Просять відновити рух потяга Камінь-Каширський – Ковель

15 Травня 2018, 15:13
3479

Савченко провів прийом громадян з особистих питань. Із жителями краю Олександр Ілліч спілкувався у стінах райдержадміністрації 14 травня 2018 року.

Так, керівнику найвищої виконавчої гілки влади в області адресовано близько двох десятків питань, котрі турбують громаду. Серед них: потреба в коштах на заробітну плату техперсоналу шкіл району, відновлення руху потяга напрямку Камінь-Каширський – Ковель, фінансування лікування дітей з орфанними захворюваннями. Разом з тим, частина питань стосувалася земельних відносин, ремонту доріг, соціальної сфери, – повідомляють у секторі з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Також на прийом до Олександра Савченка приїздили жителі села Оленине на чолі з сільським головою Олександром Сидоруком. Вони озвучили питання продовження будівництва тамтешньої школи. Нагадаємо, що приміщення навчального закладу складається з кількох корпусів. Коли виникла необхідність у реконструкції школи, об’єднали зусилля: допомагала матеріалами районна влада, а будівельні роботи частково проводила місцева громада, добудувавши 5 класних кімнат, учительську та санвузли.

Ще одне звернення стосувалося будівництва школи в селі Стобихівка.

Тож голова облдержадміністрації дав доручення працівникам компетентних структур детально розібратися із кожною ситуацією для того, щоб прийняти відповідні рішення.

Коментарі
15 Травня 2018, 18:41
Хай закладе спочатку хоч одну гривню на компенсацію пільговиків може тоді поїзд знов буде воздух возити
15 Травня 2018, 20:38
а за "тоталітарного режиму" дизель-поїзд ходив 3 рази на день і квиток до Сошична коштував 25 копійок.
15 Травня 2018, 20:44
Коли квиток коштував 25 коп. Я заробляв 120 рублів а зараз і автобусом можу заїхати.Хто не лінуються 7000 може заробити і не паритися
15 Травня 2018, 21:48
колись: 1. Пасажири купували квитки! 2.Був вантажно-пасажирський потяг-пасажири купували квитки! Тепер за що: утримувати колію...інфраструктуру...рухомий склад...за що купити пальне? Що возити? Кого- пенсіонерів. залізничників(безкоштовно)... Де на все взяти кошти?
15 Травня 2018, 21:53
Міністру транспорту є гроші на мільйонні зарплати ( долярах), то й на цей потяг знайдуть. Влвда існує для народу, а не для того, щоб той народ нищити.
15 Травня 2018, 21:58
на твою зарплату можна було з!"їздити в Нюйно 480 раз ( 120:25 коп=480). Проїдеш на свою нікчемну подачку 480 раз?
15 Травня 2018, 22:51
Я в Нюйно і разу не хочу їхать.А ви за довбали зі своїми вихвалюваннями того режиму де за три рублів можна пообідати.Доки не вимре покоління яке вихваляє СССР толку не буде! Через таких 'ностальгаторів' у нас війна .А вам поізда давай за копійки.Я зварювальник зарплата 10000 ти. Можу на таксі якщо треба.Не скажу про пенсіонерів ,їм тяжко жити.А працездатний чоловік може заробити щоб не клянчити дешевий проїзд,а ще гірше тоталітарного режиму .
15 Травня 2018, 23:05
ви трільки й хочете щоб покоління, яке дійсно жило в умовах саме придатних для життя, навчання, праці, відпочинку, скоріше вимерло. Тоді не буде кому розповісти молодому поколінню, яке ви зараз одурманюєте, як вільно жили люди. Не дочекаєтесь. Все передається із уст в уста. І я вірю, колись настане час, коли люди будуть жити і не думати, що поїсти завтра, де заробити копійку на хлів, як вивчити свою дитину і дати їй гарну пристойну роботу, лікуватись достойних для людини умовах. На жаль зараз це неможливо. Дуже багато бидла завелось, яке продалось за долар і готове зжерти один одного. Але це пройде.
15 Травня 2018, 23:06
Ой, які ж то гарні часи були! Мій сусід 20 років їздив дизелями по 25 копійок, доки черга на москвича-2140 підійшла. Але купити його вже не встиг...
16 Травня 2018, 00:04
не в машині щастя. Люди жили і були впевнені у завтрашньому дні. І бариг не було.
16 Травня 2018, 00:10
а зараз що, машини є? Не тіште себе ілюзіями. 90% автотранспорту -це гниле европейське лайно. Нормальна машина простому народу недоступна як і раніше. так що не дуріть людям голову.
16 Травня 2018, 13:12
По телевізору показували, що в Японії електричка возить тільки одну дитину да школи. І ніхто не плаче, що пального немає, що повітря возить. Це я знаю турбота держави про свій народ. А то все їм невигідно. Тільки те й роблять, що собі вигоду шукають.
17 Травня 2018, 00:53
бо то є банда