк чиї кукурузники літали човниками через кордон поки не попадали
15 Травня 2018, 02:15
Ти такий прикордонник, як Базік адекват. Видно, й не ковельський, раз не знаєш, що падали з цигарками літаки не Микитюка, а Ромаха. Ще й син менший розбився. Микитюкова фанера розбилась тільки раз біля Радович, під час обробки полів.<br/> Вчи матчасть, в Ковелі народ грамотний і вам рагулям не дуже вірить.
15 Травня 2018, 10:54
Люди кажуть товар Микитюка а літак на двох
15 Травня 2018, 10:57
Так і не зрозуміло літачки Микитюка обробляли городи чи кордон
15 Травня 2018, 10:58
А Я БОЮСЯ ЛІТАТИ ЛІТАКАМИ
15 Травня 2018, 11:00
То все із-за того що у кукурузника один двигун
15 Травня 2018, 11:04
Можна впхати тону білоруський чи донецьких цигарок
15 Травня 2018, 15:01
Так люди кажуть, що і в нас в країні повна демократія і що Порох попродавав усі фабрики.
15 Травня 2018, 16:28
Ви ще створіть незалежну громадську організацію &quot;ми самі чесні. Покарайте Базерука&quot;