Ковельчани обіцяють привезти під мерію сміття, яке залишилося після мотокросу

16 Травня 2018, 13:51
2906

Мешканці міста фіксують і викладають у соцмережі «склади» сміття в урочищі біля Ковеля.

Игор Базяк у групі Ковель Life, зокрема, написав:

«Мотокрос пройшов, а сміття ще досить лежить, хоча до свалкі як рукою подати, мере Кіндер, невже за три дні неможливо прибрати ці кучі??? Чи на це потрібно теж 100.000 з бюджету виділити???»

У коментарях користувач додає: «Якщо завтра зранку як я їхатиму до роботи воно лежатиме, то по троху той мусор я буду перевозити під мерію і доречі, БЕЗОПЛАТНО!!!!Моя акція розпочинається завтра з 7 ранку!!!!!»


1





 

Коментарі
16 Травня 2018, 18:05
подякуйте Товстизі за фальшиві тендера, які виграв Верес, але побачивши, що оіцяного Товстигою навару немає, відмовився від виконання договірних зобов"язань. Своїми злочинними діями Товстига поставив фінансування робіт по прибиранню мітса на межу екологічної катострофи. Кіндер, чому Товстига ще працює?
16 Травня 2018, 18:11
Територія мототреку до міста Ковеля відношення не має. То є територія Зеленської сільської ради. Організатором змагань є Європейська спілка Міжнародної мотоциклетної федерації, що минулих вихідних проводила first round of EMX 65 and 85 NE zone was held at Kovel, in Ukraine, together with the third round of European Motocross Open Championship. Певно прийдеться сміття везти аж до італійського Риму, де за адресою Via Giulio Romano, 18 розміщуються Президент Mr. Wolfgang Srb та Генеральний Секретар Mr. Alessandro Sambuco. Крім того, мотокрос проходив під патронатом голови Волинської обладержадміністрації, резиденція якого на Київському майдані міста Луцька.
16 Травня 2018, 18:20
а з ковельської адміністрації курував це діло Гетьман. Всі питання до нього. Мали укласти угоду з якимось з комунальних підприємств і все прибрати. І заплатити гроші, а то все хочуть на халяву зробити. А грошики собі в кишеню кладуть.
16 Травня 2018, 18:27
Гетьман був причетним до координації змагань, як керівник Волинського обласного осередку Федерації мотоциклетного спорту України. Адреса Федерації пр-т Перемоги, 52/2 Київ 03057 Україна. Можна везти сміття туди. Все ж ближче ніж у Рим.
16 Травня 2018, 18:34
Організатори проведення Чемпіонату Європи з мотоктросу в особі FIM Europe та ФМС України мали укласти угоду з якимось з комунальних підприємств і все прибрати. І заплатити гроші. Але свої гроші, як громадських організацій. Чому за прибирання має платити місто з бюджетних грошей? Де логіка?
16 Травня 2018, 19:41
самі насрали а винуватий Кіндер
16 Травня 2018, 19:55
завтра заведу грейдера, розрівняю всі горби на тій трасі. більше тут змагання проводити не будуть.
16 Травня 2018, 21:04
Передумав! Їдучи на роботу, буду по трохи вивозити сміття на звалище - і своє і чуже!
17 Травня 2018, 00:51
коли бидлота нічого не хоче робити. ВОНА ШУКАЄ КРАЙНЬОГО. нЕ ПОЇДЕ Ж ВАМ ГУБЕРНАТОР ПРИБИРАТИ ЛІС ПІСЛЯ МОТОКРОСУ. дЛЯ ТОГО Є МІСЦЕВА ВЛАДА, ЯКА У НАС БИДЛЯЧА І ПРОДАЖНА.
17 Травня 2018, 11:31
Ух ти!Які" грамотні" сьогодні двірники.Ти бидло немаєш сміливості написати своє імя,а кидати високі фрази вмієш.Мабуть цей Товстига добре тебе носом натовк в твоєж гівно.Бо дуже вже ти обіжений на нього.Прийди і поговори по чоловічому з ним,а не тільки тявкаєш.
17 Травня 2018, 14:31
Цікаво а кому сплачувався збір за торгівлю під час змагань? То може отримувач і має прибрати територію, або наприклад підприємці які там здійснювали свою діяльність.
17 Травня 2018, 16:07
Ти правильно підмітив. Я дійсно розумний, не дурний. і прийду і скажу все. Тільки не зараз. ри цій влаі тебе не посадять. Зміниться влада, я всі матеріали тобі піднесу. Сядеш, це точно.
17 Травня 2018, 16:45
Товстига, а яка в тебе зарплата? Думаю щобільша ніж у
17 Травня 2018, 16:48
Товстига, а яка в тебе зарплата? Думаю щобільша ніж у скорочених завдяки твоїй злочинній діялності працівників Добробуту?