У Ковелі невідомі влаштували романтичну вечерю біля річки

13 Травня 2018, 18:11
19357

У Ковелі на березі Турії невідомі влаштували романтичну вечерю при свічках.

Фото цього розмістив Богдан Мініч на сторінці «Ковель Life» у Фейсбук із підписом «романтика».

Користувачі мережі із гумором прокоментували допис.

«Вечеря для комарів))) Тонко попереджає жінку, що він рибак))) привів показати прикормлене місце!!! Вишукано!!!», – написав Сергій Рабенко.

У цей час жінки хвалять хлопця за таку гарну ідею.

«Дуууже гарно!Добре,що є такі парубки,в яких живе дух отого романтизму!Хай і надалі в тої пари все буде добре)))», – написала Наталя.

«Молодці. Романтика завжди породжує добро. Браво ініціатору!!!  А ті, які з сарказмом відгукуються на цей вчинок, вони , просто, заздрять!», – написала Наталка Дубик.

 

Коментарі
13 Травня 2018, 21:17
Я б не відмовилась))
13 Травня 2018, 21:32
Ніде від людей не сховаєшся!!! Скрізь сфотографують, піддивляться ох уже всі стали папараці
13 Травня 2018, 21:39
На березі моря так,а на березі Турії ні.комарі загризуть,бруд,місточок старенький,розвалиться,і глядачів як в цирку.плюс на річці збоченці за деревами споглядають))))
13 Травня 2018, 22:07
Мабуть постановка для фотосесії.
13 Травня 2018, 23:31
Я б такому хлопцеві відразу бала б
14 Травня 2018, 00:19
то ти давалка?
14 Травня 2018, 00:25
Краса. Хай так,краще ж все таки,ніж коли ідіоти виходять з лісу і трощать лавки і смітники
14 Травня 2018, 00:44
Колись ми з моєю бабою так відпочивали на озері Нечимному. Тільки у нас не було так св'ятково як у Вас.
14 Травня 2018, 01:39
Романтично я пидтримую пацана
14 Травня 2018, 09:58
То ми винесли старий диван
14 Травня 2018, 13:35
Народ, та коли ви почнете мінятися з бидла на нормальних людей?! Чи вам не всеодно на рахунок цього побачення? Я звичайно не до всіх зара звертаюсь! Ви по радіти маєте, підтримати.. ...<br/>Десь там,, ЖАХ,, писав(ла) за море, комарів і бла бла.... То я тобі скажу,що не всі такі розбещенні))) і від комарів тепер є дуже багато засобів, які діють супер. <br/><br/>Краще нічого не пишіть, чим якісь образи!!! <br/>Та перестаньте бути вже бидлом.... <br/>Вже просто накипіло.!!!
14 Травня 2018, 15:32
Красава!!!
14 Травня 2018, 16:09
Та не спорю на рахунок жаби)) <br/>але реально дістало, все комусь не так і не то. Обсирати тут всі герої а щось зробити то кєшка тонка
14 Травня 2018, 16:35
Аби вам було добре!
14 Травня 2018, 20:25
Дуже гарно...